Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z pojawiającymi się coraz częściej tematami typu : co to jest , jaka to cześć, zostaje założony specjalny temat do rozwiązywania powyższych zagadek. Każdy kto nie potrafi nazwać szukanej części wpisuje się w ten topic. Temta dotyczy każdego modelu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temta dotyczy każdego modelu auta.

Dla uściślenia, każdego Passata, każdego VW, czy każdego z grupy VAG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić że każdego :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przy ostatniej wymianie rozrzadu jak i filtrow, mechanik pokazal mi ze rurke kolo przeplywomierza mam luzna i powinna ona byc polaczona, niestety nie ufam temu mechanikowi, bo zalecal mi wymiane plynu chlodniczego na Borygo, a na forum wyczytalem ze powinien byc G12 lub G12++. Dlatego chcialem sie dowiedziec co to takiego i czy to jest urwane czy nalezy tzlko naciagnac. Zauwazylem ze przy dodawaniu gazu/przyspieszaniu autko troszke muli, i moze to jest przyczyna.

 

_scalone

passat.jpg

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam to zlaczyc czy kupic nowe i zlaczyc? czy tak ma pozostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mam to zlaczyc czy kupic nowe i zlaczyc? czy tak ma pozostac.
A jak myślisz skoro się rozłączyła?

Rysunek tej rurki

 

viu1275812900q.jpg

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie, dokladnie chodzi o ta rurke, czyli jak ja bede kupowal to mam podac RURA ODPOWIETRZAJACA 06B 103 217 F ? JUtro zakupie nowa, to przy wymianie plznu do chlodnicy niech sie bawia, bo stara jest juz dziurawa i nic z niej nie bedzie, a mulenie jest odczuwalne. Prosze jeszcze tylko o potwierdzenie czy to napewno ten numer, bo niechcial bym kupic czegos zlego. Pozdrawiam

passat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze jeszcze tylko o potwierdzenie czy to napewno ten numer, bo niechcial bym kupic czegos zlego.
Tak to ten zaznaczony na rys. numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko numer pokazuje rure pionowa, a ja musze kupic ta pozioma, czy to napewno to samo? sorki za banalne pytania, ale chce miec pewnosc co do kupienia. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko numer pokazuje rure pionowa, a ja musze kupic ta pozioma, czy to napewno to samo?

Te rury to jest całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sporo chca za nia, Skoda i Seat nie posiadaja, sklepz motoryzacyjne rowniez, tylko VW, ale chca 180zl. Znalazlem na ebayu za 12 euro z przesylka z Anglii ale 06B 103 217 M co w serwisie powiedzieli ze wlasnie teraz nie produkuja F tylko M. Chyba poczekam i kupie w Niemczech.

Moge to jakos tasma owinac i przejechac ok 1000km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazlem na ebayu za 12 euro z przesylka z Anglii ale 06B 103 217 M co w serwisie powiedzieli ze wlasnie teraz nie produkuja F tylko M.

Tak dokładnie to zamiennikiem tej rury, jest rura o numerze 06B103209N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, w serwisie to tylko poowiedzial ze zmienila sie koncowka na N lub M. Ale dzieki za info.

 

Dzwonilem do Seata i cena 209zl, ale nie ma go w magazynie nawet w Warszawie. Rece opadaja, no coz, jednak nie dostane tego szybko wiec czeka mnie kakup za granica, dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez lupomadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilem do Seata i cena 209zl, ale nie ma go w magazynie nawet w Warszawie.

 

:hmm a tutaj jest i to nawet tańszy niż w Seacie.

klz1275902400d.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilem do Seata i cena 209zl, ale nie ma go w magazynie nawet w Warszawie. Rece opadaja, no coz, jednak nie dostane tego szybko wiec czeka mnie kakup za granica, dziekuje za pomoc.
Damian pytaj kolegi Elemenateur lub Weso oni sprzedają oryginalne części dużo taniej jak w serwisach i termin realizacji krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, ze dopiero teraz sie dowiedzialem, ale niestety w piatek rano wyjezdzam :( najwyzej na przyszlosc bede wiedzial, szkoda ze pozno sie za to wzialem, bo 2 tyg w Polsce siedzialem. Dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz1217

Witam

Mógłby mi ktoś powiedzieć do czego/od czego jest ten kabel ? Odkąd kupiłem auto kabel jest wypięty. Drugi jego koniec jest wpięty w okolicach zbiorniczka ABS. 1998r. silnik ADR 125km, 1.8 benzyna. Jeżeli potrzeba mogę wrzucić lepsze zdjęcia, te robione tylko komórką.

 

Pozdrawiam

Zdj?cie0034.jpg

Zdj?cie0037.jpg

Zdj?cie0036.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukałem trochę na forum ale nic nie mogę znaleźć (nawet nie wiem jak tego szukać) przy rozbieraniu podłogi i demontażu oparcia stopy natknąłem się na coś takiego (załączam fotkę) co to jest i do czego służy, thx za odp pozdraVWiam arx1276628309m.jpg jdv1276628309u.jpg cqs1276628309c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może fotkę tego czegoś żeby było widać cały numer? Bo ETKA nic tam nie pokazuje. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności