Hubi14
-
Liczba zawartości
348 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
Informacje osobiste
-
Imię
Hubert
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Pabianice
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 2.0 TDI 190KM DSG6 4x4
-
Rok produkcji
2016
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
i ja jestem po operacji... kodowania z 3 lub 4 strony tego tematu się przyjęły, nie wiem czy coś jeszcze trzeba dodatkowo kodować, auto "widzi" hak. Co mogę dodać, to do montażu haka trzeba zrzucać zbiornik AdBlue jak ktoś posiada i wydech opuścić żeby wyjąć osłonę termiczną, i od razu warto zaopatrzyć się w nowe okrągłe spinki metalowe i ja podkładałem kawałki blaszek pod tą właśnie osłonę bo w miejscu mocowania zjedzona na wylot, ewentualnie położyć nową oraz uwaga na montaż oparcia tylnej kanapy bo ja sobie zepsułem ten mechanizm co sam kładzie kanapę :D a tak to bez problemu przeszło wszystko :)
-
jeżeli doszło do opróżnienia zbiorniczka i zapowietrzenia pompy ABS a z tego co mówisz raczej tak to trzeba najpierw kompem odpowietrzyć pompę ABS a później albo ciśnieniowo albo klasycznie
-
też mogę potwierdzić jak montowałem hak wypinany do Golfa VII z modułem dedykowanym ale nie ori to też była potrzebna zwora
-
1.8 TSI - DSG DQ200 wymiana oleju + świece
Hubi14 odpowiedział michupassat → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
zależy który olej, bo ten w części mechanicznej to się pod pewnym warunkiem zgodzę bo on tylko "ochlapuje" tryby (pełni funkcję smarną) jego jest po prostu za mało to tak olej w części hydraulicznej się zużywa bo na niego działają różne nazwijmy to siły (temperatura, ciśnienie itp) a to, że Tobie się udało zrobić taki wynik to pogratulować :) i nie nie piszę tego złośliwie bo prawda jest taka, że przy pewnym przebiegu się po prostu sprzęgła zużywają jak w skrzyni manualnej -
Dołożenie fabrycznych Lampek ostrzegawczych w tylnych drzwiach.
Hubi14 odpowiedział Ysebulba → na temat → Tematy techniczne
a próbował ktoś małym przekaźniczkiem to wysterować? tak aby masa do lampki szła przez przekaźnik (30/87) z karoserii samochodu a sterowanie przekaźnika z masy zamka (85/86) -
a podzielicie się info jak to ogarnąć?
-
@Miływ nowoczesnym samochodzie produkowanym masowo zrzucenie deski to nie jest problem, aby w etce zobaczyć gdzie są śrubki aby nie błądzić po omacku i zaopatrzyć się w taśmę taką parcianą do wiązek coby przy ponownym montażu podkleić tu i ówdzie aby nie skrzypiało :D
-
patrzyłeś pompę vacuum? albo ciśnienie jakie daje ta z baku, bo to że nowa nie znaczy że sprawna
-
Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodz. "mit Silikat"
Hubi14 odpowiedział co-driver → na temat → Tematy techniczne
jeżeli napisu nie ma to i sylikatu nie ma. VW sam wycofał te zbiorniczki i zmienili płyn na G12evo -
Jaki olej do skrzyni biegów passat b6 (automat)
Hubi14 odpowiedział Deroy → na temat → Silnik, skrzynia biegów
jak DSG to bierz oryginał plus filtr, tam wchodzi chyba tak około albo 5.5 albo 6.5 litra, trzeba doczytać, są poradniki na yt jak to wymienić. -
Siemka. Jak w temacie, jeździłem dziś z VCDS i wartości zmierzone sadzy są na minusie 2gramy, tam lekko spadały a wartości obliczone były około 10gram na plusie. Faktem jest bo mam 73gramy popiołu... I moje pytanie jest takie, bo mam czujniki na biurku i je pomierzyłem multimetrem bo znalazłem na innym forum, że na pinie pomiarowym w stanie "na biurku" powinno być około 2.5V czyli połowa napięcia zasilania, u mnie oba czujniki pokazują 1V jak zwiększam ciśnienie to napięcie rośnie, wracając do pytania. Czy ktoś wie jakie powinno być napięcie dla sprawnego czujnika na pinie pomiarowym (3)... Czujnik ma numer 03L 906 051B. EDIT: dorwałem nowe z Boscha i zachowują się podobnie, tylko mam wrażenie że żwawiej reagują... położę je na auto, sprawdzę jeszcze wężyki czy szczelne, jakaś adaptacja i zobaczymy jak to się zachowa...
-
diesel Zuzycie oleju - turbo czy uszczelniacze zaworowe
Hubi14 odpowiedział strokers → na temat → Silnik, skrzynia biegów
równie dobrze mogły pójść uszczelniacze od pompek choć to by raczej ropy do oleju przybywało ewentualnie pompa tandem... jak w dolocie sucho to raczej się nie obędzie bez rwania głowicy. Na forum to ciężko stwierdzić, trzeba by zajrzeć kamerką endoskopową żeby się w koszta nie wsadzić -
gdzieś był temat poruszany, że wiatr "wchodzi" klamkami bo tam jest coś źle zaprojektowane...
-
odeślij i tyle... na PW Ci wysłałem filmiki jak to przerobić. Święta są, zjedz karpika popraw ciastem i wieczorem siadaj do lektury ?
-
zależy coś zamówił, możesz to zlogować na nowej przepływce to się zobaczy co jest
