Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem cały ten wątek i widzę, że też nie macie wesoło z terminami. Ja zamówiłem Superba, ale mam na razie estymowany termin na 6 miesięcy i zaczynam się rozglądać za Passatem, choć pewnie będę musiał te 3 dychy dorzucić, żeby się zrównać wyposażeniem. Życzę wszystkim (i sobie) krótkich terminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termin na limuzynę to 10 tydz 2016 ,więc chyba bez dramatu. znajomy, który zamówił w połowie października już odebrał ;)). pół roku temu zamawiałem 2 varianty 1.8 tsi i też poniżej 3 miesięcy :).

 

widzę, że też zmieniasz z O3 RS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie RS zostaje dla kobity, ale mam starego Superba 2 z 2011 i czas go wymienić na coś nowego.

Zamówiłem Superba 3 L&K 2.0 TSI 220 DSG i najwcześniejszy termin to maj 2016. Muszę się okrzesać i doczytać co tam VW proponuje i jakie są zawiłości tych wszystkich opcji. Może się okazać, że na tak wyposażonego Passata przyjdzie poczekać równie długo, więc bez sensu.

Edytowane przez enriquez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To albo niektórych bardzo lubią w VW albo to mnie nie lubią ;) ja od Lipca nadal czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To albo niektórych bardzo lubią w VW albo to mnie nie lubią ;) ja od Lipca nadal czekam...

 

A znasz już VIN swojego auta?

Ma P (Zwickau-Mosel) czy E (Emden) jako miejsce produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E (Emden) a to ma znaczenie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie dwóch aut w W35, odbiór W45 TDI 150 KM Comfortline oraz W50 TDI 190 KM doposażony Highline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te różnice w czasie realizacji nie wynikają z tego, że niektórzy dealerzy mają zamówione w ciemno określone silniki i wersje nadwoziowe. Wówczas jak zmodyfikują nawet pierwotną konfigurację (wszystko poza silnikiem i wersją nadwoziową) to i tak termin odbioru jest decydowanie szybszy niż zamówienie całkowicie nowe. Ja tak zamawiałem w drugiej połowie marca a odebrałem w połowie czerwca. Wszedłem w zamówienie dealera, które całkowicie zmodyfikowałem poza silnikiem i wersją nadwoziową. Dealer miał termin na koniec kwietnia, ale po moich modyfikacjach i obsuwie ostatecznej w fabryce obiór był w połowie czerwca. U innych dealerów jak wówczas pytałem to produkcja była na koniec października, bo byłoby to dziewicze zamówienie od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E (Emden) a to ma znaczenie? :)

 

Z tego co czytałem to produkcja w Emden ma trwać do 23.12 a,w Zwickau przerwa zaczyna się od 18.12

W Emden produkują sedany i varianty, w Zwickau tylko varianty, wersja wyposażenia nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem to produkcja w Emden ma trwać do 23.12 a,w Zwickau przerwa zaczyna się od 18.12

W Emden produkują sedany i varianty, w Zwickau tylko varianty, wersja wyposażenia nie ma znaczenia.

 

No u mnie wczoraj znaleźli silnik, jutro mają wysyłać do Polski, trzymam kciuki. Także przed przerwą powinni zdążyć, a ja mam nadzieje pod choinkę zapakować sobie kluczyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od wczoraj auto w garażu. Zamówione 9 października a zarejestrowane 8 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecałe 2miesiące, nieźle to chyba rzeczywiście diler musiał mieć juz taki zamówiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niecałe 2miesiące, nieźle to chyba rzeczywiście diler musiał mieć juz taki zamówiony.

Pewnie tak. Jak pierwszy raz usłyszałem o połowie grudnia to ciężko było uwierzyć... a jednak[emoji3]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem 18 maja, termin odbioru miał być przełom września i października, pod koniec czerwca dowiedziałem się o pierwszej połowie sierpnia a 6 lipca okazało się, że odbieram 11 lipca. Tak też się stało. Sedan 2.0 TDI 150 KM. Bez Active Display. Comfortline doposażony w DP, kamerę cofania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na firmę zamawiałem 2 identyczne bryki. Na początku października było złożone zamówienie, które poszło do produkcji. Odebrałem jeden 2 grudnia, a drugi 4 grudnia. Pytałem mego dealera czemu u niego odbywa się to tak szybko. Otóż oni zamawiają w ciemno różne budy. Jak mają klienta to w ostatniej chwili zmieniają specyfikację zamówionego przez nich wcześniej auta i podstawiają w jej miejsce to co zamówił klient. Inaczej czekałbym do lutego przyszłego roku. Oba egzemplarze z Active display.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Alltracka 2.o Tsi początkiem miesiąca, nie mam jeszcze ustalonego terminu odbioru, w umowie mam zapewniony odbiór do 30.03 2016, jeśli będę miał konkretną datę to zaraz ją podam.

Zamawiał ktoś już Alltraca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Status "zwolniony do transportu - Poznań" raczej przed nowym rokiem nie zdążę :(

Apropo w zamówieniu mam maksymalny termin odbioru 31.12.2015. Czy ktoś coś ugral za przekroczenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówienie złożone na 1.8TSi DSG HL Variant w dniu 29.12.2015 czas oczekiwania 15 tydzień kwietnia 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,ze jak zamówię jakos w pierwszym/drugim tygodniu stycznia to do majówki dojedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności