Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

No to mnie pocieszyłeś...:smutek

Wysłałem do nich email, że mogę przytulić 18" z moją dopłatą jak nie mają 17". Oczywiście jasno dałem do zrozumienia, że auto muszę mieć w piątek.

Zobaczymy jak będzie... Można sobie pisać na forum, wk... się, a oni i tak mają to w dupie..

 

Zasugeruj żeby "olali" magazyn w Poznaniu i zamówili przez jakiegoś niemieckiego dealera. Tak robią salony na zachodniej granicy i na części czeka się naprawdę krótko.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Może właśnie jutro "poproszę" o zwrot równowartości kół 17" o ile się nie mylę to ok 6000zł. Za ta cenę spokojnie kupię nowe felgi i opony. Nie odpuszczę tej sprawy, bo muszę mieć auto w piątek.

 

4 x 1650 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nadal stoi w poznaniu, już 2 tygodnie czeka na transport z Poznania do Lublina. Jakaś masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój od początku grudnia czeka na mnie w Katowicach a odbieram 9.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój nadal stoi w poznaniu, już 2 tygodnie czeka na transport z Poznania do Lublina. Jakaś masakra...

Mój po jednym dniu od pojawienia się w Poznaniu został zawieziony do Łodzi. Może to że tyle czekasz związane jest z odległością lub samą organizacją transportu (czekają aż im się "uzbiera" więcej aut).

Ja nadal cisnę temat kół. Sprzedawca szuka.... podobno 18" nie mają na stanie. Zaproponował 16" ale się nie zgodziłem. Wyjaśniłem mu dobitnie, ale delikatnie że muszę mieć samochód w piątek. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że spadł z lawety i go prostują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój po jednym dniu od pojawienia się w Poznaniu został zawieziony do Łodzi. Może to że tyle czekasz związane jest z odległością lub samą organizacją transportu (czekają aż im się "uzbiera" więcej aut).

 

Mój dokładnie to samo. Jednego dnia miałem telefon, że jest już w poznaniu a drugiego dnia, że już jest w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włos się jeży jak czytam te Wasze przypadki. U mnie w takim razie od zamówienia i odebrania auta minęły 2 miesiące.

Właśnie sprawdziłem pierwszą korespondencję z salonem. 2 miesiące i 1 dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś się ruszyło w sprawie odbioru mojego samochodu. Uparłem się, że muszę odebrać w piątek i o żadnym odbiorze na letnich nie mam mowy. Kilka telefonów w ciągu dnia zaowocowały ciekawym rozwiązaniem tematu: odbiorę samochód w piątek na kołach zimowych "pożyczonych" z samochodu demo :jupi. Podobne nowe, dopiero co zakładane. Jak przyjdą moje to podjadę do Łodzi na przekładkę. Jak widać opłaca się być upierdliwym.. Mam tylko nadzieję, że nie będę miał kłopotów z elementami opisywanymi przez Użytkowników forum jak np. zapadnięte spryskiwacze lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie coś się ruszyło w sprawie odbioru mojego samochodu. Uparłem się, że muszę odebrać w piątek i o żadnym odbiorze na letnich nie mam mowy. Kilka telefonów w ciągu dnia zaowocowały ciekawym rozwiązaniem tematu: odbiorę samochód w piątek na kołach zimowych "pożyczonych" z samochodu demo :jupi. Podobne nowe, dopiero co zakładane. Jak przyjdą moje to podjadę do Łodzi na przekładkę. Jak widać opłaca się być upierdliwym.. Mam tylko nadzieję, że nie będę miał kłopotów z elementami opisywanymi przez Użytkowników forum jak np. zapadnięte spryskiwacze lamp.

 

Opłaca się jeśli ci zwrócą za paliwo i przede wszystkim za czas.

Inaczej to łaski ci nie robią.

 

Ja swoją gehennę też przeżyłem ale u mnie dealer był najmniej winny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zesrało..... Samochód stoi już gotowy u Bursiaka, robota poukładana by mieć cały dzień spokoju w piątek i ......

Wspaniali ludzie z VW Bank nie zarejestrowali samochodu :rozpacz

Dokumenty są u nich od wtorku rano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój nadal w Poznaniu ;) ciekawa sprawa. Trzymaj się już niedługo będzie u Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś info kiedy może być u Ciebie? Może teraz ruszą z transportem - świętowanie już się skończyło.

Trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diler mówi że transport to jakaś zewnętrzna firma i że nic nie może ;) ale to taki klamczuch że nie zdziwie się jak stoi juz u nich na placu a on nie zauważył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby im zależało to sami ogarnęli by transport lawetą. Myślę, że koszt zamknął by się max w 1500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cierpliwości, pewnie w przyszłym tygodniu będziecie sie cieszyć z samochodów. Nowy rok, Trzech Króli minęły i zacznie sie działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja staram się o cierpliwość. Ale mam już trochę dość pół roku oczekiwania. Przekroczony maksymalny termin z umowy. Trudny kontakt z dilerem. Blee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u jakiego dilera kupiłeś auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja staram się o cierpliwość. Ale mam już trochę dość pół roku oczekiwania. Przekroczony maksymalny termin z umowy. Trudny kontakt z dilerem. Blee

 

Nie dziwię się, że niektórym z Was już dawno skończyła sie cierpliwość... Zastanawiam się tylko, czy to nie jest wina jakiegoś nieogarniętego dilera, który aż tonie w swoim bałaganie. Ja zamawiałem w zeszłym roku dwa razy Passata i czekałem za każdym razem dwa miesiące! Pierwsze zamówienie koniec czerwca - odbiór początek września, drugie zamówienie koniec września - odbiór koniec listopada z kołami zimowymi (r-line, AID, Keyless, Discovery Pro). Może dlatego, że ja zamawiałęm niezbyt popularny silnik 1,4 TSI i 30 km od Poznania. Mimo to, tak długiej realizacji zamówienia nie mogę zrozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem zamawiać 2.0 TSI a tu odbiór czerwiec, masakra:(

Niestety czy może akurat dobrze ale znalazłem daleko w Polsce auto ( rok 2015) z trochę lepszym wyposażeniem ale nie dokładnie takim jak sobie wymarzyłem, cena taka sama jak za mój konfing 2016 .

Teraz mam bezsenną noc co robić bo do jutra trzeba się określić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam jak wiadomo długo. Ale wolałbym poczekać i mieć to co chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności