-
Liczba zawartości
209 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
Informacje osobiste
-
Imię
jan
-
Płeć
Kobieta
-
Miejscowość
uk
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 2.0 TDI 150KM
-
Rok produkcji
2018
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodz. "mit Silikat"
jakbli odpowiedział co-driver → na temat → Tematy techniczne
Ja niestety po dwoch latach znow wymiana plynu i nagrzewnicy. Teraz wiem ze dalem plyn G13 zamiast G12 evo co obecnie zastosowalem. Nagrzewnica zapchana ponownie i chyba troche szwankuje wymiennik ciepla oleju poniewaz mam zbyt wysoka temperature oleju. -
Kolego mołgbyś wrzucić listę części z numerami? Znalazłem kanapę już z grzaniem za 150 funtów więc w miarę tanio ale do oparcia muszę chyba sam dokupić wkłady i zamontować. czy takie coś na Ali by pasowało pod platformę MQB? https://www.aliexpress.com/w/wholesale-mqb-heated-pads.html?spm=a2g0o.detail.search.0
-
Może spróbuj ponownej synchronizacji?
-
on podnosi temperaturę co powoduje uruchamianie pośredniego wypalania w trakcie jazdy na odcinkach na których normalnie taki proces by nie mógł zajść inaczej niż jadąc autostradą może utrzymywać poziom sadzy na jednym poziomie przez długi czas. Pytanie czy to zdrowe?
-
Webasto fabryczne - programowanie pilota
jakbli odpowiedział Skubiszek85 → na temat → Tematy techniczne
Webasto masz wyłączone w trakcie kodowania? -
Zmiana podłogi w bagażniku kombi Passat B8
jakbli odpowiedział noogman → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
To chyba to? -
Brak mocy silnika i duże spalanie, Passat B8, 2.0, 150km
jakbli odpowiedział Andrzej L → na temat → Tematy techniczne
Trzeba poświęcić czas na podgląd rzeczywisty wartości z czujników. Inaczej to błądzenie po omacku -
Brak mocy silnika i duże spalanie, Passat B8, 2.0, 150km
jakbli odpowiedział Andrzej L → na temat → Tematy techniczne
Ja też mam 84% zapełnienia ale częsta wymiana oleju 2x w roku powoduje inne zachowania auta. Ciśnienie różnicowe spada czasami poniżej 10mBar co jest wyznacznikiem stanu systemy wydechowego. Nalatane mam 200k i spalanie na trasie czasami uzyskuję na poziomie 5.5l co jest obłędem przy tak dużym aucie -
Ja kupiłem 317141600001
-
Temat wałkowany na forum, Ten typ tak ma i ja także w swoim pomimo regenarcji pompy czy nowych zacisków, przewodów itp.
-
Mój moduł to dokładnie WH2S-G13. Zapłaciłem za całość 330 funtów z dostawą z polski. Trzeba było rozpruć cały bagażnik a moduł przymocowałem na silikon. Lewy kierunek, światło stopu i drogowe udało się podpiąć z lewej wiązki tylnych świateł. Z racji, że główna wiązka jest z samych białych musiałem pociągnąć przewód z prawej strony aby mieć prawy kierunek. Tak samo z cofania i przeciwmglielnych, po zdjęciu plastików z klapy są tam kostki i w tedy już po kolorze przewodów można rozpacować co jest co. Zasilanie pociągnąłęm z akumulatora. Za skrzynką z bezpiecznikami po lewej stronie jest główna mufa w ścianie grodziowej tam nie było szans przepchnąć kabla ale znalazłem pod spodem mniejszą zaślepioną gumą zapewne wykorzystywaną z innym wyposażeniem. Przebiłem szpikulcem i przeciągnąłem kabel uprzednio winąłem go taśmą parcianą i dałem peszel. Miałem wszystkie zdjęcia ale usnąłem nie wiem czemu niestety. Wyciągam bezpiecznik kiedy nie używam haka. Moduł po wykryciu sygnału przekazuje zasilanie z akumulatora na odpowiedni pin z gnieżdzie dlatego nie ma błędów. Jedyny mankament to taki, że przy wrzuceniu wstecznego od razu trzeba deaktywować czujnik bo auto samo hamuje myślać żę walę w scianę. Wtyk można schować w zderzak i po wyciągnięciu kuli nic nie widać.
-
Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodz. "mit Silikat"
jakbli odpowiedział co-driver → na temat → Tematy techniczne
Czyli wlałeś g13 i nabój? -
Udało się parę tygodni temu. Roboty na dwa dni z panelami i wiązką. Niestety kable są białe, wszystkie i dopiero na klapie były wtyki a po nich kolory więc mogłem rozpracować według schematów serwisowych. Oczywiście mówię o mgielnych i cofania. Pamiętajcie że cofania nie działają przy otwartej klapie więc straciłem parę godzin czemu na wtyczce haka brak plusa. To nie jest po CAN dlatego śmieszna cela ale minus taki, że auto nie wie, że masz hak. Instalacja zatem bezpośrednio do zasilania świateł a główny plus można zamiast do akumulatora pociągnąć do gniazda zapalniczki w bagażniku jeśli się nie planuje zasilać lodówki w przyczepie itp. Update Wczoraj pożyczyłem przyczepę, elektryka działa idealnie i na pierwszy raz przytargałem i30 z copartu. Adrenalina jak po pigule
-
Panowie zamontowałem zdjemowany hak Westfalia ale wybrałem z uniwerslanym modułem do podłączenia pod światła. Tyle mi wystarczy. Będę robił elektrykę na weekend i z tego co zauwałym światła cofania są na klapie i tu moje pytanie czy wiązka będzie szła lewą stroną auta czy prawą?Dzięki
-
Pytanie jaka tam jest różnica ciśnień i jak to będzie współpracować z twoją mapą
