Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót po banie spowodowanym przez obrażenie naszej gwiazdy " niewienikt " - zdania o nim nie zmieniłem, a tutaj cenzor lepszy od naszego obecnego Ministra Kultury ;-)

I jak tam wrażenia z użytkowania? :) Jakieś problemy się pojawiły? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 tyś km , problemów nie ma, szumów nie ma, nic nie stuka, cały czas banan na twarzy za 2700 km wymiana oleju i przegląd ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 tyś km , problemów nie ma, szumów nie ma, nic nie stuka, cały czas banan na twarzy za 2700 km wymiana oleju i przegląd ;-)

 

A jak stan ogumienia? ;) Wciąż posiadam nowe Pirelli Cinturato P7 na zbyciu w dobrej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz są już zimówki , które są cichsze od letnich - jednak letnie jeszcze muszę przez jeden sezon ścierpieć

Napisz cenę na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie miałeś letnie ? Pirelli Cinturato?

Mi się wydawały głośniejsze niż Continentale 850. Trochę mnie to zdziwiło bo Continentale wcale ciche nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie miałeś letnie ? Pirelli Cinturato?

Mi się wydawały głośniejsze niż Continentale 850. Trochę mnie to zdziwiło bo Continentale wcale ciche nie są.

 

Nie pamiętam jakie to były, zimówki mam UG Prerformance G1 i są mega ciche i komfortowe, zobaczymy jak będzie w prawdziwych zimowych warunkach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zauważyłem jedną ciekawą rzecz. Oszronione szyby, moje DP nie działa, więc nie byłem w stanie włączyć grzania przedniej szyby.

Zacząłem skrobanie od innych szyb, dochodzę do przedniej, a tam miejsce przyczepienia lusterka, gdzie jest kamera i inne czujniki samo się odszroniło :)

Czyli coś tam sobie to podgrzewa niezależnie od grzania przedniej szyby :)

 

Ciekawe czy to samo jest na znaczku VW z przodu, dla radaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zauważyłem jedną ciekawą rzecz. Oszronione szyby, moje DP nie działa, więc nie byłem w stanie włączyć grzania przedniej szyby.

Zacząłem skrobanie od innych szyb, dochodzę do przedniej, a tam miejsce przyczepienia lusterka, gdzie jest kamera i inne czujniki samo się odszroniło :)

Czyli coś tam sobie to podgrzewa niezależnie od grzania przedniej szyby :)

 

Ciekawe czy to samo jest na znaczku VW z przodu, dla radaru.

 

Najprawdopodobniej są grzałki przy kamerach, które mają za zadanie uchronić kamerki przed parowaniem.

Tak samo jak mamy w profi kamerach przeznaczonych na zewnątrz do telewizji przemysłowej,

Jak dla mnie to jedyne sensowne wytłumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam jakie to były, zimówki mam UG Prerformance G1 i są mega ciche i komfortowe, zobaczymy jak będzie w prawdziwych zimowych warunkach ;-)

 

Super, właśnie szukam opinii na temat tej opony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super, właśnie szukam opinii na temat tej opony.

 

Moje UG Performance G1 właśnie dotarły do serwisu wulkanizacyjnego.

Po dłuższym namyśle właśnie je wybrałem i z tego co czytam nie będę raczej żałował.

 

Niestety z dostępnością tych opon w rozmiarze 2015/55 R17 jest problem - ja czekałem z powodu braku dostępności na magazynach producenta i dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5d3f46dab4506ef458cabbeb6096e829.jpg

 

Czy ktoś wie co oznacza ten komunikat z zielona jedynka z przodu na AID, nie mogę znaleźć w instrukcji ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jedno nie odebrane połączenie na telefonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tu kiedyś o brzęczeniu wydobywającym się jakby spod dolnej części deski rozdzielczej...okazało się, że przyczyną był wadliwie zamocowany przewód paliwowy. Znaleźli to w ASO, poprawili i teraz jest cisza...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem tu kiedyś o brzęczeniu wydobywającym się jakby spod dolnej części deski rozdzielczej...okazało się, że przyczyną był wadliwie zamocowany przewód paliwowy. Znaleźli to w ASO, poprawili i teraz jest cisza...:)

 

Dzięki za info, moje ASO stwierdziło że to spasowanie schowka tak działa, a nie ukrywam, że czasem przy dynamiczniejszym depnięciu gazu słyszę takie trzeszczenie. Orientujesz się czy poprawienie tego przewodu było kłopotliwe, chyba silnika nie musieli wyjmować? ;)

Przy najbliższej okazji i ja to zgłoszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszę coś w okolicy schowka... żonie już nie mowie jak jedziemy bo zaczęła się na manie źle patrzeć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żonie już nie mowie jak jedziemy bo zaczęła się na manie źle patrzeć....
ja już się do tego przyzwyczaiłem ;)

To może razem wybierzemy się do Zasady i zgłosimy ten temat, jeśli dobrze pamiętam Ty też się serwisujesz tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko bylo znalezc przyczyne ale same usuniecie nie bylo tak kłopotliwe- zciagali tylko jakas oslone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już się do tego przyzwyczaiłem ;)

To może razem wybierzemy się do Zasady i zgłosimy ten temat, jeśli dobrze pamiętam Ty też się serwisujesz tam?

 

nie ma problemu ;) ja byłem z autem w poniedziałek - przestał trzeszczeć słupek ;)

dzisiaj jadę koło domu do Rowińskiego na wymianę opon więc zapytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz jedno nie odebrane połączenie na telefonie :D

 

Dziękuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności