rainman777 Zgłoś #421 Napisano 20 Grudnia 2014 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mielke Zgłoś #422 Napisano 20 Grudnia 2014 Komuś radiowóz ?? https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10858433_10154998232430089_5600056536303780528_n.jpg?oh=b44cba747478c5d9278a8f92c3c87197&oe=5506014D&__gda__=1426730075_df42ca293da59052eb4bc8f73865687d Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bartosz89 Zgłoś #423 Napisano 23 Grudnia 2014 https://www.youtube.com/watch?v=cq9P_tDRqyk Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dariusz198012 Zgłoś #424 Napisano 23 Grudnia 2014 https://www.youtube.com/watch?v=cq9P_tDRqyk kozak Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matho78 Zgłoś #425 Napisano 24 Grudnia 2014 "wypchamy go" a co to zwierze futerkowe ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
strus251 Zgłoś #426 Napisano 24 Grudnia 2014 Tandetna podrobka artmina ale urrrrwal. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelvw Zgłoś #427 Napisano 25 Grudnia 2014 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wladek1181 Zgłoś #428 Napisano 26 Grudnia 2014 no niestety było:lol Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krawcol82 Zgłoś #429 Napisano 28 Grudnia 2014 [video=youtube;l1RvHeys-L4] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jacenty02 Zgłoś #430 Napisano 29 Grudnia 2014 sorry ale nie broniac tutaj nikogo trzeba miec naprawde nierowno pod sufitem zeby taka rejestracje sobie w polsce zrobic. tutaj w uk kazdy wyzywa gliniarzy od najgorszych a oni nic sobie z tego nie robia ale w polsce kazdy wie jacy oni sa. w zyciu nie spotkalem policjanta z pokojowym nastawieniem takze wlasciciel tego samochodu kolokwialnie mowiac sam sie prosi o wpier...ol Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #431 Napisano 29 Grudnia 2014 (edytowane) sorry ale nie broniac tutaj nikogo trzeba miec naprawde nierowno pod sufitem zeby taka rejestracje sobie w polsce zrobic. tutaj w uk kazdy wyzywa gliniarzy od najgorszych a oni nic sobie z tego nie robia ale w polsce kazdy wie jacy oni sa. w zyciu nie spotkalem policjanta z pokojowym nastawieniem takze wlasciciel tego samochodu kolokwialnie mowiac sam sie prosi o wpier...ol Kilka razy widziałem owy pojazd w Gliwicach i oprócz uśmiechu na twarzach przechodniów nic się nie działo. takze wlasciciel tego samochodu kolokwialnie mowiac sam sie prosi o wpier...ol A to niby dlaczego ? Wszystko zależy jak interpretujesz owy skrót równie dobrze microsoft powinien mu spuścić lanie za posiadanie nielegalnej wersji ich oprogramowania :kumple Edytowane 29 Grudnia 2014 przez rainman777 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jacenty02 Zgłoś #432 Napisano 29 Grudnia 2014 wszystko ladnie pieknie. przechodnie przechodniami ale policja to dalej milicja Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Łukasz Zgłoś #433 Napisano 30 Grudnia 2014 równie dobrze microsoft powinien mu spuścić lanie za posiadanie nielegalnej wersji ich oprogramowania ChWDP = Chowaj Windows Do Piwnicy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Orson Zgłoś #434 Napisano 31 Grudnia 2014 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lebow Zgłoś #435 Napisano 1 Stycznia 2015 [video=youtube;JUmpjM-cfSw] A oto co napisał kierowca beemki to że tiry nie wyhamowały to już k@#%a nie moja wina, w kodeksie jest przypis o zachowaniu odpowiedniej odległości do prędkości Tirowcy powinni mu zrobić z dupy jesień średniowiecza. Jeszcze to. To chyba jakiś fejk bo to nie może być prawda. [video=youtube;_9-MYIX11iA]https://www.youtube.com/watch?v=_9-MYIX11iA Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mkpol Zgłoś #436 Napisano 3 Stycznia 2015 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #437 Napisano 3 Stycznia 2015 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #438 Napisano 9 Stycznia 2015 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mkpol Zgłoś #439 Napisano 10 Stycznia 2015 http://v.iplsc.com/pechowy-wypadek-zostala-uderzona-kolem/0003S1NKUW0CNAIP-V1.mp4 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Józefoo Zgłoś #440 Napisano 10 Stycznia 2015 Fakt humor i rozrywka jak nie wiem boki rwać Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach