Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuje informacji na temat takiej oto części 6Q0 201 559A chodzi mi o to to jakiego modelu auta i silnika pasuje ta część. Generalnie chodzi o to że zamówiłem w salonie regulator ciśnienia paliwa do Golfa V 1.6FSI i przysłali mi coś takiego ale w ogóle ta część nie podchodzi do tego silnika a salon upiera się że mam prawidłową część.

Poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Potrzebuje informacji na temat takiej oto części 6Q0 201 559A chodzi mi o to to jakiego modelu auta i silnika pasuje ta część. Generalnie chodzi o to że zamówiłem w salonie regulator ciśnienia paliwa do Golfa V 1.6FSI i przysłali mi coś takiego ale w ogóle ta część nie podchodzi do tego silnika a salon upiera się że mam prawidłową część.

Poz

Może to coś pomoże

regulatorgolf5.th.png

regulatorgolf52.th.png

Napewno jest ro regulator z golfa V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Potrzebuje informacji na temat takiej oto części 6Q0 201 559A chodzi mi o to to jakiego modelu auta i silnika pasuje ta część. Generalnie chodzi o to że zamówiłem w salonie regulator ciśnienia paliwa do Golfa V 1.6FSI i przysłali mi coś takiego ale w ogóle ta część nie podchodzi do tego silnika a salon upiera się że mam prawidłową część.

Poz

 

A jednak niby pasuje (patrz foto poniżej)

Ale było by łatwiej dopasować po numerze VIN, bo może jednak nie pasuje.

regulator ci?nienia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie zainstalowany mechanizm tylnej wycieraczki o nr 3B9 955 711C, ktory padl.

Znalazlem uzywke o nr 3B9 955 711F - czy bedzie pasowała?

 

Stopiona jest rowniez wtyczka wiązki podlaczanej do tego mechanizmu - na wtyczce jest nr 893 971 634. Wystepuje to jako czesc?

 

Auto jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam u siebie zainstalowany mechanizm tylnej wycieraczki o nr 3b9 955 711c, ktory padl.

Znalazlem uzywke o nr 3b9 955 711f - czy bedzie pasowała?

 

Stopiona jest rowniez wtyczka wiązki podlaczanej do tego mechanizmu - na wtyczce jest nr 893 971 634. Wystepuje to jako czesc?

 

Auto jak w podpisie.

[attach]42471[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam u siebie zainstalowany mechanizm tylnej wycieraczki o nr 3B9 955 711C, ktory padl.

Znalazlem uzywke o nr 3B9 955 711F - czy bedzie pasowała?

 

Stopiona jest rowniez wtyczka wiązki podlaczanej do tego mechanizmu - na wtyczce jest nr 893 971 634. Wystepuje to jako czesc?

 

Auto jak w podpisie.

 

Obudowa (oprawa złączki) 893 971 634 jest do kupienia - koszt w ASO około 11,00 PLN.

Mechanizm 3B9 955 711F został wycofany ze sprzedaży. Właściwym dla passata jest 3B9 955 711C. Nie dam gwarancji - ale podejrzewam że podejdzie też z końcówką "F". Podejrzewam że u Ciebie (masz auto z 2001 roku) wycieraczka w stanie spoczynku (ale brzmi ;-) ) leży po lewej stronie. Po 2003 - była (jest) z prawej. Może to jest ta różnica??!!

Znalazłem coś takiego:

http://forum.gute-fahrt.de/showthread.php?t=12599

Zestaw naprawczy 8L0 998 711 pasuje też do mechanizmu 3B9 955 711F, który jest w passacie!!

I co Wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obudowa (oprawa złączki) 893 971 634 jest do kupienia - koszt w ASO około 11,00 PLN.

Mechanizm 3B9 955 711F został wycofany ze sprzedaży. Właściwym dla passata jest 3B9 955 711C. Nie dam gwarancji - ale podejrzewam że podejdzie też z końcówką "F". Podejrzewam że u Ciebie (masz auto z 2001 roku) wycieraczka w stanie spoczynku (ale brzmi ;-) ) leży po lewej stronie. Po 2003 - była (jest) z prawej. Może to jest ta różnica??!!

Znalazłem coś takiego:

http://forum.gute-fahrt.de/showthread.php?t=12599

Zestaw naprawczy 8L0 998 711 pasuje też do mechanizmu 3B9 955 711F, który jest w passacie!!

I co Wy na to??

 

Dokladnie byc moze to jest ta roznica z polozeniem spoczynkowym wycieraczki.

 

Co to za zestaw naprawczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje numer wzmocnienia lub tzw pasa przedniego.

W serwisie ASO i autoryzowanym punkcie sprzedaży nie chcą mi go podać a inaczej nie mogę kupić zamiennika mam na myśli allegro bo w autoryzowanym punkcie dobierają go po nr nadwozia(1200zł). Ściągnąłem ETKE ale nic nie moge znaleźć chyba stara wersja.

Dowiedziałem sie że pas przedni jest taki sam dla manuala i automatu.

Nie moge postawić do znajomego warsztatu na 7 dni aż zobaczą numer na oryginalnym a ja będe zamawiać

 

Passat 1.9 GP AVB TDI 2004

skrzynia automat AG4

z klimatyzacją

Jeśli potrzeba nr VIN to podam na PW - a jest to najlepsza metoda

Z góry dzięki

 

---------- Post added at 11:03 ---------- Previous post was at 11:00 ----------

 

Z tego co wiem z katalogu to są trzy takie same które różnią sie numerami katalogowymi, wizualnie są identyczne, być może różnią sie rozstawem śrub na podłużnicach lub odległość podłużnia-podłuznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać nr VIN tak dla pewności, ale na 99% obstawiam numer 3B0805594BL - wzmocnienie przednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za zestaw naprawczy?

Tutaj masz fotkę.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c88a9a16ded66133

Są w nim dysze, uszczelki, i najważniejsze (dla wielu posiadaczy varianta) rurka do spryskiwacza. W ASO kosztuje ok. 150,00 PLN

Znalazłem jeszcze coś takiego:

http://www.motor-talk.de/forum/heckwischermotor-umbau-auf-passat-t1671885.html#post14603119

Gość o nick-u: DottoreFranko napisał, że mechanizm 3B9 955 711F pasuje do passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj masz fotkę.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c88a9a16ded66133

Są w nim dysze, uszczelki, i najważniejsze (dla wielu posiadaczy varianta) rurka do spryskiwacza. W ASO kosztuje ok. 150,00 PLN

Znalazłem jeszcze coś takiego:

http://www.motor-talk.de/forum/heckwischermotor-umbau-auf-passat-t1671885.html#post14603119

Gość o nick-u: DottoreFranko napisał, że mechanizm 3B9 955 711F pasuje do passata.

 

Zestaw naprawczy mnie nie ratuje, ale dobrze wiedziec ze jest cos takiego.

Ten mechanizm chyba bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dna007-Rafal dzieki wielkie za pomoc punkt polecial w twoja strone, GURAL dzieki za zainteresowanie tematem

pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o numer katalogowy/zamiennika przewodu (rury) doprowadzającej olej do turbiny w Passacie B5 AEB 1.8T 1997 rok.

 

VIN: WVWZZZ3BZVE027172

 

Dziekuję :)

Edytowane przez DariuszDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o numer katalogowy/zamiennika przewodu (rury) doprowadzającej olej do turbiny w Passacie B5 AEB 1.8T 1997 rok.

 

VIN: WVWZZZ3BZVE027172

 

Dziekuję :)

proszę nr 17 [ATTACH]42474[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mielke wielkie dzięki!

 

Pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuje info na temat klapy tylnej kombi z b5 FL o numerze 516630898.

Dokładniej chodzi mi o kod lakieru, da rade go odczytać po tym numerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

potrzebuje info na temat klapy tylnej kombi z b5 FL o numerze 516630898.

Dokładniej chodzi mi o kod lakieru, da rade go odczytać po tym numerze?

Numery części VAG zaczynają się od cyfry litery cyfry

Podany przez Ciebie numer jest nieprawidłowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje info na temat klapy tylnej kombi z b5 FL o numerze 516630898.

Dokładniej chodzi mi o kod lakieru, da rade go odczytać po tym numerze?

Jakbyś podał numer VIN auta z którego pochodzi to tak, w innym przypadku można tylko zgadywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 3C0 927 235 to przycisk parktronika do B6, ale montowany już po lewej stronie?

Powinno być 2008>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 3C0 927 235 to przycisk parktronika do B6, ale montowany już po lewej stronie?

Powinno być 2008>

 

ETKA pokazuje ze jest tak jak napisałeś, montowany po lewej od roku modelowego 2009. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności