Skocz do zawartości
maxblink

Nie wierz w cuda. Nie istnieją!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Don Corleone
ale koles inteligent na mazdaspeed zarejestrował drugie konto zeby sie bronic

Zarejestrował u nas też trzecie do obrony :hehe

 

http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=336&t=122151

http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=336&t=123814

 

 

Jeżeli ktoś z waszych adminów chciałby listę jego IP od nas tak na wszelki wypadek, to chętnie udostępnię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don - podrzuć na PW. Przeczeszemy bazę może też ma kilka kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jego IP czy adres nie są ważne skoro macie numer konta i dowód wpłaty. policja bez problemu ustali właściciela konta. jeżeli wszyscy oszukani solidarnie złożą pozew przeciwko złodziejowi, to suma jaką wyłudził w prostej drodze zaprowadzi go na wiele lat za kratki. trzeba wyrwać chwasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak sugerował bym puścić ogłoszenie czegoś dosyć drogiego przez jakiegoś naszego forumowicza z warszawy i postarać się odebrać część osobiście !! podejrzewam ze i tak nie doszło by do odbioru ale gdyby ktoś udał naprawdę głupiego kupującego dało by rade go nabrać i spotkał by się....a wtedy wiadomo po Lubelsku i do lasu... :D (sugestia).. no chyba ze Pan nie jest z warszawy a z Chełma :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrował u nas też trzecie do obrony
Jarek w/g mnie jest to albo idiota albo....nie napiszę bo mi moja inteligencja na to nie pozwala. Wystarczy przeczytać pierwszy post jakimi danymi się posługuje na forum mitsumaniaków. I u was się zarejestrował pod nickiem Adam Kuźnicki ? :haha

Co za bałwan. No to już chyba koleś czuje że mu się grunt pali pod nogami. Wyrywajmy chwasty, też mieliśmy u siebie takiego. Teraz się ciąga po sądach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robboh

No i jeszcze jeden przykład jak niektórzy są pazerni. Nie kupują w legalnie działających sklepach obojętnie:stacjonarnych czy internetowych, tylko od przypadkowych gości czy to z forów czy to z allegro tylko dlatego, że trochę taniej. Niech to będzie przestrogą - jak coś jest tanie to albo walone (dla niewtajemniczonych - kradzione) albo mamy do czynienia z oszustem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JackT
ja jednak sugerował bym puścić ogłoszenie czegoś dosyć drogiego przez jakiegoś naszego forumowicza z warszawy i postarać się odebrać część osobiście !! podejrzewam ze i tak nie doszło by do odbioru ale gdyby ktoś udał naprawdę głupiego kupującego dało by rade go nabrać i spotkał by się....a wtedy wiadomo po Lubelsku i do lasu... :D (sugestia).. no chyba ze Pan nie jest z warszawy a z Chełma :D:D

Chłopie weź się zastanów co wypisujesz, raz że psujesz reputację naszego "Pięknego Wschodu" :P a dwa - po co się zniżać do poziomu barana. Tylko można policji utrudnić działanie, a wiadomo że oni jakoś super bystrzy nie są ;) prawo też trochę mamy lewe. ale ważne żeby to on potem siedział w sądach i pierdlu a nie Ty za rozboje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jednak sugerował bym puścić ogłoszenie czegoś dosyć drogiego przez jakiegoś naszego forumowicza z warszawy i postarać się odebrać część osobiście !!

 

Jestem przekonany, że on również to czyta i kontroluje, więc nie pozwoli sobie na konfrontację. Osoby oszukane - konsekwentnie udać się z dowodem osobistym oraz wydrukami przelewów do jednostek policji w swoich miejscowościach zamieszkania, złożyć zawiadomienie o przestępstwie a wydziały d/w z przestępczością gospodarczą poradzą sobie z tym delikwentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie weź się zastanów co wypisujesz, raz że psujesz reputację naszego "Pięknego Wschodu" a dwa - po co się zniżać do poziomu barana. Tylko można policji utrudnić działanie, a wiadomo że oni jakoś super bystrzy nie są prawo też trochę mamy lewe. ale ważne żeby to on potem siedział w sądach i pierdlu a nie Ty za rozboje.

Dobra dobra już nie denerwuj się, po prostu pisze to co myślę dlatego tak wyszło ja osobiste na pewno nie dał bym się oszukać, nawet jeśli to nie szkoda by mi było dopaść go wydajać na paliwo żeby gdzieś pojechać lub nie przespać nocy... a policja H.... Zdziała bo to Polska i Takie czasy :( Przepraszam za wypowiedz... nie chce nikogo oburzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że IP z Londynu o niczym jeszcze nie świadczy. Gdy przeglądam internet w pracy (w Poznaniu) część materiałów na onet.pl jest niedostępna i wyświetla komunikat, że materiały dostępne tylko na terenie Polski.

 

Jestem przekonany, że on również to czyta i kontroluje, więc nie pozwoli sobie na konfrontację.

 

Pytanie czy jakaś tranzakcja odbyła się kiedykolwiek oko w oko

Edytowane przez komodore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie kłóćcie się w tym temacie bo i nie ma o co.

Po prostu nie dajmy się oszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Corleone
Wyrywajmy chwasty,

Też tak myślę :)

Niezależnie od tego jakiej marki/klubu jest się fanem trzeba zgodnie pozbywać się takich ludzi, zanim nawyrabiają więcej szkód.

 

 

jedrus, poszło PW z IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tym sprzedawał też na A4klub.pl. Kupowałem od niego osłonę pod kierownicą z tą roletką do mojej A4. Na zdjęciu kompletna i idealna. Przysłał mi sam dolny plastik z połamanymi mocowaniami bez roletki i górnej części. Wysmarowałem wtedy w dziale: Sprzedam opinie po tym numerze i pisał że to było nieporozumienie i wyśle mi to co trzeba. Przysłał mi sam dół osłony z uciętą o 4cm roletką i ułamanym jednym mocowaniem. Oczywiście skomentowałem to na forum a części poleciały na śmietnik. Później napisałem mu co o nim myślę i już się z nim nie kontaktowałem go gość jest jakiś nie normalny. Straciłem 30 zł więc to olałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info-mail !!!

 

No z tego co poczytałem to gość ciekawie to robi ale debilnie :D jak widać to na mazdaspeed założył 2gie konto by się bronić hahaha no debil :D od razu widać było, że to ten sam gość :D

 

Oby mu dobrze dokopali i oby nie było to tak, że - mała szkodliwość społeczna :( bo nasze prawo jest do DU.. i tyle :(

 

Kiedyś gość okradł mi altankę na działce i sporo szkód narobił i wyszło, że kasy nie mam za szkody a sprawa umorzona - mała szkodliwość społeczna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienić numer IP na niemiecki czy UK to żaden problem, także nie trzymałbym się zbytnio tego tropu w ustalaniu lokalizacji gościa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JackT

sprostowanie - nie chciałem się z nikim kłócić, tylko z doświadczenia wiem że czasem się zadziała a dopiero potem pomyśli ;)

 

pis and love ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w idzisz :D ja zrobiłem na odwrót, sprzedałem non stop psującego się passata i mam teraz 3000GT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótko mówiąc złodziej i oszust skakający po różnych forach motoryzacyjnych

takiego to tylko :mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krótko mówiąc złodziej i oszust skakający po różnych forach motoryzacyjnych

takiego to tylko

Ja także miałem do czynienia z tym oszustem. Trzeciego stycznia tego roku kupiłem u niego nową oryginalną lampę do B5FL. Oczywiście ani lampy ani pieniędzy. Twierdził, że przesyłkę wysłał i zgłaszał reklamację na poczcie ale to była tylko zmyłka. Zgłosiłem sprawę na policję. Na podstawie nr konta na które przelałem pieniądze oszust został namierzony. Ale co z tego skoro oszust cały czas przebywa za granicą a inna osoba wypłaca pieniądze z różnych bankomatów. Widnieje na różnych forach pod różnymi nicami. Jak na razie wygląda na to że z naszego forum to tylko ja zgłosiłem sprawę na policji choć byłem oszukany tylko na 150zł. Inni tylko piszą jak to zostali oszukani i nic z tym dalej nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za maila :) nie no tak jak 77Marek pisze trzeba zgłaszac to wszystko na policje jak zobacza ile osob jest poszkodowanych to bede mieli wiecej podstaw zeby szukac goscia bo za przewał w graniach 150 zł to nie beda sie fatygowac w rozwiazaniu sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności