Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

mam ją ściągniętą. Jest napisana w języku niemieckim - mi to nie przeszkadza. Całość ma ok 7,5 MB. Jeżeli ktoś chce to mogę udostępnić.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

wpiszcie poniższy numer FIN:

WVWZZZ3CZFP400348

 

i pobierzcie sami ;).

Tak będzie prościej

 

Niestety pokazuje że jest zablokowany dostęp :(

Podzielcie się instrukją jeżeli ktoś ją już ma ściągniętą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam ją ściągniętą.

Czy ja jestem jakiś ślepy? :) Mam niby instrukcję, ale wyświetlaną na stronie. Czy jest jakiś pdf, lub coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja jestem jakiś ślepy? :) Mam niby instrukcję, ale wyświetlaną na stronie. Czy jest jakiś pdf, lub coś takiego?

 

Nie, PDF trzeba zrobić sobie samemu. To jest VW nie wymagajcie za dużo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tematem instrukcji też powinni iść po naukę do spółki córki Skody. Tam nie ma problemu aby udostępnić PDF, zrobić aplikację na telefon z pełną instrukcją obsługi, czy podać szczegółowe dane techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usiłuje ustalić ET dla felg i wychodzi ze stosowane sa od 40 do 44. Nie wiem dł czego jest taki rozrzut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam pojawiły sie w VW nowe leasingi. Mi z realnych 109 % zrobiło się 105,33%. Wpłata 45%, okres leasingu 24 mc, wykup 25%. Ubezpieczenie rti obligatoryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Usiłuje ustalić ET dla felg i wychodzi ze stosowane sa od 40 do 44. Nie wiem dł czego jest taki rozrzut.

Tez szukam felg na zime 17 , vw zaleca 6,5 cala prwnie pod lancuchy ale w takim rozmiarze praktycznie nie ma wyboru, a te vw mi sie nie podobaja. mysle o momo sa takie z et 38 albo orginaly od tiguana z et 43. Jak porownac z 18ami to wszystkie te felgi mieszcza sie w zakresie 18ek.

Moze ktos kto juz odebral samochod zobaczyc w instrukcji czy vw pisze ze lancuchy tylko do 6,5 cala? Mysle ze te pol cala nie robi az takiej roznicy, chyba ze przy pelnym obciazeniu i grubym lancuchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Usiłuje ustalić ET dla felg i wychodzi ze stosowane sa od 40 do 44. Nie wiem dł czego jest taki rozrzut.

 

Sprawdź poniższy link. może znajdziesz interesujące Ciebie informację:

http://www.motor-talk.de/forum/winterreifen-fuer-den-b8-t5178376.html?page=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj wszedł do oferty 190 tdi dsg 4x4 w highline cena coś ok. 156000 :-)

Edytowane przez sebsek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez szukam felg na zime 17 , vw zaleca 6,5 cala prwnie pod lancuchy ale w takim rozmiarze praktycznie nie ma wyboru, a te vw mi sie nie podobaja. mysle o momo sa takie z et 38 albo orginaly od tiguana z et 43. Jak porownac z 18ami to wszystkie te felgi mieszcza sie w zakresie 18ek.

Moze ktos kto juz odebral samochod zobaczyc w instrukcji czy vw pisze ze lancuchy tylko do 6,5 cala? Mysle ze te pol cala nie robi az takiej roznicy, chyba ze przy pelnym obciazeniu i grubym lancuchu

[ATTACH=CONFIG]129276[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]129276[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8474bff60f979ad13c13c3296b19540b.jpg

 

Tak by to wyglądało w porównaniu do 18"

ET 44 dla felgi 18x8 wziąłem na podstawie Marseille która tak jest opisana w sklepie z akcesoriami VW.

 

 

BTW ja juz mam odbiór na kwiecień TDI 150KM CL

Edytowane przez Buzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj wszedł do oferty 190 tsi 4x4 w highline od ok. 156000 :-)

 

i wchodzi 190KM TDI DSG 4motion oraz 150km 4motion manual :) wkoncu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wchodzi 190KM TDI DSG 4motion oraz 150km 4motion manual :) wkoncu:)

no jeszcze w cenniku i konfiguratorze nie widzialem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze w cenniku i konfiguratorze nie widzialem?

 

info z salonu od sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy to jest możliwe żebym miał planowany tydzień produkcji - ostatni tydzień marca i jeszcze nie miał potwierdzonego tego tygodnia??? Pomóżcie bo nie wiem czy mnie sprzedawca nie robi w konia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko ze mam planowany 15. tydzień (początek kwietnia) i nadal jest to tylko planowany tydzień.... Dzisiaj będę dzwonił do sprzedawcy po informacje bo podobno aktualizacje terminów pojawiają się właśnie w środy.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

I już dzwonilem - nadal mam planowany 15. tydzień, mimo, że obecnie mamy już 11. tydzień.....

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dodam tylko, że robiłem research, czy passaty z tym silnikiem są już produkowane - i podobno są - np Porsche Sosnowiec ma już wyprodukowanego takiego Passata, który w chwili obecnej jedzie już do nich z Poznania...

 

Jest więc szansa, że i nasze Passaty 1.8 w końcu wyprodukują się...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jojpeg - widzę, że też jesteś z Gdańska.

strzelam, że zamówiliśmy auta w tym samym salonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matteo84

Szadółki :). Troche zaczynam sie martwić, bo mam ustawioną sprzedaż auta, którym teraz jeżdżę, więc delikatnie mówiąc, będę nerwowy jak mi przesuną produkcję...

Łączę się w bólu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
matteo84

Szadółki . Troche zaczynam sie martwić, bo mam ustawioną sprzedaż auta, którym teraz jeżdżę, więc delikatnie mówiąc, będę nerwowy jak mi przesuną produkcję...

Łączę się w bólu

 

Czyli ten sam salon oczywiście :)

ja samochód już dawno sprzedałem i póki co korzystam z auta żony, ale moja cierpliwość już się powoli kończy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to macie odwrotny problem niż ja, bo ja miałem termin odbioru na czerwiec i w zeszłym tygodniu zadzwonilem zeby zmienić coś w konfiguracji i już sie nie dało bo termin produkcji jest na ten tydzien. Czyli odbiór początek kwietnia. Moze ktoś zrezygnował i wskoczylem na jego miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to macie odwrotny problem niż ja, bo ja miałem termin odbioru na czerwiec i w zeszłym tygodniu zadzwonilem zeby zmienić coś w konfiguracji i już sie nie dało bo termin produkcji jest na ten tydzien. Czyli odbiór początek kwietnia. Moze ktoś zrezygnował i wskoczylem na jego miejsce.

 

a jaka zmiana miała być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności