Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej jeżdziłem na 16-kach...Gumy są używane...bo nowe kosztują sporo....a co do wyząbkowania..sprawdzałem i wyszło że nie są. Ale chyba mam padnięte łożysko po uderzeniu w krawężnik zimą. Na zimowych 16 coś lekko huczało ale teraz to jest masakra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

stary to ty tyle kasy na fele chcesz dać?

 

wejdz tutaj, passatowcy z uk sprzedaja , moze cos znajdziesz

http://www.ukpassats.co.uk/phpbb/viewforum.php?f=57

 

lub zapytaj kolege lukasg60 on w uk handluje felgami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

@TheBrave dzieki za linka :dobrze.

Problem moj polega na tym ze nie chce 18 ( za duze ) . Nie che 16 ( za male ).

Wiec zostaje rozmiar 17 , orginalne byly by najlepsze ale nie zabardzo mi sie podobaja :-( . Przesledzilem juz wiele watkow odnosnie alusow i odpuscilem sobie wstepnie wybrane chinskie repliki Interlagosow 17 . Sam nie wiem co wybrac a jestem przy wymianie opon , wiec jest to najlepszy czas aby wymienic aluski .

 

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

@TheBrave dzieki za linka :dobrze.

Problem moj polega na tym ze nie chce 18 ( za duze ) . Nie che 16 ( za male ).

Wiec zostaje rozmiar 17 , orginalne byly by najlepsze ale nie zabardzo mi sie podobaja :-( . Przesledzilem juz wiele watkow odnosnie alusow i odpuscilem sobie wstepnie wybrane chinskie repliki Interlagosow 17 . Sam nie wiem co wybrac a jestem przy wymianie opon , wiec jest to najlepszy czas aby wymienic aluski .

 

Dziekuje i pozdrawiam

 

a moze poszukaj jakis ładnych od merola one maja ten sam rozstaw, i naprawde ładne mozna trafić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze poszukaj jakis ładnych od merola one maja ten sam rozstaw, i naprawde ładne mozna trafić!

i ceny są przystępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób najpierw selekcję pod kątem parametrów montażowych.

Szukaj w okolicach 7.5x17 et 47 z gumą 235/45/17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie .

 

Po selekcji zostala sie tylko jedna :-(

 

http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-vw-17-cali-5x112-nowe-i1498574848.html

 

Zdaje sobie sprawe ze z wygladu do na nogi nie rzucaja :-) . Liczac nowe opony jakies 125 euro razy 4 wychodzi 500 Euro i zostaje drugie 500 na fele .Za 500 Euro moge kupic nowe chinskie repliki. Kupujac na w/w aukcji mam orginalne vw fele i nowe opony. Wydaje mi sie to rozsadniejszym wyborem. Co sadzicie o tym ???

 

Dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez kowjack
blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos może wykaz (najlepiej ze zdjeciami) felg do nowych passatów (CC i B7)? Na tej stronce są tylko od B5 i B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzieki panowie za pomoc.Poprosilem sprzedawce o numer czesci , jak tylko otrzymam odpowiedz dam znac . Numer 2 ( wersja na bogato :kciuki) ma niestety ET 54 :dolamam. Numer 6 aluski z audi tez mi sie podobaja , ale sa 7 calowe .

Myslalem tez nad Phoenix-ami . Calkiem niezle sa tez fele z linku kol user78 szkoda tylko ze 16 . Mimo wszystko dziekuje za pomoc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Dzieki panowie za pomoc.Poprosilem sprzedawce o numer czesci , jak tylko otrzymam odpowiedz dam znac . Numer 2 ( wersja na bogato :kciuki) ma niestety ET 54 :dolamam. Numer 6 aluski z audi tez mi sie podobaja , ale sa 7 calowe .

Myslalem tez nad Phoenix-ami . Calkiem niezle sa tez fele z linku kol user78 szkoda tylko ze 16 . Mimo wszystko dziekuje za pomoc :-)

 

kolego ty jesteś z uk czy irlandi, ja po uk brykam na 18" i nie narzekam , przecież tu sa ładne drogi przynajmniej w porównaniu do polski :haha

ładuj 18" i jazda , zobacz na 18" to prezencja 1 klasa

passiorek.jpg

 

passiorek1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

@TheBrave masz slicznego paska gratuluje :dobrze. Fele z tego sie sie orietuje to model chicago , sa naprawde super . Ale jesli chodzi o 18 tez mial bym dylemat pomiedzy Chicago , Samarkan a Interlagosami :-) . I tego nie rozumiem , czemu najfajniejsze fele sa w rozmiarze 18. Mieszkam w irlandi i stan drog jest tutaj nieporownywalnie lepszy niz w polsce , moze inaczej tutaj sa drogi . Przed osiemnastkami mam obawe o komfort jak i o wyglad , musialbym obnizac zawieszenie . Powiedz mi obnizales swojego paska po zmianie na 18 ??? Ja znalazlem na niemieckim ebayu 17 Le Mans

1 http://cgi.ebay.de/4-Orig-VW-Alufelgen-Le-Mans-7-5x17ET47-Passat-Golf-Eos-/120707097347?pt=Auto_Felgen&hash=item1c1ab42303

 

2 http://cgi.ebay.de/4-Felgen-Original-VW-7-5Jx17-EOS-PASSAT-neuwertig-20km_W0QQitemZ250801204721QQcategoryZ9888QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D6%26pmod%3D150586558547%26ps%3D63%26clkid%3D8305990456866060415

 

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

@TheBrave masz slicznego paska gratuluje :dobrze. Fele z tego sie sie orietuje to model chicago , sa naprawde super . Ale jesli chodzi o 18 tez mial bym dylemat pomiedzy Chicago , Samarkan a Interlagosami :-) . I tego nie rozumiem , czemu najfajniejsze fele sa w rozmiarze 18. Mieszkam w irlandi i stan drog jest tutaj nieporownywalnie lepszy niz w polsce , moze inaczej tutaj sa drogi . Przed osiemnastkami mam obawe o komfort jak i o wyglad , musialbym obnizac zawieszenie . Powiedz mi obnizales swojego paska po zmianie na 18 ??? Ja znalazlem na niemieckim ebayu 17 Le Mans

1 http://cgi.ebay.de/4-Orig-VW-Alufelgen-Le-Mans-7-5x17ET47-Passat-Golf-Eos-/120707097347?pt=Auto_Felgen&hash=item1c1ab42303

 

2 http://cgi.ebay.de/4-Felgen-Original-VW-7-5Jx17-EOS-PASSAT-neuwertig-20km_W0QQitemZ250801204721QQcategoryZ9888QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D6%26pmod%3D150586558547%26ps%3D63%26clkid%3D8305990456866060415

 

Dzieki i pozdrawiam

 

Nie kolego nie obniżałem i nie wiem czy bede to robił bo passiek idzie na sprzedaż :dolamam, a komfort jest na 18" troszke mniejszy niż na 16" ale nie ma tragedii , naprawde mówie to z reka na sercu - zobaczymy w czwartek bo jade do polski:haha

 

zobacz ludzie na 18" po polsce brykają a ty sie boisz w irlandii?

szukaj ładnych 18" i nie marudź chłopaku bo 18" ładną bez kombinowania czy bedzie wystawała czy nie , dystanse potrzeba! a tak kupujesz ori felge od passata - wrzucasz cieszysz sie jak dziecko z pieknego widoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po założeniu 18 cali auto 1 litr więcej spala !! Ale wygląd szokujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy do opony 205/55 (16") mozna zastosowac felgę o szerokości 7"czy mogą wystąpić problemy z montażem, użytkowaniem itp? Przeszukałem temat i znalazłem ze 7" pasuje do 215, ale chce się upewnić. Jeszcze pytanie odnośnie ET- 42 najlepsze? czy jakies inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności