Tramanam Zgłoś #821 Napisano 9 Grudnia 2016 Moja żona zasugerowała, że powinniśmy urozmaicić nasz seks zabawą w doktora. No to położyłem ją do łóżka i wystawiłem na korytarz na dwa dni. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hubcio Zgłoś #822 Napisano 13 Grudnia 2016 Znalezione w necie[emoji1] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wojus Zgłoś #823 Napisano 28 Grudnia 2016 Rozmowa dwóch Polaków przed sklepem monopolowym: - Wezmę dwie. - Weź jedną, tyle nie wypijemy? - Wezmę dwie, damy radę. - Nie damy, zobaczysz. - Damy radę. Biorę dwie? Wchodzi do sklepu: - Poproszę skrzynkę wódki i dwie lemoniady. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matho78 Zgłoś #824 Napisano 28 Grudnia 2016 Rozmowa dwóch Polaków przed sklepem monopolowym: - Wezmę dwie. - Weź jedną, tyle nie wypijemy? - Wezmę dwie, damy radę. - Nie damy, zobaczysz. - Damy radę. Biorę dwie? Wchodzi do sklepu: - Poproszę skrzynkę wódki i dwie lemoniady. stare jak świat Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wladek1181 Zgłoś #825 Napisano 31 Grudnia 2016 (edytowane) http://www.liveleak.com/view?i=9dd_1483058460[/VIDEO] Cud? Czy efekt kamery zainstalowanej przy bankomacie. Edytowane 31 Grudnia 2016 przez wladek1181 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gengor Zgłoś #826 Napisano 3 Stycznia 2017 Byłem dzisiaj na siłowni. Przywieźli nową maszynę, całkiem fajna. Po pół godzinie jednak miałem dość: spuchłem, rzygać mi się chciało. Ale naprawdę ma wszystko! Żelki, snickersy, marsy, kit-katy. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomcio Zgłoś #827 Napisano 3 Stycznia 2017 "Legendy Polskie" - fajne krótkometrażowe produkcje. http://legendy.allegro.pl Tylko ostrożnie przy dzieckach - trochę wulgarnie bywa. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eris Zgłoś #828 Napisano 10 Stycznia 2017 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Łukasz Zgłoś #829 Napisano 18 Stycznia 2017 Jedna opona by nim rządzić..... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wladek1181 Zgłoś #830 Napisano 18 Stycznia 2017 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tramanam Zgłoś #831 Napisano 18 Stycznia 2017 Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie: - Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy? - Motocyklista - odpowiada pytany. - Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista? - A ch*j ich wie, skąd oni się biorą. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mariusz 87 Zgłoś #832 Napisano 18 Stycznia 2017 Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kolec Zgłoś #833 Napisano 20 Stycznia 2017 Teściowa przyjeżdża w odwiedziny. Zięć witając ją w drzwiach pyta: - A mamusia to do nas na długo? - Na jak długo będziecie chcieli - odpowiada teściowa. A zięć na to - Oj to mamusia nawet herbaty nie wypije. Teściowa wyjeżdża z domu na rowerze. Widząc to zięć pyta: - A mamusia gdzie jedzie? - Na cmentarz - odpowiada teściowa. - A rower kto przyprowadzi ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Zetec Zgłoś #834 Napisano 20 Stycznia 2017 Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Orson Zgłoś #835 Napisano 30 Stycznia 2017 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
anazum1 Zgłoś #836 Napisano 30 Stycznia 2017 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lebow Zgłoś #837 Napisano 5 Lutego 2017 (edytowane) W rzeczywistości Jezus był ruskim szpiegiem noszącym nazwiskio Ipanienko. Brzmi nieprawdopodobnie? Dotarłem do niezaprzeczalnego dowodu, ktoś widocznie zapomniał zatrzeć ślady. Ale nic się nie ukryje, prawda zawsze wyjdzie na jaw. W kolędzie jest wyraźnie powiedziane: - Pójdźmy wszyscy do stajenki, do Jezusa Ipanienki! Politechnika. Egzamin z fizyki. Profesor, który wstał lewą nogą zaczyna pytać pierwszego delikwenta. - Jedzie pan autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pan zrobi? - Otworzę okno. - Bardzo dobrze - mówi profesor - A teraz proszę wyliczyć jakie zmiany w aerodynamice autobusu zajdą po otwarciu okna? - ? - Dziękuję panu. Dwója. Następny proszę. Wchodzi drugi student. Dostaje to samo pytanie, ten sam stopień i wychodzi. Po godzinie wynik meczu profesor vs studenci brzmi 9 : 0. Jako 10 wchodzi śliczna studentka. Profesor pyta: - Jedzie pani autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pani robi? - Zdejmuję bluzkę. - odpowiada studentka. - Pani mnie nie zrozumiała. Jest naprawdę bardzo gorąco. - To jeszcze zdejmuję spódnicę. - Ale żar jest nie do zniesienia - dalej utrudnia profesor. - To zdejmuję stanik. Profesor aż oniemiał z wrażenia, a studentka mówi: - Panie profesorze mogę jeszcze zdjąć majtki, ale nawet jakby mnie mieli wyr*chać wszyscy faceci w autobusie to okna nie otworzę. Edytowane 5 Lutego 2017 przez lebow Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelvw Zgłoś #838 Napisano 11 Lutego 2017 czwarty wpis http://www.o2.pl/hot/wypadek-premier-szydlo-w-sieci-az-sie-zagotowalo-6089896885777025a Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Orson Zgłoś #839 Napisano 14 Lutego 2017 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wladek1181 Zgłoś #840 Napisano 15 Lutego 2017 (edytowane) Baca zapisał się do PIS-u. W karczmie sąsiad go pyta: -Jondruś, dyć ty zawsze byłeś za PO, co ci się stało? -Ano widzis, Wicuś, Maryna mi się z kochankiem łajdacy,syn Jontek w kreminale za kradziejstwa siedzi, córka Hanusia sie psy Zakopiance prostytuuje, tom se pomyślał: ,,Zobacyta kur..y kto komu więksego wstydu narobi" Edytowane 15 Lutego 2017 przez wladek1181 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach