Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to najgorszy jest odczuwalny spadek mocy samochodu, a najwięcej jest to widać w momencie przesiadki z 16" na 18" bo z 17" na 18" już takiej różnicy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że odczuwalny jest spadek mocy. Czuje się, że auto jest cięższe. Wolniej się rozpędza ale jest to do zaakceptowania. Ja mam 140KM może na 170 nie będzie tego czuć. Co do spalania to w zimie palił mi 8l teraz też coś koło 8, więc 7,3 to i tak dobry a nawet rewelacyjny wynik. W każdym razie ja zostaje na 18'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 170KM nie zauważyłem różnicy w przyspieszeniu. przesiadka z 205/55R16 na 235/45R17 dlikatna różnica jest w zpalaniu o ok 0,5l

05042011035.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego zmiana opon musi iść w pakiecie z chip-em :glaszcze

tak to trzeba żoną tłumaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OZ MSW 11 Black 5x112 8,0x17 48 Bedzie ok do passat b6?

 

 

Cena dla Ciebie: 490,77 / szt. 614,18 Oszczędzasz: 493,64 / 4szt. Koszt wysyłki: gratis Dostępność: Wysyłka 1-2 dni

[ Przeczytaj o dostępności ] Producent: OZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie przepraszam ze sie dlugo nie odzywalem , ale wypadl mi wyjazd do UK i dzis wrocilem :-) . Dziekuje serdecznie ze wszelka pomoc i sugestie . Jak tylko znajde wiecej wolnego czasu wroce do tematu wymiany felg i napewno postaram sie zaprezentowac moj wybor .

 

 

Dziekuje serdecznie i pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki ori Interlagos Sorki za brudne autko :)

pass1.jpg

pass2.jpg

pass3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interlagos 18 :serducho uwielbiam te felgi, jak ktos ma na sprzedaz same felgi bez opon (oczywiscie OEM nie italiano) to zapraszam na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek bardzo ładnie wygląda. Jak się jeździ na 18'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Szczerze mówiąc nie odczuwam dużej różnicy, trochę się dziwię bo spodziewałem się, że będzie twardo i głośno na dziurach ale jest prawie tak samo jak na zimówkach 215/55R16. Pewnie byłoby gorzej na zawieszeniu sportline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Szczerze mówiąc nie odczuwam dużej różnicy, trochę się dziwię bo spodziewałem się, że będzie twardo i głośno na dziurach ale jest prawie tak samo jak na zimówkach 215/55R16. Pewnie byłoby gorzej na zawieszeniu sportline.

 

No to Cię zaskoczę, ja mam sportline a kolega na 17" w b5fl i jest w nim głośniej i bardziej rzuca niż u mnie na 18".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zawieche standart od highline i troszke rzuca na boki a przesiadka z zimówek 16" na 18" to była tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irek30, teraz to pasek się prezentuje :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@waldeksz26 ja też mam standard od Highline i nie jest najgorzej. Co prawda czuje sie przesiadkę z 16' ale da się jeździć. Po 2 tygodniach już się przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaić się idzie do wszystkiego najważniejszy jest lansik :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@waldeksz26 ehh chyba szkoda czasu na dyskusję z Tobą. Jak Ci się nie podobają 18' i źle Ci się jeździ to sprzedaj załóż 16' i po sprawie. Dla Ciebie nie jest ważne jak wygląda samochód którym jeździsz a dla mnie jest. Wygoda i komfort pozostają na zadowalającym poziomie. Jest co prawda twardziej ale do przyjęcia. Ostatnio kolega, który ma 16' i zawieszenie sportline jechał moim autem i stwierdził, że na jego zawieszeniu (16' sportline) jest tak samo albo twardziej. Każdy lubi co innego. Ja polecam 18' i standardowe zawieszenie, do tego dobre opony i autko wygląda i prowadzi się świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! czy jeżeli założe opne 215/40/18 do b6 to czy nie będzie nic się działo??? bo z tego co wiem to powinna byc szerokość 235. dokłądnie chodzi o te z aukcji :http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-vw-audi-oryginal-18-215-40-18-i1547752285.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! czy jeżeli założe opne 215/40/18 do b6 to czy nie będzie nic się działo??? bo z tego co wiem to powinna byc szerokość 235. dokłądnie chodzi o te z aukcji :http://moto.allegro.pl/felgi-alumini...547752285.html

 

a co się ma dziać, po prostu opona ma niezly naciąg :) jak pisali poprzednicy powinno być 235...

 

p.s. chcialem kupić od tej osoby same felgi, wiec jak sie rozmyślisz, daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

215/40/18 będzie sporo niższa.

Będzie wyglądało jak za małe kółka od czegoś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak gada pikopiko, opona ci się górą rozejdzie na feldze, i bedzie też przez to niższa. ja mam u siebie 235/40 R18 na feldze chicago (czyli wymiar odpowiedni) i opona wcale nie jest za szeroka do tej felgi a u ciebie będzie to wyglądało coś na BMW E30 GERMAN STYLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności