Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o czym mowa?

Możecie jakieś fotki zapodać?

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to zacząłem, to dokończę - w jednej kupie dla porównania komplet widoków w dwóch wersjach:

 

wer.1 AID-2.jpg

 

wer.1 AID-4.jpg

 

wer.1 AID-6.jpg

 

wer.1 AID-8.jpg

AID-1.jpg

AID-3.jpg

AID-5.jpg

AID-7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalnie się nie różnią, kwestia gustu. Mi się bardziej podoba wersja 1 ale innym może się podobać coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :P ide zakodować :P

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT

 

Dwójka wymiata.

 

Ciekawe czy w MY2015 też można to zmienić, daj znać jak Ci się uda.

No i pytanie czy to można tylko zmieniać przez VCP/VCDS czy aktywuje się opcję w menu DP i można zmieniać sobie w dowolnej chwili widok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem przez VCDS w MY16 były 4 wersje do wybrania, ale tylko dwa widoki udaje się zakodować.

 

Pozdrawiam

 

AreK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na stałe przez VCDS. Nie ma opcji zmiany w menu radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znalazlem w adatpacjach opcji wyświetlania w radiu, tylko na stałe zmiana.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Funkcjonalnie się nie różnią, kwestia gustu. Mi się bardziej podoba wersja 1 ale innym może się podobać coś innego.

 

Wersja 2 na zywo wyglada na duzo bardziej kontrastową, dodatkowo ma chyba lepsza rozdzielczość.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez x4n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z okolic Katowic ma u siebie VCDSa, interesowałaby mnie zmiana wariantu grafiki AID ;)

ps. Wagen mam za daleko :P

 

 

Druga sprawa ptorzebowałbym nr VIN od kogoś kto ma zwykły Ambient.

 

Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę w poniedziałek - wtorek w Bielsku w CS mogę zabrać laptopa. Chcesz coś zmienić w ambient?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać na Priv jak będziesz jechał;) chce zmienić zwykle dekory na te z ambientu z podświetleniem klamek :) na aledrogo same z plusa i chciałbym sie dowiedzieć w serwisie ile by wyszły nowki ze zwykłego ambientu :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem to samo...super świeci teraz. NASTAŁA JASNOŚĆ.

 

Wlasnie sobie też wymieniłem po ostatnim nocnym pakowaniu w ciemności. Pozycja obowiązkowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykły ambient (w alltracku inny niedostępny) i korci mnie założenie dekoru w desce z listwą ledową z plusa. Lampka podsufitki niestety nie pasuje od tej z plusa, ale myślę, że dekor powinien. Przerabiał ktoś ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zwykły ambient (w alltracku inny niedostępny) i korci mnie założenie dekoru w desce z listwą ledową z plusa. Lampka podsufitki niestety nie pasuje od tej z plusa, ale myślę, że dekor powinien. Przerabiał ktoś ten temat?

 

Rozmawiałem z Wagenem na ten temat i bedzie problem :/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też - wszystko jest do zrobienia :luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zwykły ambient (w alltracku inny niedostępny) i korci mnie założenie dekoru w desce z listwą ledową z plusa. Lampka podsufitki niestety nie pasuje od tej z plusa, ale myślę, że dekor powinien. Przerabiał ktoś ten temat?

 

Ja założyłem dekory na deskę rozdzielczą z podświetleniem.

Dwie rzeczy jakie trzeba było zrobić to:

1) zmienić diody podświetlające listwy na takie jak występują w drzwiach w zwykłym ambient

2) podłączyć zasilanie pod zasilanie listew w drzwiach... To było pracochłonne, przejście przez peszel w drzwiach itd. Ale dzięki temu wszystkie listwy świecą z jednakowym natężeniem. Wcześniej próbowałem podłączyć pod oświetlenie pokręteł od nawiewów. Też będzie działać ale ciężko uzyskać jednakową jasność.

Miejsce na wtyczkę jest przygotowane:-) To ten otwór po prawej stronie bliżej licznika. To samo dotyczy prawej, długiej listwy.

 

IMG_7498.jpg

IMG_7405.jpg

Edytowane przez Fedwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wziales diody ze zwyklego ambiente na wymiane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o taki efekt mi chodzi - roboty trochę jest. Ma ktoś numery listew na deskę z ledami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skad wziales diody ze zwyklego ambiente na wymiane?

 

Podbijam pytanie - sam założyłem listwy z plusa i muszę podmienić diody na te od zwykłego ambiente.

Edytowane przez vegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diody podświetlające wziąłem z listew drzwiowych. Zmieniałem listwy z alu szczotkowane na 'drewno' dlatego też miałem dawcę.

Co do samego zasilana listew na desce - na schematach nigdzie nie znalazłem innego źródła niż listwy drzwiowe, dlatego też była konieczność ciągnięcia kabli od drzwi (w moim przypadku kierowcy) do deski przez peszel.

Jeszcze jedna uwaga: należy delikatnie demontować widoczny na poniższym zdjęciu szary plastik, bo łatwo ułamać wchodzącą do niego 'szklaną rurkę' rozprowadzającą światło w listwie.

Jako ciekawostka - druga fotka to zdemontowane oświetlenie z ambiente plus. Wtyczka wygląda dość skomplikowanie...

 

IMG_7069.jpg

IMG_7070.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności