Skocz do zawartości
RADEK

Wymiana oleju - jaki zamiast CASTROLA?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuję wymienić olej w B8 2.0 Tdi 110kW (silnik DFGA). Skończyły się gwarancja i pakiety, więc trzeba samemu ogarnąć temat :)

Pytanie czy Motul Specyfic 0w30 (obecnie jeżdżę na VW 0w30 - chyba Castrol) to dobry wybór? Może tomek evo cos podpowie :)

Edytowane przez zefir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu stosujecie 0w30 zamiast 5w30 skoro jego referencyjnym olejem jest 15w40?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza lepkość na autostradzie przy 120C oleju to chyba niewiele zostanie z filmu olejowego. Po drugie nic tam nie wyczytałem o rezygnacji z 5w30

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mannol dpf c3 5L za 115 zł ...   jak co 11 tys ktoś mienia to po płacić 200 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2023 o 16:56, jakbli napisał:

Mniejsza lepkość na autostradzie przy 120C oleju

 

Mam zalany 0w30 i jakoś na autostradzie nie zauważyłem żeby temperatura doszła do 120 stopni a nawet nie zbliżyła się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam wlany ten 0W30 od VW, i też nigdy takich temperatur nie uzyskałem, najwięcej to było około 110 stopni, ale to wkładałem do pieca ile fabryka dała, zresztą parametr lepkości w temperaturach ujemnych nie ma nic do lepkości w temperaturze wysokiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle miałem na Petronas 5w30 , następnym razem zaleje 0w30 bo dopiero co wymieniłem na Millersa 5w30 więc mam parę miesięcy jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2023 o 11:44, zefir napisał:

Cześć, potrzebuję wymienić olej w B8 2.0 Tdi 110kW (silnik DFGA). Skończyły się gwarancja i pakiety, więc trzeba samemu ogarnąć temat :)

Pytanie czy Motul Specyfic 0w30 (obecnie jeżdżę na VW 0w30 - chyba Castrol) to dobry wybór? Może tomek evo cos podpowie :)

Jest wiele dobrych olejów w normie 504/507. Ja polecam te w lepkości 0W30 bo zwykle sa na dobrych bazach  ze sporym udziałem gr. IV (PAO) i mają dobre parametry "na zimno".  I 0W30 to nie jest wprost niższa lepkosc od 5W30 bo ten 0W30 musi znajdowac sie w dokładnie takim samym przedziale lepkosci w 100 stopniach jak ten 5W30 a dokonując szczegółowej analizy to często 0W30 ma wyższa lepkosć w temperaturze roboczej 100 stopni od tego 5W30 a często dochodzą do tego bardziej odporne na zużycie bazy olejowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde żyjesz chłopie ??? nie szło się dodzwonić kiedyś...staniały te oleje cuś ??? np. Millers ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2023 o 20:54, tomek evo napisał:

Jest wiele dobrych olejów w normie 504/507. Ja polecam te w lepkości 0W30 bo zwykle sa na dobrych bazach  ze sporym udziałem gr. IV (PAO) i mają dobre parametry "na zimno".  I 0W30 to nie jest wprost niższa lepkosc od 5W30 bo ten 0W30 musi znajdowac sie w dokładnie takim samym przedziale lepkosci w 100 stopniach jak ten 5W30 a dokonując szczegółowej analizy to często 0W30 ma wyższa lepkosć w temperaturze roboczej 100 stopni od tego 5W30 a często dochodzą do tego bardziej odporne na zużycie bazy olejowe.

Dzięki za odpowiedź :)

 

Pytanie czy można na dolewkę dolać 5W30 do 0W30?

I czy jak ubywa oleju między wymianami to czy warto zmienić 0W30 na 5W30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zefir napisał:

Dzięki za odpowiedź :)

 

Pytanie czy można na dolewkę dolać 5W30 do 0W30?

I czy jak ubywa oleju między wymianami to czy warto zmienić 0W30 na 5W30?

Jak ma zabraknąć oleju i silnik ma się przytrzeć to nawet stary olej jest lepszy niż jego brak. Jak ma to być doraźna dolewka w trasie to jak najbardziej. Ale jak masz zamiar jeszcze na tej dolewce jeździć, to bym kupił taki olej jaki ma być/jest zalany w silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Wydaje mi się, że zmieniam tylko parametr dolny temperaturowy. Reszta pozostaje bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie VW zaleca teraz olej LongLife IV 0W-20 508.00/509.00. Do tej pory od nowości lałem 0W30 504.00/507.00. Dalej go zalewać, czy przejść na 0W20 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drogie te 2 ostatnie oleje 0W  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście wracam do 5w30, 0w30 to woda i słaby film..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kubek197878 napisał:

osobiście wracam do 5w30, 0w30 to woda i słaby film..

5W a 0W to zakres temperaturowy a nie norma producenta.

Olej musi spełniać normę 504.00/507.00

Edytowane przez yogibabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kubek197878 napisał:

są oleje z 5w30 i spełniają tą normę

 

Żadna nowość.

Tabela dla silnika 2.0 tdi

olej.jpg

Edytowane przez yogibabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności