Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że tu łatwo uzyskać dobra informację:manga

ja od tygodni próbuje ustalić jaki mam przegub w moim passacie. Z tego co wiem są dwa rodzaje i chodzi o ilość ząbków ( 33 lub 38 ) Mechanicy chcą auto na 2 dni żeby wymontować go i wtedy będzie wiadomo który z dwóch możliwych jest u mnie.

Ja chcę kupić sam bo tak będzie dużo taniej i oddać do warsztatu na jeden dzień.

 

Będę bardzo wdzięczny jeśli znalazłby się ktoś kto wie na 100% jaki mam kupić.

 

Mój Passat to B5 Variant, 1999r , 1.9 TDI 110 KM, AFN

Jak trzeba dodam jeszcze VIN

Z góry dziękuję !

Edytowane przez krisb1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o nr czujnika temperatury płynu chłodniczego do mojego AVB. Pozdrawiam

Edytowane przez arczi741
zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosiłbym o nr czujnika temperatury (4-pinowy) płynu chłodniczego do mojego AVB. Pozdrawiam
czujnik temp. płynu podwójny zielony 4 stykowy 059 919 501 A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Załączone Plikipedał gazu Golf.pdf (100.4 KB, 2 wyświetleń)
Napisał BartekP

Golf AHL - dacie screen'a ze schematem pedału gazu i czujnika który za throttle odpowiada? na VAGu pokazuje max 80% i golf ma lekką zamułę.

 

Panowie - ile pinowa wtyczka powinna byc do 1J1 721 727 D czujnik polozenia pedalu gazu z PDF w poście 1467 ??? wszedzie w necie co wyszukałem to widze 4 kabelki z czujnika wychodzace a w Golfie ten co siedział miał 6 kabli a kumpel zamówił z alledrogo i przyszedł z 5 kablami - jakaś masakra - pomóżcie z góry dzięki dzięki dzięki

peda? gazu Golf.pdf

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś pomoże z powyższym postem i zerknie do Etki co tam powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy schowek na okulary o nr: 3B0857465BY20 ma jeszcze inne numery ze względu na kolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę, że tu łatwo uzyskać dobra informację:manga

ja od tygodni próbuje ustalić jaki mam przegub w moim passacie. Z tego co wiem są dwa rodzaje i chodzi o ilość ząbków ( 33 lub 38 ) Mechanicy chcą auto na 2 dni żeby wymontować go i wtedy będzie wiadomo który z dwóch możliwych jest u mnie.

Ja chcę kupić sam bo tak będzie dużo taniej i oddać do warsztatu na jeden dzień.

 

Będę bardzo wdzięczny jeśli znalazłby się ktoś kto wie na 100% jaki mam kupić.

 

Mój Passat to B5 Variant, 1999r , 1.9 TDI 110 KM, AFN

Jak trzeba dodam jeszcze VIN

Z góry dziękuję !

zawsze możesz zrobić tak ze weźmiesz dwa (płacąc za 1)

a jeden odniesiesz po wymianie i po sprawie ja tak zawsze robię jak nie wiem jaki kupić albo wymontowuje i jade do sklepu z przegubem kupuje i zakładam sam i mam problem z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powiedzieć czy schowek na okulary o nr: 3B0857465BY20 ma jeszcze inne numery ze względu na kolor?
proszę [ATTACH]41759[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłbym o numery kratek osłonowych halogeny od paska R-line

numer podstopnicy r-line izestawu nakładek na pedały w raz z pedałem gazu od R-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kolega prosił o pomoc w ustaleniu kodu silnika który podejdzie do golfa IV 1.4 16v kod AXP.Chodzi mi jakie silniki bez osprzętu będą pasować(kody silników).Oryginalny AXP jest zatarty a w okolicy nie ma silnika o tym kodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Kolega prosił o pomoc w ustaleniu kodu silnika który podejdzie do golfa IV 1.4 16v kod AXP.Chodzi mi jakie silniki bez osprzętu będą pasować(kody silników).Oryginalny AXP jest zatarty a w okolicy nie ma silnika o tym kodzie.
do tego podpasuja AHW AKQ APE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

potrzebuję numer i fotkę z ETKI drążka wybieraka biegów do mojego paska.

dzięki.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam pytanko, bo nie wiem jak sie za to zabrać. Wczoraj jakieś gnojki pod domem pozbawili mojego paska lusterka od strony pasażera, wiszą tylko kable, więc szukam na e-bay'u jakiegoś pasującego wg rocznika, ale widzę że te same roczniki mają różne lusterka, i trochę jestem skołowany. Znalazłem np. to :

http://cgi.ebay.co.uk/Passat1996-2001-Model-LHS-Door-Mirror6N2-857-501-C-/120576276792?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c12e7f938

 

ale nie wiem czy podejdzie pod moje auto, widze jakiś part number na tej aukcji, ale gdzie szukać czy jest to numer części jakiej szukam.

 

Mam passata z marca 2001 roku, czyli chyba to taka przejściowa wersja po lifcie. Będe wdzięczny za jakieś wskazówki bo krew mnie zalewa jak widzę to urwane lusterko.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Mam pytanko, bo nie wiem jak sie za to zabrać. Wczoraj jakieś gnojki pod domem pozbawili mojego paska lusterka od strony pasażera, wiszą tylko kable, więc szukam na e-bay'u jakiegoś pasującego wg rocznika, ale widzę że te same roczniki mają różne lusterka, i trochę jestem skołowany. Znalazłem np. to :

http://cgi.ebay.co.uk/Passat1996-2001-Model-LHS-Door-Mirror6N2-857-501-C-/120576276792?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c12e7f938

 

ale nie wiem czy podejdzie pod moje auto, widze jakiś part number na tej aukcji, ale gdzie szukać czy jest to numer części jakiej szukam.

 

Mam passata z marca 2001 roku, czyli chyba to taka przejściowa wersja po lifcie. Będe wdzięczny za jakieś wskazówki bo krew mnie zalewa jak widzę to urwane lusterko.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam!

 

To jest lusterko do golfa roczniki 1992-1995. Tak podaje ETKA po numerze części. Masz paska z Polski czy UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

potrzebuję numer i fotkę z ETKI drążka wybieraka biegów do mojego paska.

dzięki.

pozdrawiam.

do mojego będzie 8D0 711 613 H czy 8D0 711 613 J ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do mojego będzie 8D0 711 613 H czy 8D0 711 613 J ?

Jeśli masz ręczną skrzynie 5 biegową i numer nadwozia powyżej 3B-Y-333 301 to będzie pasował 8D0 711 613 J . A jeżeli masz ręczną skrzynię 5 biegową i numer nadwozia jest do 3B-Y-333 300 to drążek powinien być 8D0 711 613 H

 

bfi1291964739m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał gks1 Zobacz post

Cześć wszystkim. Mam pytanko, bo nie wiem jak sie za to zabrać. Wczoraj jakieś gnojki pod domem pozbawili mojego paska lusterka od strony pasażera, wiszą tylko kable, więc szukam na e-bay'u jakiegoś pasującego wg rocznika, ale widzę że te same roczniki mają różne lusterka, i trochę jestem skołowany. Znalazłem np. to :

http://cgi.ebay.co.uk/Passat1996-200...item1c12e7f938

 

ale nie wiem czy podejdzie pod moje auto, widze jakiś part number na tej aukcji, ale gdzie szukać czy jest to numer części jakiej szukam.

 

Mam passata z marca 2001 roku, czyli chyba to taka przejściowa wersja po lifcie. Będe wdzięczny za jakieś wskazówki bo krew mnie zalewa jak widzę to urwane lusterko.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam!

To jest lusterko do golfa roczniki 1992-1995. Tak podaje ETKA po numerze części. Masz paska z Polski czy UK?

 

Passek jezdzi po UK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passek jezdzi po UK...

A gdzie jest zarejestrowany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest zarejestrowany??
Pasek jest angielski, kierownica z prawej strony i tu tez zarejestrowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz ręczną skrzynie 5 biegową i numer nadwozia powyżej 3B-Y-333 301 to będzie pasował 8D0 711 613 J . A jeżeli masz ręczną skrzynię 5 biegową i numer nadwozia jest do 3B-Y-333 300 to drążek powinien być 8D0 711 613 H

 

bfi1291964739m.jpg

 

dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności