Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Ma to być wynajem długoterminowy z dużej wypożyczalni. Zapewniono mnie że będzie na czerwiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem auto również 3 tygodnie temu. Od 1,5 tygodnia mam numer KT pojazdu. Planowana produkcja KW20/15. Zgodnie z umową odbiór na 20.05.

 

....hmm...dziwne

Ja tez TDI tylko 150km, w HL i manual, czekam 3 tydzien i sie nie sni o dacie produkcji, a jak pisałem bardzo wstepny termin odbioru to 31 lipca .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio mialem jazdę próbną passatem 150 km diesel z dsg. Autko trochę słabo wygłuszone tzw. Wyraźnie słychać silnik na wyższych obrotach. Druga sprawa to skrzynia dsg gdy auto stanie na światłach i zgaśnie przy ruszaniu czuć delikatne szarpnięcie. Takie moja pierwsze wrażenie. Reszta w aucie byla super. Natomiast zabili mnie oferta handlowa. Rabat na auto flotowe 6% jest niby super ale tylko jak sie weźmie u nich lising. Przy płatnością gotowka rabat symboliczny. A lesing bardzo drogi 113%. Do tego czytałem w necie ze strasznie slaby ten lesing i wprowadzają dziwne opłaty. Wiec narazie kupno paska odkladam jak troche vw zejdzie na ziemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się Passat będzie sprzedawał w PL, wtedy w zależności może powiększą rabaty. Może też debiut Superba III w tym pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem nareszcie (po miesiącu od zamówienia) informację o planowanym terminie produkcji. Termin na 2.0 biTDI jest na 27 tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój BiTu wczoraj się wyprodukował, odbiór pod koniec przyszłego lub na początku następnego tygodnia ;-)

Zamówiony 10 października, więc podobnie jak kolega wyżej.

Edytowane przez IQM1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio mialem jazdę próbną passatem 150 km diesel z dsg. Autko trochę słabo wygłuszone tzw. Wyraźnie słychać silnik na wyższych obrotach. Druga sprawa to skrzynia dsg gdy auto stanie na światłach i zgaśnie przy ruszaniu czuć delikatne szarpnięcie. Takie moja pierwsze wrażenie. Reszta w aucie byla super. Natomiast zabili mnie oferta handlowa. Rabat na auto flotowe 6% jest niby super ale tylko jak sie weźmie u nich lising. Przy płatnością gotowka rabat symboliczny. A lesing bardzo drogi 113%. Do tego czytałem w necie ze strasznie slaby ten lesing i wprowadzają dziwne opłaty. Wiec narazie kupno paska odkladam jak troche vw zejdzie na ziemie.

Jak na flotę to rabat nie powala. Rabat na moje B8 wzięty na firmę jednoosobową, wyniósl ok. 8%. Do tego leasing wzięty w Raifeissen a nie w VW. W pierwszym salonie VW wyśmiałem sprzedawcę po przedstawieniu oferty. Z drugim salonem dogadałem się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałem nareszcie (po miesiącu od zamówienia) informację o planowanym terminie produkcji. Termin na 2.0 biTDI jest na 27 tydzień.

 

A ja wlasnie otrzymalem info ze moj (zamowiony 12 lutego) bedzie produkowany w 26 tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się vw bank leasing 100,99% tylko chyba łączy się z jakimś ubezpieczeniem. Jutro się dopytam o szczegóły chyba ze juz ktoś wie jakie to warunki to niech pisze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie więcej info! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawił się vw bank leasing 100,99% tylko chyba łączy się z jakimś ubezpieczeniem. Jutro się dopytam o szczegóły chyba ze juz ktoś wie jakie to warunki to niech pisze....

Przeliczajcie realne oprocentowanie leasingów, jak ja kupowałem swoją b7 to niby leasing 104% a realnie potrafiło wyjść 110%.

Nie będzie "robił roboty". Będzie się sprawnie odpychał - nic więcej.

Skoro 2.0 220 hp ma mieć 6.7 s do setki, to przecież 280hp będzie mieć o ponad sekundę lepszy czas, więc to już robi robotę.

Edytowane przez niewienikt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graniczymy z Niemcami a dalej jestesmy 3 swiatem. Od 2 miesiecy czekam na Bialy Oryx i ciagle nie wiadomo kiedy bedzie dostepny w PL. Dostalem za to informacje ze jesli chce zamowic moje 2.0Tsi Variant HL to musze zrobic to teraz zevy otrzymac auto w lipcu a i tak nie jest pewne czy do lipca auto dojedzie do PL :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bialy oryx brzmi ciekawe bo ten white za 550 jak lodowka beznadziejna jak na dostawczaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten leasing 100,99% łączy się obowiazkowym ubezpieczneniem Liveup i RTI, które jest włączone w ratę leasingową (LifeUP Ubezpieczenie na wypadek śmierci, niezdolności do pracy, poważnego zachorowania oraz na wypadek utraty źródła dochodu , GAP / RTI –Ubezpieczenia straty finansowej). W moim przypadku realny koszt leasingu wychodzi 9,3%. Czyli typowy marketing: oficjalnie 100,99% a realnie 109,3%....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego radzę poszukać u innych leasingodawców. U mnie wyszło koło 4-5% chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z posiadających już Paska ma pełne skóry i wentylację?

 

Nie mogę znaleźć nigdzie ani Paska ani chociaż zdjęcia z taką tapicerką.

Bardzo proszę o sesję w kabinie lub chociaż linka do strony gdzie takie siedzenia znajdę.

 

Tomek tutaj masz zdjęcia:

http://www.auto.cz/test-volkswagen-passat-variant-2-0-bi-tdi-highline-rudolf-diesel-by-se-divil-84459

http://www.auto.cz/test-volkswagen-passat-2-0-bi-tdi-silny-jako-bivoj-86121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Dejw. W końcu jakieś porządne zdjęcia.

Strasznie mnie dziwi że te wszystkie testowe auta dla dziennikarzy jeśli miały skórę to bez wentylacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego radzę poszukać u innych leasingodawców. U mnie wyszło koło 4-5% chyba.

 

Napisz w jakiej firmie masz taki leasing za te 4 - 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mille leasing, ale nie wiem czy z związku z posiadania tam konta nie dostałem lepszej oferty. Radzę poszukać, bo naprawdę niekiedy można trochę zaoszczędzić. I oczywiście wszystko zależy od tego na jaki okres się bierze i jakiej wysokości jest pierwsza wpłata i wykup.

Nie wiem czy nadal to jest, ale słyszałem coś kiedyś o leasingu z wysokim wykupem, może tym warto się zainteresować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności