Jump to content

Ysebulba

 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

3 Followers

Informacje osobiste

 • Imię
  Andrzej
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Tarnowskie Góry

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 TDI 150KM
 • Rok produkcji
  2015

Recent Profile Visitors

744 profile views
 1. Jak je masz elektrycznej klapy to nie masz modułu ( mogę Ci sprzedać ) i musisz go dołożyć. Kamera nie jest podłączana do modułu i musisz ciągnąć przewody przez całe auto aż do nawigacji w schowku .
 2. Ja kupiłem z Aliexpress , stwierdziłem zaryzykuję , najwyżej stracę 50 zł 🤔. Jeżdżę z nimi już ponad rok i nic się nie dzieje. Bałem się co będzie po zimie, jak były cały czas narażone na mieszaninę śniegu, soli i błota. To, plus ciepełko z ogrzewania, to idealne warunki dla powstawania korozji, ale nic takiego się nie stało. Nakładki są dopasowane. Wchodzą ciasno i nie latają . Że to podróba widać dopiero jak weźmie się je do ręki przyjrzy się z niewielkiej odległości .
 3. Nie , to dwa różne systemy .
 4. Nie. To jest kamera do " area 360"
 5. A oto mój pomysł na Homelinka 😉 domowej roboty 😜. A więc potrzebujemy przyciski do przedniej lampki, te od modułu SOS . Musimy je trochę „ zmodyfikować „ bo nie działają zero - jedynkowy. Teraz łączymy to z naszymi pilotami i wyprowadzamy +12 , masę i podświetlanie . Do podświetlania przycisków i zasilania pilotów . Wszystko pakujemy do niewielkiej obudowy, która potem schowamy po podsufitką. Montujemy to pięknie w samochodzie i mamy taki oto efekt .😁 9CC752DD-11DD-48F7-B97C-0E9F904173C8.mov
 6. Jak chcesz moduł klapy i przycisk to odezwij się na prv.
 7. Oto Twoja kostka 8K0973754 Jak chcesz to mam takie, zaproponuj coś rozsądnego na prv to Ci wyśle .
 8. Gdzieś czytałem że od 2017 zlikwidowali ten przycisk . Ale wszystkie świeżutkie schematy jakie mam, to te które dostałem od Ciebie 😜 . A jak zapewne wiesz schematu alarmu tam nie było 🤔. Sprawdź VCDS em czy w 09 masz możliwość uaktywnić Bajt 11 Bit 7 . ( to ten przycisk ) 😜
 9. Moje auto pochodzi z rynku niemieckiego, gdzie chyba już nikt nie zamawia alarmów. I ja tez takiego nie miałem . Szczerze ? Nie bardzo mi na tym zależało, ale robiłem oświetlenie ambiente i do lampki centralnej z przodu potrzebny był sygnał LIN, którego nie było . Wcześniej robiliśmy ten sam temat u Seby, ale on ma krajówkę i tam był alarm ( a tym samym lin który jest brany z tego samego miejsca ). Już wtedy zakiełkował mi w głowie ten pomysł, ale decyzję o jego wdrożeniu ostatecznie podjąłem jak kupiłem lampkę i okazało się że w gratisie dostałem czujniki monitorowania wnętrza . ( do kupienia za ok 30 zł ) I tak postanowiłem że skoro muszę i tak ciągnąć lin z bordnetza i mam już czujniki to podejmę próbę dołożenia fabrycznego alarmu . Przejrzałem schematy i wydało mi się to proste. Dokupiłem syrenkę za 20 zł przycisk za kolejne 20 zł. Wiązki dorobiłem sam . potrzebujemy tych elementów : Wiec tak : elementy mocujemy wg poniższej ryciny. Syrenkę podpinamy pin 1 ( lin ) do pinu 31 wtyczki B w bornetzu pin 2 masa pin 3 skrzynka bezpieczników w komorze silnika ( bezpiecznik SB 20 - 10A) Czujnik dozorowania wnętrza : pin 1 wolny pin 2 masa pin 3 ( LIN ) do pin 15 wtyczki A w bordnetzu pin 4 ( plus ) do bezpiecznika SC8 ( w kabinie za małym schowkiem ) Teraz przycisk Pin 1 do pin 51 wtyczki A w bordnetzu Pin 2 do pin 32 wtyczki C w bordnetzu Pin 3 do pin 12 wtyczki C w bordnetzu Pin 4 do pin 67 wtyczki C w bordnetzu Podłączone mamy już wszystko teraz musimy wyciąć otwór na przycisk. Demontujemy boczek . i w zaznaczony miejscu wycinamy otwór Montujemy całość na miejsce i ..... kodujemy sterownik 09 i tu polecam usługi naszego niezastąpionego kolegi @Eldar WIELKIE DZIĘKI 🏆🥇🥃 Wszystko śmiga jak w instrukcji obsługi Koszt żaden , a radość bezcenna 😜 .
 10. Wszystkie GTE mają Ambient w kolorze niebieskim ( tak jak wiele innych akcentów związanych z napędem hybrydowym ) jednak nie są to diody RGB i nie ma możliwości zmiany ich koloru poprzez kodowanie .
 11. Masa jest wspólna , nie ma znaczenia skąd ją weźmiesz .
 12. Galux , widzisz tu gdzieś temat „ światła w Crafterze „ ???
 13. 3G0827469 też się nada . Tak z literką A jest do Top view 360
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy