Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Mi właśnie przesuneli produkcję na z W48 na W4/2016 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie przesuneli produkcję na z W48 na W4/2016 :(

 

To jest już nas conajmniej dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest już nas conajmniej dwóch

 

A miało się rozluźnić na produkcji ze względu na aferę z dieslami.

 

Choć na waszym miejscu to ja bym się cieszył. Zawsze to nowy rocznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A miało się rozluźnić na produkcji ze względu na aferę z dieslami.

 

.

Popyt w Europie na Passaty B8 cały czas rośnie. A tak nawiasem mówiąc czy ktoś z nas oczekujących na TDI wycofał albo zmienił zamówienie na TSI ze względu na aferę???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w salonie mówili, że może się w przyszłym roku rozluźnić, bo niektóre rynki, tj. Szwajcaria mogą składać mniej zamówień. A jak będzie, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałem się, że przy zakupie na firmę rabat wyprzedażowy jest mniej korzystny. Dodatkowo na CL 1.4 TSI ACT czeka się obecnie 3 miesiące.

 

Czyli jaki jest ten rabat przy zakupie na firmę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popyt w Europie na Passaty B8 cały czas rośnie. A tak nawiasem mówiąc czy ktoś z nas oczekujących na TDI wycofał albo zmienił zamówienie na TSI ze względu na aferę???

 

Czy ktoś w Polsce kupuje samochód napędzany silnikiem diesla lub PB patrząc na to ile emituje substancji do atmosfery? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś w Polsce kupuje samochód napędzany silnikiem diesla lub PB patrząc na to ile emituje substancji do atmosfery? ;)

Tylko ludzie o najwyższej świadomości ekologicznej albo Ci, którzy chcą być trendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie przesuneli produkcję na z W48 na W4/2016 :(

Ja już mam potwierdzoną informację ze w drodze do PL.

Wszystko zgodnie z planem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 tydzien potwierdzona taka dostalem informacje zamówiony połowa pażdziernika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem pod koniec października, i dalej nie mam nawet orientacyjnego terminu :rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się bardzo zdziwiłem w temacie. Auto zamówione 9 października i według naszego flotowca do odbioru w połowie grudnia.

Kilka stresowych elementów konfiguracji miało dać termin koniec lutego wstępnie.

2.0TDI 190KM DSG x4 HL Oryx/Marseille, pakiet Bussines, Dach szklany, DCC, kiera podgrzewana, DPro, AID, Keyless, roletki, DynaAudio, Area View, webasto, pakiet drogowy/siedzenia/zimowy/sportowy/R-Line i jeszcze kilka mniejszych

trzymam kciuki za termin bo Alltrackowi się kończy leasing pod koniec grudnia :rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 TSI 280KM HL DSG. Zamówiony W33 2015. Wyprodukowany W44 2015 (11 tygodni).

Podobno jest w transporcie do Polski :jupi

Edytowane przez Rumcajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, to tempo expresowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wow, to tempo expresowe!

Sprzedaż przecież rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwane przyspieszenie. Zatwierdzona produkcja na W50. Zamówiony 27 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieoczekiwane przyspieszenie. Zatwierdzona produkcja na W50
to teraz nasze bedą sie razem produkowac ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś zależy na szybkim zakupie bez długiego oczekiwania, to może skorzysta z tej informacji.

Jest do wzięcia "od ręki" czarny Passat Variant 2.0TSI/220KM, który był zamawiany dla mnie. Zmieniła mi się trochę wizja i zwalniam to zamówienie oraz zamawiam drugi raz podobne auto ale z trochę innym wyposażeniem :-). Samochód od tego tygodnia stoi już na placu dealera w stanie dziewiczym, czyli fabrycznie zafoliowany. Jeżeli komuś spasuje wyposażenie to może natychmiast kupić to auto bezpośrednio u dealera. Ewentualne rabaty, gratisy należy negocjować indywidualnie. Wyposażenie i wyjściową cenę można sprawdzić w konfiguratorze na stronie VW po wprowadzeniu tego kodu (zakładka "Zapisz/Załaduj"): VWN6IRHY

 

Jeżeli nikt się nie zgłosi, to w przyszłym tygodniu informacja o dostępności tego modelu zostanie wrzucona w sieć dealerską, aby inni dealerzy poszukujący podobnego auta mogli skorzystać z tej oferty. Z tego co się już zorientowałem, to jest dosyć spore zapotrzebowanie, ale najpierw to info piszę tutaj. Poprzez PW podam namiary na dealera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.0 TSI 280KM HL DSG. Zamówiony W33 2015. Wyprodukowany W44 2015 (11 tygodni).

Podobno jest w transporcie do Polski :jupi

To u mnie potwierdzona przez flotowca data przekazania samochodu to 18-22 grudzień.

Zamówiony 9.10 czyli wychodzi ze od daty zamówienia do daty odbioru minie ok. 10tyg. Aż się wierzyć nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skandal z emisjami CO2 i NOx przełożył się jednak negatywnie na sprzedaż aut produkowanych przez VAG. :poddajesie

Właśnie na niemieckich stronach przeczytałem, że w tym roku pracownicy zakładów VW idą na przymusową, dłuższą przerwę świąteczną, która zaczynie się 17 grudnia, a skończy 11 stycznia. Jedynym wyjątkiem są linie produkcyjne nowego Tiguana, na którego jest duży popyt.

http://www.radio21.de/home/service/news/beitrag/datum/2015/11/27/vw-verlaengert-werksferien/

http://www.haz.de/Nachrichten/Wirtschaft/Niedersachsen/Volkswagen-verlaengert-Werksferien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności