Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś powiedzieć co to za element tylnego zawieszenia?(zaznaczony na czerwono) Wczoraj przy zmianie kół zauważyłem, że chyba czegoś brakuje a może się mylę?. Moim zdaniem jest to jakiś wieszak lub coś w tym rodzaju.

Zdjęcie zapożyczone z internetu.

[ATTACH=CONFIG]101009[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi co to jest

 

Dozór wnętrza, Taki alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20130425098.jpg co to moze byc co trzymam kabel i jakis przewod zakorkowany powiem na dodatek ze wychodzi to z tej czarnej skrzynki po prawej do gory ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B3 1990 benzyna 1.8

 

Co to jest za czujnik i dlaczego z przewodu od niego ktoś podłączył dodatkowy przewód do bloku silnika/masy - czy przez to silnik czasami szarpie? Z tyłu silnika w kolektorze wydechowym... ? Czarny przewód - jeden...

 

31709688.th.jpg

 

43075873.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!

Orientuje się ktoś co to za sprężynka? Gdzie ona powinna być, dodam tyle że znalazłem ją w bagażniku po odebraniu auta od lakiernika (malowanie tylnej klapy) domyślam się że może to być od zamka klapy, ale nie koniecznie, może to w ogóle nie z mojego auta? Ewentualnie jakby to była od zamka to miło by było jakby ktoś wstawił jakiś schemat abym mógł sprężynkę wsadzić na swoje miejsce.

Pozdrawiam i z góry dziękuję;)2013-05-01-103.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba spezyna co trzyma przewod klimatyzacji po stronie pasazera w okolicy zderzaka z przodu a kolem tam jakas taka podobna jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaskoczyłeś, jak wspominałem oddałem na robienie tylnej klapy... hmm muszę to obadać jak będę miał dostęp do kanału:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko. Passat B5 3BG, wersja highline, za lusterkiem wstecznym, przed samą szybą jest jakaś klapka szerokości 2-3cm i długości lusterka. Można ją odchylać jakby miała coś zasłaniać, ale tej funkcji raczej nie spełnia z racji szerokości. CO to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To osłona przeciwsłoneczna moim zdaniem. I wbrew pozorom spełnia swoje zadanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na tą sprężynkę:

 

sprezyna.jpg

 

Podczas dzisiejszego sprzątania auta znalazłem ją przy progu, pod fotelem kierowcy. Wcześniej tam odkurzałem ale wątpię żebym odkurzaczem "zdemontował" taką mocną sprężynę.

Od czego może ona być?

Nie mam czym zmierzyć ale ma około 25-26cm, fotel działa normalnie, mianowicie przesuwanie przód-tył, opuszczanie czy podnoszenie, regulacja części lędźwiowej i całego oparcia.

Dodam że dzisiaj autko wróciło od mechanika, gdzie wymieniał mi drążek kierowniczy, może mu tam wypadło z kieszenie?:lol2

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sprężyna od fotela ale jaką ona spełnia funkcję to nie wiem. W poprzednim Passacie też mi ona odpadła i fotel do tej pory działa poprawnie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem spokojny że mi się fotel nie rozleci podczas jazdy.

Ale ciekawi mnie to w którym miejscu ma się znajdować ta sprężyna, za coś musi odpowiadać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ciekawi mnie to w którym miejscu ma się znajdować ta sprężyna, za coś musi odpowiadać.

 

A może to sprężyna naciągowa regulacji wysokości fotela -17

FPI_ C__Users_Tata_A..._1tmp.fpi.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi urwal raczke do podnoszenia maski - mam teraz przyczepiony kawalek sznurka ktory musze ciagnac. Czy oprocz tej raczki po 20 zl czegos tutaj jeszcze brakuje?

 

Zdjecia: http://imgur.com/a/DuTxF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT#en/pl/handfree

 

Słaby jestem z angielskiego, ale nie wiedziałem, że aż tak :rotfl: Myślałem, że hand to ręka a free to wolny, swobodny ;)

 

Dobrze kombinowałeś, zestaw głośnomówiący=wolne ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie tyle to i ja wiedzialem... chodzilo mi bardziej z jakim tel to mozna sparowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Mam w podłokietniku pod większą kieszenią dwie wtyczki (czerwona i czarna). Mają wybite numery. Czarna AMP 19636161, PBT GF 15. Czerwona 443971883B. Do czego one są? Czyżby do zmieniarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności