Skocz do zawartości
hahorek

Humor i rozrywka - bez przeklinania

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona zasugerowała, że powinniśmy urozmaicić nasz seks zabawą w doktora. No to położyłem ją do łóżka i wystawiłem na korytarz na dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w necie[emoji1]

 

e57cbb19b52644004111798870a1a63f.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa dwóch Polaków przed sklepem monopolowym:

- Wezmę dwie.

- Weź jedną, tyle nie wypijemy?

- Wezmę dwie, damy radę.

- Nie damy, zobaczysz.

- Damy radę. Biorę dwie?

Wchodzi do sklepu:

- Poproszę skrzynkę wódki i dwie lemoniady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa dwóch Polaków przed sklepem monopolowym:

- Wezmę dwie.

- Weź jedną, tyle nie wypijemy?

- Wezmę dwie, damy radę.

- Nie damy, zobaczysz.

- Damy radę. Biorę dwie?

Wchodzi do sklepu:

- Poproszę skrzynkę wódki i dwie lemoniady.

 

stare jak świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na siłowni. Przywieźli nową maszynę, całkiem fajna. Po pół godzinie jednak miałem dość: spuchłem, rzygać mi się chciało.

Ale naprawdę ma wszystko! Żelki, snickersy, marsy, kit-katy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Legendy Polskie" - fajne krótkometrażowe produkcje. http://legendy.allegro.pl

 

Tylko ostrożnie przy dzieckach - trochę wulgarnie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna opona by nim rządzić.....

;)

 

jedna_opona_by_nimi_rzadzic.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:

- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?

- Motocyklista - odpowiada pytany.

- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?

- A ch*j ich wie, skąd oni się biorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

129e5b2596c96c9857ed84af819fc731.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teściowa przyjeżdża w odwiedziny. Zięć witając ją w drzwiach pyta:

- A mamusia to do nas na długo?

- Na jak długo będziecie chcieli - odpowiada teściowa.

A zięć na to - Oj to mamusia nawet herbaty nie wypije.

 

 

Teściowa wyjeżdża z domu na rowerze. Widząc to zięć pyta:

- A mamusia gdzie jedzie?

- Na cmentarz - odpowiada teściowa.

- A rower kto przyprowadzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

67cfe8227413d3019e566324a428f858.jpg

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W rzeczywistości Jezus był ruskim szpiegiem noszącym nazwiskio Ipanienko. Brzmi nieprawdopodobnie? Dotarłem do niezaprzeczalnego dowodu, ktoś widocznie zapomniał zatrzeć ślady. Ale nic się nie ukryje, prawda zawsze wyjdzie na jaw. W kolędzie jest wyraźnie powiedziane:

- Pójdźmy wszyscy do stajenki, do Jezusa Ipanienki!

 

 

Politechnika. Egzamin z fizyki. Profesor, który wstał lewą nogą zaczyna pytać pierwszego delikwenta.

- Jedzie pan autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pan zrobi?

- Otworzę okno.

- Bardzo dobrze - mówi profesor - A teraz proszę wyliczyć jakie zmiany w aerodynamice autobusu zajdą po otwarciu okna?

- ?

- Dziękuję panu. Dwója. Następny proszę.

Wchodzi drugi student. Dostaje to samo pytanie, ten sam stopień i wychodzi.

Po godzinie wynik meczu profesor vs studenci brzmi 9 : 0. Jako 10 wchodzi śliczna studentka. Profesor pyta:

- Jedzie pani autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pani robi?

- Zdejmuję bluzkę. - odpowiada studentka.

- Pani mnie nie zrozumiała. Jest naprawdę bardzo gorąco.

- To jeszcze zdejmuję spódnicę.

- Ale żar jest nie do zniesienia - dalej utrudnia profesor.

- To zdejmuję stanik.

Profesor aż oniemiał z wrażenia, a studentka mówi:

- Panie profesorze mogę jeszcze zdjąć majtki, ale nawet jakby mnie mieli wyr*chać wszyscy faceci w autobusie to okna nie otworzę.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0c6419b4ccc1f0b32aa32a4656a3be5b.jpg

 

 

Baca zapisał się do PIS-u.

W karczmie sąsiad go pyta:

-Jondruś, dyć ty zawsze byłeś za PO, co ci się stało?

 

-Ano widzis, Wicuś, Maryna mi się z kochankiem łajdacy,syn Jontek w kreminale za kradziejstwa siedzi,

córka Hanusia sie psy Zakopiance prostytuuje, tom se pomyślał: ,,Zobacyta kur..y kto komu więksego wstydu narobi"

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności