Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 pkt. Czy/gdzie/jak można dołożyć zamykanie klapy bagażnika na guzik, Comfortline w sedanie. Nie chodzi mi nawet o otwieranie na machnięcie nogą, raczej o zamkniecie po wciśnieciu przycisku, ręczne zamykanie jest mega niewygodne jak na sedana.

 

Czy ktoś może pomóc, w jednym ASO dzisiaj powiedzieli że nie robią.

 

Kiedyś był temat rozeznawany i bardzo trudne w realizacji wręcz nie możliwe i bardzo kosztowne :/ ASO się raczej żadne nie podejmie, zostaje rękodzieło

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się nad czarna folia na dach do sedana ;) @Szylton co o tym sądzisz, mamy prawie identyczne paski? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę dot. zasilania gniazdek 12V oraz USB w podlokietniku. Używam wideorejestrator i kiedy wyłączam zapłon, po kilku sekundach odłączane jest zasilanie w gniazdkach. Jak można zmienić to zasilanie, żeby spokojnie zostawić auto na parkingu z włączonym rejestratorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestrator wbrew pozorom potrafi zjeść sporo akumulatora. W niesprzyjających warunkach przez kilka dni mógłby go nawet rozładować. Lepszym rozwiązaniem jest np. Mio SmartBox dzięki któremu rejestrator przy wyłączonym zapłonie przechodzi w tryb energooszczędny w którym nagrywa wideo tylko po wykryciu zdarzenia (akcelerometr, mikrofon), a przy niskim poziomie naładowania aku się w ogóle wyłącza. Podłącza się to bezpośrednio do bezpieczników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś był temat rozeznawany i bardzo trudne w realizacji wręcz nie możliwe i bardzo kosztowne :/ ASO się raczej żadne nie podejmie, zostaje rękodzieło

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ok, dzięki. Temat zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie zastanawiam się nad czarna folia na dach do sedana ;) @Szylton co o tym sądzisz, mamy prawie identyczne paski? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

hmm myślę że bym poważnie rozważył, taką błyszczącą, żeby pasowała do szyb i dachu, musiałbym to najpierw na jakiejś wizualizacji sobie zobaczyć. Teraz mam na głowie temat R-line, ze wstępnych szacunków wynika że do końca poniedziałku powinienem być już po całej operacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze myślałem nad ABTem na przód i boki ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiana oświetlenia w drzwiach na projektory z logiem.

Link tutaj, bo nie chcę 2 razy wklejać to samo.

 

_JeOahOaQLJ3bpM1z3IAeQOgH7hpqVVat4UruftfHRWX98zJkM740VAJAhnB4FcO0-_XagM59KYev2rYVrK1w5RXm4F1T-5DK3dBpgt-G19C4oLlcZCq6aJ80tliBSurBBgp_TRuxeVlJpney3OPyTUFv4FqxRhgQ9WVpD1pTKIdWjsMEQtB7UYt39yqjAGUbbwrzRXQjTJtfE1fixt0nhnSolSW6C896kZsxU6xPuNyvfoqHRCb_tVcFrC0AJED3CPueqA6YsIaO9kXgZadQ2iXaPpXGjN2KLT2H_FWAVUyMp2cPXNeDSeAP002jfhPc9RrnjXpt0i_BfV-ElNvx4UFlZTnl4YE7GCb_9WaVAjQQlbkdtEnXr9XEMDXsdzcWUjcWztK0BcdYhKgXx-ycXKCAgsKx3GZF266IxVLvkOKjGYlQayMWPtLuShA8CO1v3LXBw6BjwbVQRzMCfsqNqioHNo1xuRBm_7vZP127Y0hSXH2J_X3v7MHb0n7cnmMNCDmfjNjQ1dIqxAfvbRXOY4ORCsow78fjxvI5cghInnnHkLgcTTnW5dhAVvtgaWnSh6y1J6HCgIgLgeb-viWSoDHuodWDQV_fMrrSwUPQlLMvafpqQ=w1379-h775-no

Edytowane przez jopstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mógłbym się pochwalić całkowitą metamorfozą w R-line, gdyby nie to, że nie miałem pełnej ETKi przy składaniu zamówienia. Okazuje się że w forumowym dziale WARSZTAT w wątku o R-line brakuje numerów listew chromowanych na zderzaku przód-lewo/prawo i przy progach bocznych przy tylnych nadkolach. ASO zamówiło i jutro mają dokończyć operację. Póki co kilka fotek z tego co jest i dla zainteresowanych, jak wygląda B8 bez zderzaka :D

20170328_151425.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

Co ciekawe, mierzyłem odległość zderzaka R-line i standardowego od ziemi i jest taka sama. Tzn. R-line wcale nie obniża auta, choć optycznie tak to wygląda :)

20170328_140239.jpg

20170328_140250.jpg

20170328_151325.jpg

20170328_151333.jpg

Edytowane przez Bimbasz
Edycja, naruszenie regulaminu pkt 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna robótka! Gratulacje! Ja mam już zestaw do swapa hamulców na 340mm. Do końca tygodnia sobie zamontuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odebrałem tarcze i klocki z Krakowa, w piątek zakładam i będę docierał :D dzisiaj także poszła wiadomość na bokvw ws. zawieszenia z przodu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie klocki kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcze przód Zimmermann Sport, tarcze tył Zimmermann Standard, klocki przód Galfer Sport FDT1055, klocki tył EBC Yellow Stuff

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowy rozmiar tarcz? Czy większe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam kpl ori klocków do VW nieużywanych pod tarcze 340mm. Zaciski ma mój znajomy od 7R/S3 przód.

W piątek montaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o poradę dot. zasilania gniazdek 12V oraz USB w podlokietniku. Używam wideorejestrator i kiedy wyłączam zapłon, po kilku sekundach odłączane jest zasilanie w gniazdkach. Jak można zmienić to zasilanie, żeby spokojnie zostawić auto na parkingu z włączonym rejestratorem?

 

Tak jak już pisał Tobol najlepiej zastosować specjalny adapter dzięki któremu mamy zasilanie po wyłączeniu samochodu, zabezpiecza też akumulator przed rozładowaniem. Ja w przyszłym tygodniu chcę ten zamontować http://www.cartexim.pl/rejestrator-video-1/pozosta/dod-dp4-samochodowy-zestaw-adapter-zasilania-12-24v-do-rejestratorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Standardowy rozmiar tarcz? Czy większe?

 

Rozmiar standardowy.

Nie chciałem robić SWAPa bo docelowo chce odstąpić Leasing ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tarcze przód Zimmermann Sport, tarcze tył Zimmermann Standard

 

Marcin naprawdę bardzo dobry wybór, Tylko potem z biegiem czasu nie zapomnij dodać info jak twoje klocki hamulcowe z tymi tarczami, czy szybko się będą ścierać pozostawiając ciemny osad na przednich felgach.

Naprawdę gorąco polecam markę Zimmermann, miałem w poprzednim Passacie tarcze tegoż producenta. Jakość wykonania i działania wzorowa.

Fakt, że trzeba do nich dobrać "odpowiednie klocki hamulcowe".

Edytowane przez jopstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam, czy jest szansa dołożyć/zmienić tylnie lampy na te z HL, mam Comfortline.... czy taka operacja to koszt lamp, robocizna, kodowanie komputera itd. że robi się bez sensu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już mógłbym się pochwalić całkowitą metamorfozą w R-line)

 

Szymon od razu inne spojrzenie na Świat z takim zderzakiem :)

Gratulacje.

 

Ps. Piękny kolor nadwozia, "ala Kosmos" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności