Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Ci bardzo, ciągle się jaram :) Dziś przykleiłem też oznaczenia R-Line na błotniki. Pasują jak ulał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytam, czy jest szansa dołożyć/zmienić tylnie lampy na te z HL, mam Comfortline.... czy taka operacja to koszt lamp, robocizna, kodowanie komputera itd. że robi się bez sensu ?

 

jak pisalem wczesniej. w Nimeczech mozna kupic lampy ledowe, przyciemniane do passata kombi, jak i do golfa, oferuje je VW, w PL moze tez maja zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wyjąć airbag z kierownicy? Czy on jest zamontowany tylko na wycisk czy trzeba gdzieś coś odkręcić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak pisalem wczesniej. w Nimeczech mozna kupic lampy ledowe, przyciemniane do passata kombi, jak i do golfa, oferuje je VW, w PL moze tez maja zapytaj.

 

@Coxis82

Daj znac na forum jaki jest koszt takiej zmiany. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo, ciągle się jaram :) Dziś przykleiłem też oznaczenia R-Line na błotniki. Pasują jak ulał.

 

Mógłbyś się pochwalić zdjęciem jak to wyszło, oraz gdzie zakupiłeś takowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w ASO za 115zł sztuka

510853688HFOD

510853688JFOD

 

20170331_135750.jpg

20170331_135743.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje :brawo, właśnie tego mi brakowało w porównaniu do golfów czy teraz Arteona że w R-line zewn. jak i wewn. nie było tych bocznych i planowałem zakupić właśnie samemu to, ale z aliexpress nie byłem pewien czy będzie pasować.

 

To jeszcze tylko techniczne pytanko.. to jest samoprzylepne czy na klej? Jak to wygląda z ASO.. mieli to na stanie w Polsce? Bo jak patrze po stronach to nie mogę znaleźć tego

Edytowane przez Nigon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest samoprzylepne, wyprofilowane tak żeby weszło równo pod to przetłoczenie.

ASO w parę dni sprowadziło po numerze ETKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam te same R-linki zamówione przez ASO razem z podstopnicą i 2 pedałami( metalowe) czekałem 4dni.Te z aliexpress chyba nie miały żebrowania.Fakt pasują w wytłoczenie i przy kolorze tungsten super wygląd.Może zrobię dach w folii czarnej,czekam na ciepłe dni zobaczę choć żona się krzywi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wreszcie wybrałem sie do salonu...Skody :P I zamówiłem nakładki na pedały, podstopnice i nakładki na wydech z Yeti :D Czekam z niecierpliwością na poniedziałek lub wtorek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wydech, tylko chromowane nakładki na wydech... z tego co pamiętam, to tutaj (kilka stron wstecz) chłopaki opisywali, że pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem te poniżej. Dawno temu wyczytałem chyba w wątku zalinkowanym powyżej, że powinny pasować. Jak zdążę dziś odebrać, to wrzucę fotke jak leżą.

końcówka2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to te, ale kolega znajdzie w linku konkretny numer, bo są dwa podobne. Jak będę w garażu to zrobię zdjęcie z numerem części i wieczorem zamieszczę o ile kolega nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten? końcówka1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was natknął się gdzieś na brązową kierownicę VW? Taka jak jest w Phideonie w Chinach.

Do brązowego wnętrza dobrze pasuje, wcześniejsze Superby mając brązowe wnętrze, kierownice i poduchę też miały brązową... to było takie inne, i mi się podobało.

Zastanawiam się czy można jakoś od Chińczyków zamówić taki oryginał... w ETKA nie mogłem znaleźć

vw-phideon-2017-052.jpg

vw-phideon-2017-053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności