Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje nr klockow hamulcowych do mojego passata AVF 130 KM podaje vin:wvwzzz3bz3e308746 z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,

 

czy mógłbym prosić o wyciąg z ETKI schematu zamontowania przedniego zderzaka i grilla dla B5 FL (2004r.)?

masz tu pdf

zderzak.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuje nr klockow hamulcowych do mojego passata AVF 130 KM podaje vin:wvwzzz3bz3e308746 z gory dzieki

Również pdf

Klocki.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki wentylator 1K0 959 455 CQ mógłby ktoś napisać do czego to pauje i ogólne info.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam taki wentylator 1K0 959 455 CQ mógłby ktoś napisać do czego to pauje i ogólne info

Wentylator elektryczny do eksploatacji samochodów w ciepłych krajach. 300W, 360 mm TEMIC.

A pasuje do autek jak w załączniku poniżej.

opt1277719113z.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny mi schemat układu chłodzenia z silnika AWT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebny mi schemat układu chłodzenia z silnika AWT

 

jdv1277740481i.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie schemat układu klimatyzacji w 35i ,a konkretnie czy są oringi na wejściu i wyjściu chłodnicy-skraplacza, a jesli faktycznie są to rozmiar by mnie interesował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie schemat układu klimatyzacji w 35i ,a konkretnie czy są oringi na wejściu i wyjściu chłodnicy-skraplacza, a jesli faktycznie są to rozmiar by mnie interesował.
Pozycje 50 i 51 ;)

 

bwy1277744861h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek dzięki wielkie ale to jest przy parowniku, mnie interesuje chłodnica -freon mi dał dyla na łączeniu pod pasem przednim i nie wiem czy jest tam jakiś oring oryginalnie bo przed nabiciem jak sprawdzałem to żadnej gumki nie było...mam nową chłodnicę i chce się zabezpieczyć przed jej montażem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebny mi schemat układu chłodzenia z silnika AWT
Do rysunku masz opis.

 

opisrysunku1.th.jpg opisrysunku2.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma dokumentacje i moze sprawdzic mi nastepujaca rzecz. Jest podejrzenie awarii vakum pompy. po wymontowaniu pompy spisalem oznaczenia i zglupialem, pompa ma numer VAG: 059 145 100B oraz numer Pierburga 722 185-01. pod zadnym z tych numerow nie moge namierzyc uzywki. Jedyne co znalazlem to aukcja na e-bay'u. Czy zamiennikiem do tego bedzie jakas pompa o innym numerze VAG lub Pierburg. Jest mnostwo pomp oznaczonych jako 057 145 100 (A, B, C, D, G, K) ale sa troche inne. Moja posiada jeszcze kołnierz chłodzacy o oznaczeniu 059 145 707A. Ewntualnie czy ktos zna wartość podciśnienia jakie ta pompa wytwarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do silnika 2.5 AKN tylko ta pompa podejdzie.

 

pompapodcinienia.th.jpg

 

W serwisie ok 1000 zł pasuje jeszcze od skody o tym samym numerze w serwisie kosztuje ok 100 zł taniej.

 

pompapodcinieniaceny.th.jpg

 

Co do wartości ciśnienia to niestety nie mam dojścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam o przycisk ręcznego do passata be6. ...6e193281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jak można sprawdzić jakie koło dwumasowe mam konkretnie zamontowane chodzi mi o numer części. I drugie pytanie gdzie sprawdzić czy są dostępne do niego zamienniki ew czy pasuje jakieś inne.

 

Pozdrawiam

matii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nr części to: 078 919 501 C

jest to chyba jakiś czujnik od golfa IV

ale chciałbym się dokładnie dowiedzieć co to jest

z góry dzięki

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Nr części to: 078 919 501 C

jest to chyba jakiś czujnik od golfa IV

ale chciałbym się dokładnie dowiedzieć co to jest

z góry dzięki

pozdro

Czujnik temperatury wody - podwójny. - <[ame=http://www.google.com/search?hl=pl&client=opera&rls=pl&q=078+919+501+C&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=]klik[/ame]>

Wycofany 1.05.2000 i zastąpiony przez 059 919 501 A

 

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

 

Pytanko mam o przycisk ręcznego do passata be6. ...6e193281

O chłopie, żeś wymyślił ;)

3c0 927 225 b - taster fuer elektromechanische feststellbremse :lol

 

cqs1277921434k.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał kserkses Zobacz post

potrzebny mi schemat układu chłodzenia z silnika AWT

 

 

niestety to nie ten układ (prawdopodobnie) ponieważ wąż dolny z chłodnicy wchodzi do pompy a u mnie on wchodzi do bloku i w tym samym miejscu wchodzi również rurka metalowa, a mnie właśnie chodzi o numer o-ringa z tej rurki w tym miejscu :(

Jeśli ktoś by miał rysunek z opisem to byłbym wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian to jest układ chłodzenia silnika AWT na dowód jeszcze jeden zrzut całości gdzie jest oznaczenie dla jakiego silnika.

 

ukladchlodzeniaawt.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Damian to jest układ chłodzenia silnika AWT na dowód jeszcze jeden zrzut całości gdzie jest oznaczenie dla jakiego silnika.

 

w takim razie to chyba jest coś nie tak bo pompę wody mam z drugiej strony silnika i nie wchodzą do niej żadne węże tylko ona wchodzi do bloku a tu jest ewidentnie na zewnątrz bloku ...trochę mi to wyglada na silnik ADR, w każdym bądź razie nie ma tu tego czego ja szukam :(

 

u mnie dolny wąż od chłodnicy wchodzi do bloku poprzez taką rure metalową z "kopułką" a obok tej "kopułki" wchodzi metalowa rurka średnicy ok. 18 mm która jest przymocowana przy pomocy zawleczki i w tym miejscu jest o-ring który mi przepuszcza

Edytowane przez kserkses

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności