Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie co to za model felgi?

nunoshoot7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość stac sie posiadaczem alufelgi od skody superb 7Jx16H2 ET37. Pytanie do kolegów fachowców - czy ta felga z oponką 205/55/R16 może posłużyć za zapas? Nie będzie kłopotu z oryginalnymi 17'' VW albo na zimę z 16'' stalowymi?

I jeszcze jedno - jaka powinna być średnica otworu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwór 57,1 mm.

Chcesz kupić komplet i jedną wziąć na zapas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jedna dostanę i pomyslałem ze będzie robiła jako zapas, bo mam zestaw naprawczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ok.

Co prawda ori 7x16 ma et 45, ale ori 8x18 ma et 44.

Czyli te Twoje 8 mm więcej wystawania na et to i tak mniej niż 12 mm na szerokości w 18.

Ja nie wierzę w zestaw naprawczy.

Jak zrobisz sobie dziurę na 1 cm to już nie pomoże.

Dlatego wożę normalny zapas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateusz007 będą ok. Opony też takie jak producent zaleca. Bardzo ładne felgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja tez latam załadowany na maxa bo bagażnik + przedział pasażerski po dach na 18" i nic nie obciera, a jak go załaduje to wyglada jak by na gwincie był :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałbym zakupić do mojego passat b6 2007 rok Alu felgi, na stalówkach jest oznaczenie

6.5JX16H2 ET42

Znalazlem takie felgi 7JX16H2 ET42 czy one będą mi pasować chodzi o zamianę 6.5 na 7 cali jaki to będzie miało wpływ na jazdę no chciałbym się upewnić czy w moim pasaciku jest rozstaw 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

chciałbym zakupić do mojego passat b6 2007 rok Alu felgi, na stalówkach jest oznaczenie

6.5JX16H2 ET42

Znalazlem takie felgi 7JX16H2 ET42 czy one będą mi pasować chodzi o zamianę 6.5 na 7 cali jaki to będzie miało wpływ na jazdę no chciałbym się upewnić czy w moim pasaciku jest rozstaw 5x112

Tu masz orginalne felgi z wszystkimi rozmiarami. http://www.passatplus.de/arbeitshilfen/felgen/index.htm A roztaw jest taki jak podałeś 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na tych parametrach chciałbym zęby mi ktoś podpowiedział czy zamiana 6.5 na 7 ma jakiś wpływ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie znam się na tych parametrach chciałbym zęby mi ktoś podpowiedział czy zamiana 6.5 na 7 ma jakiś wpływ

Mają na ułozenie opony na feldze ale orginalne alufelgi 16" maja rozmiar 7 także bedą ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie prosze o wytlumaczenie . Kol mateusz007 zapytal czy felgi z pierwszego linku http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-VW-17-INCH-ALLOYS-C-W-235-45-17-CONTINENTALS-/110682691932?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item19c533d95c

beda pasowaly do passata b6 i odpowiedz kolegow byla potwierdzajaca . W/w felgi maja ET 41 , a w orginale przy 17 jest ET 47 . Jest to 6 mm roznicy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest pytanie...?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam ale chyba sie zaplatalem :-) . Jesli w orginale ET jest 47 przy 17 a w proponowanych do kupna jest ET 41 , to czy nie beda one wystawac o 6mm ???

 

Jeszcze jedno pytanie czy szerokosc felgi ma jakis wplyw na ET ???

 

Do passata orginalne felgi byly w rozmiarach :

 

6.5 J * 16 ET 42

7 J * 16 ET 45

7.5 J * 17 ET 47

8 J * 18 ET 44

 

Moje pytanie dotyczy felg z Audi 8 cali * 17 ET 45 , jak beda osadzone w stosunku do orginalnej felgi 7.5 J * 17 ET 47 .

 

 

Dziekuje i pozdrawiam .

Edytowane przez kowjack
aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1: tak będą "wystawać" o 6mm ale spokojnie będą się mieściły w nadkolu (nie będą wystawać poza obrys auta/nadkola).

Pytanie 2: będą odsadzone o 8mm na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności