Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wczorajszej mgle ładnie było widać działanie Active Light Assist. Jeden z przykładów poniżej :-)

c2a48b85a31cdfe92bc0ea4bb522fe4b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy wczorajszej mgle ładnie było widać działanie Active Light Assist. Jeden z przykładów poniżej :-)

c2a48b85a31cdfe92bc0ea4bb522fe4b.jpg

 

Wciąż mnie zachwycają te światła, jedynie kierowcy TIR czasami chyba są lekko oślepiani na szerszych drogach i gdy wyjeżdżamy za wzniesienia - nie jest to jednak zbyt częste.

Czym robiłeś fotę fajnie wyszło ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisaliśmy o światłach przeciwmgielnych - to chciałem napisać ze w sumie nie ma znaczenia jak maja kolor bo ja ich w ogóle nie używam... Ledy wspaniałe sobie radzą z mgła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista fotka jak z foldereu reklamowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Dzięki :-) tak na szybko zrobiłem telefonem (SGS6) na wyboistej drodze, trochę rozmyte ale, dla osób które nie wiedzą czym jest Active Light Assist, to już pokazuje o czym mowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie świateł jeszcze filmik w akcji

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27500 km przejechane - DPF poprosił o czyszczenie ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27500 km przejechane - DPF poprosił o czyszczenie ;-(

Znaczy się, nie ma zamiaru już się samodzielnie wypalić? Zrobisz fotkę statusu samochodu na DP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się, nie ma zamiaru już się samodzielnie wypalić? Zrobisz fotkę statusu samochodu na DP?

 

Zrobię jutro, wypali się jak mu depnę przez kwadrans ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa u Was asystent pasa ruchu?. Jadąc dobrą drogą znaczek asystenta pali sie na zielono. W przypadku zmiany pasa bez kierunkowskazu wyczuwalny jest opór na kierownicy. W przypadku dalszej próby zmiany powinien byc jeszcze jakis sygnal dzwiekowy - a u mnie jego nie ma. Czy to tak ma być? Czy asystent działa w jakims zakresie predkości? Jadąc tą samą drogą czasmi kontrollka pali się na zielono, a czasami na pomaranczowo (co oznacza, ze nie działa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam sygnału dźwiękowego w momencie zmiany pasa bez migacza. Opór na kierownicy jest.

 

Ale dziś na parkingu zauważyłęm co innego -> Cofam, czujniki zobaczyły coś czego nie ma na prawdę (pikają mimo iż nie ma żadnej przeszkody), ja jadę nadal do tyłu i nagle pedał w podłogę i zarzymanie auta :) Sam zatrzymał bo myślał że w coś uderzę. Więc FrontAssist działa też jako RearAssist ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam sygnału dźwiękowego w momencie zmiany pasa bez migacza. Opór na kierownicy jest.

 

Ale dziś na parkingu zauważyłęm co innego -> Cofam, czujniki zobaczyły coś czego nie ma na prawdę (pikają mimo iż nie ma żadnej przeszkody), ja jadę nadal do tyłu i nagle pedał w podłogę i zarzymanie auta :) Sam zatrzymał bo myślał że w coś uderzę. Więc FrontAssist działa też jako RearAssist ;)

 

A nie było to coś nadjeżdżającego z boku - w naszych autach jest asystent wyjazdu z miejsca parkingowego tyłem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobię jutro, wypali się jak mu depnę przez kwadrans ;-)

 

I po kłopocie 5 minut na sport i przepalony DPF, a ile radości przy tym ;-)

 

942da68f18bba57f0ed7be8efb6a34f1.jpg

Edytowane przez IQM1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jade jutro na oklejanie przodu auta bezbarwną folią :) Mam już pierwszy odprysk na masce :(

Będzie oklejone:

maska, zderzak, lampy, błotniki, lusterka, część dachu, kawałki za kołami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt oklejenia w/w elementów?

Czy macie doświadczenia z taką folią? Mam wątpliwości czy ona rzeczywiście chroni lakier przed drobnymi kamykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jade jutro na oklejanie przodu auta bezbarwną folią :) Mam już pierwszy odprysk na masce :(

Będzie oklejone:

maska, zderzak, lampy, błotniki, lusterka, część dachu, kawałki za kołami :)

 

Ja niestety dostałem strzała z kamyczka w sam środek szyby ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pilota do foliowego woreczka i będzie full-pakiet ochronny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba. Nosze go w specjalnie zaproejktowanym pudelku i nie musze go z niego wcale wyjmowac. To samo z telefoem - te oryginalne folie cqlkiem dobrze sie trzymaja i wcale nie przeszkadzaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam pytanie do tych, którzy już zrobili aktualizację map do Discovery Pro .U mnie DP nie "widzi" pliku do aktualizacji na karcie.

Zgrałem tylko Polskę (Pack 3 i 8) ,pliki wypakowane do folderu w komputerze i następnie skopiowane na SD. Instrukcja na stronie Volkswagena : " . Open the first file in the folder on your computer with the downloaded data (extension .7z.001).7. Extract the files to the SD card "

 

Jakie pliki są u was widoczne po dekompresji na SD ? Print screen oraz proste instrukcje będą bardzo pomocne.

 

Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności