Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

No te pierwsze mi sie bardziej podobaja i to 17 cali

Piekne sa też te http://allegro.pl/show_item.php?item=1742805222&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Pisze że nowe i opony w sumie 6mm i cenowo nie zabija :D

Kurcze jak chce człowiek nie chce kupic to jest tego od cholery a jak chce to jakoś nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to podróby Chicago.

Te są 7.5x18 z et 45, a ori jest 8x18 z et 44.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co myślicie o takich felgach? Ma może ktoś zdjęcie lub mógłby zrobić VT jak wyglądają na B6 w kombi?

 

http://moto.allegro.pl/felga-vw-phaeton-5x112-z-oponami-dunlop-225-40-18-i1738982885.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mi sie nie podobają są za ciężkie "mięsiste". do caravweli może by były ok. mimo że mają 18 cali to wyglądają jak 15-stki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak chce człowiek nie chce kupic to jest tego od cholery a jak chce to jakoś nie ma :/

Dokładnie, jak nie trzeba to jest tego masa, też zastanawiam się nad wzorem Chicago, przebuszowałem już całego vwvortex-a, w 19" każdy wzór jest ciekawy, w 18" to już mniej...

Jednak te felgi od Pheatona odpadają, faktycznie efekt marny jeżeli nie ma dobrej gleby.

A co myślicie o A8 Monoblock? Fela kultowa, ale B6 ma chyba za nowoczesną linię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze takie sobie, drugie porażka.

Szukaj ori, jest pełno na alle...

Te pierwsze --->http://allegro.pl/mercedes-vito-viano-audi-a6-a8-vw-transporter-i1743473950.html

Wejda spokojnie na passka ?? (nie znam sie na tych "ET" :D )

 

---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

 

Witam, co myślicie o takich felgach? Ma może ktoś zdjęcie lub mógłby zrobić VT jak wyglądają na B6 w kombi?

 

http://moto.allegro.pl/felga-vw-phaeton-5x112-z-oponami-dunlop-225-40-18-i1738982885.html

 

Ja też jestem na zmianie koła ale te fele co zapodałes to faktycznie jakieś takie dziwne Nie widze ich na B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o A8 Monoblock? Fela kultowa, ale B6 ma chyba za nowoczesną linię...

Moim zdaniem monoblocki średnio pasują do B6, wyglądają za ciężko.

Edytowane przez hsv!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam założone felgi od a6 s-line 18 cali po założeniu nadal mi sie podobać ta felga ;)

 

są na allu widziałem do 2 można kupić ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie B6 elegancko prezentuje się na Dezentach L dark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy to na pewno oryginalne?

 

99% podróbka, ale zadzwoń i zapytaj może jakaś "promocja".

Edytowane przez Vaber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy chce cos takiego kupic

http://allegro.pl/nowe-felgi-vw-r36-...725958421.html

tylko czy to na pewno oryginalne?

jak na mnie to są podróby bo sam zobacz jeszcze co dostajesz z cenie a mianowicie Komplet 4 Kołpaczków Komplet 4 wentylków Komplet Śrub montażowych co jest raczej nie realne w takiej cenie za nowe felgi co innego jak by to były używki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles ma takie same i 18 tylko skad wiadomo czy oryginalne? No i tak zapytam, co jesli podroba? Gorzej wykonane? Bo nie bardzo znam temat alu. Aha i czy takie 18 to nie za duze na 140km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i tak zapytam, co jesli podroba? Gorzej wykonane?
Dokładnie, nie ma porównania z oryginałem jeśli chodzi o wytrzymałość.
Aha i czy takie 18 to nie za duze na 140km?
Myślę że nie, sam jeżdżę na 18-kach i chwalę sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok znalazlem nazwe felgi od r36. Zwie sie "Omanyt" i chyba nosi numer "3C0601025AG" czy moglby go ktos potwierdzic ze to wlasnie jest nr od oryginalu? Bo z numerkiem takim google wlasnie wyrzuca tak jak kolega tomek napisal 8 x 18 ET44.

Z tym ze znalazlem takze 17 o numerku 3C0601025AJ gdzie na czerwono jest roznica miedzy 18. Czyzby byly jednak oryginaly 17 czy tak po prostu sa podrobki nazwane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, nie ma porównania z oryginałem jeśli chodzi o wytrzymałość.

 

Felgi tylko oryginalne sie kupuje tak jak kolega pisze ja mam orginały od A6 i felgi są mega mocne już w takie dziury wpadałem że masakra. Zato mój kolega kupił sobie jakieś włoskie fele do samochodu i ciągle je tzyma na prostowaniu. Stanowczo STOP dla felg dedykowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok znalazlem nazwe felgi od r36. Zwie sie "Omanyt" i chyba nosi numer "3C0601025AG" czy moglby go ktos potwierdzic ze to wlasnie jest nr od oryginalu? Bo z numerkiem takim google wlasnie wyrzuca tak jak kolega tomek napisal 8 x 18 ET44.

Z tym ze znalazlem takze 17 o numerku 3C0601025AJ gdzie na czerwono jest roznica miedzy 18. Czyzby byly jednak oryginaly 17 czy tak po prostu sa podrobki nazwane?

http://www.passatplus.de/arbeitshilfen/felgen/index.htm zerknij tu moze coś znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym ze znalazlem takze 17 o numerku 3C0601025AJ gdzie na czerwono jest roznica miedzy 18

 

Różnica polega na tym, że felgi o nr 3C0601025AJ mają parametry 7,5 x 17 ET47 a 3C0601025AG 8 x 18 ET44. Czyli występowały 2 rozmiary felg tego samego wzoru.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale wszystkie felgi od B6 mają numer 3C0601025, a różnią się tylko końcówką literową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności