Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Audi ma fajna klasę emisji CO2

dafota.2.xjw1408815958q.png.smibidsu5tc4o3u3kt.png&th=5258[/QUOT

"8 garów i dwa kominy"czym się tu dziwić-to musi kopcic MOC NIE BIERZE SIE ZNIKAD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przypomniałem sobie ze przecież istniał wariant z ponad 200 konnym silnikiem benzynowym o symbolu W8 doskonale wyposażony

 

Wszystko się zgadza - jest takie auto i jest to kawał solidnej fury, ale niestety to już dziadek ;) Tak jak ktoś napisał kilka postów wyżej, że nie zamieni przecież nowszego auta na starsze. W tym temacie ludzie zastanawiają się co sobie kupić po B5 a nawet po B6 więc w grę wchodzą auta dużo młodsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja to Panowie przesiadlem sie na bmw e61 535d 286KM, przelot 170 tys przy zakupie teraz 230 tys. Roznica jak dla mnie jest kolosalna na korzysc bmw, jednak to auto bardziej skomplikowane i z innej klasy jak passat wiec nie mozna ich porownywac. Pomijajac moc auta duzo lepiej sie prowadzi i jakosc materialow jest duzo lepsza w bmw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na BMW nie narzekam.Siostra ma mojego Passata B5 i jak na razie tez zadowolona.

Jazda tania i komfortowa ,,cóż więcej można chcieć.

Ostatnio siostra miała małą stłuczkę Passatem , jechała z przyczepką , gość uderzył w przyczepkę ,skrzywiło hak holowniczy i róg błotnika.

Haka wyprostowałem , chodż roboty było mase bo bardzo twardy materiał, ale dałem radę.

Błotnik do wyklepania i pomalowania idzie za tydzień , bo dopiero wtedy wraca z urlopu mój cudotwórca lakierniczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Next będzie audi... Jednak wyciszenie i komfort na wielki plus audi... i oczywiście 4.2 w gazie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście 4.2 w gazie

 

LPG w 4.2? Auto z takim motorem to się kupuje, żeby cieszyć się życiem a nie rwać włosy z głowy z powodu problemów spowodowanych LPG. Zatęsknisz jeszcze za bezproblemowością TDI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo jezdze paskiem ale marzy mi sie Audi A4 B7 z silnikiem 3.0 TDI wariant 232KM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LPG w 4.2? Auto z takim motorem to się kupuje, żeby cieszyć się życiem a nie rwać włosy z głowy z powodu problemów spowodowanych LPG. Zatęsknisz jeszcze za bezproblemowością TDI ;)

 

Te nowe benzynówki są aż tak awaryjne? Ja też chciałbym na jakąś większą benzynę audi zmienić, ale widzę że nie zbyt polecana jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.2 akurat nowy nie jest - sam w sobie to bardzo dobry, sprawdzony silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy o którym 4.2 piszecie. Starej generacji dobrze sie gazuje a nowsze to juz fsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to inne pytanie jeśli pozwolicie;) z jakim silnikiem benzynowym szukać auta? Chodzi mi o audi a4 b7. Nie znam się zbytnio na silnikach, a co forum to inna opinia:/ Nie musi być zaraz to 4.2 oczywiście:P ale chciałbym już coś takiego co będzie się fajnie odpychać, ale jak pisałem nie mam pojęcia na czym się skupić:/

 

Możecie też podrzucić silnik w passacie b6 bo w sumie miedzy obydwoma się zastanawiam:)

Edytowane przez Ace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przesiadłem na insignie 2.0 turbo benzyna 220 KM i zapitala się mega fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LPG w 4.2? Auto z takim motorem to się kupuje, żeby cieszyć się życiem a nie rwać włosy z głowy z powodu problemów spowodowanych LPG. Zatęsknisz jeszcze za bezproblemowością TDI ;)

 

Akurat mówiłem o motorach z a8 d2 tak gwoli ścisłości, a tamte motory z gazem współpracują bardzo dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o to inne pytanie jeśli pozwolicie z jakim silnikiem benzynowym szukać auta? Chodzi mi o audi a4 b7. Nie znam się zbytnio na silnikach, a co forum to inna opinia:/ Nie musi być zaraz to 4.2 oczywiście ale chciałbym już coś takiego co będzie się fajnie odpychać, ale jak pisałem nie mam pojęcia na czym się skupić:/

 

 

 

 

Zależy czego szukasz, ja kupiłem swojego Passata po długim szukaniu A4 B7 ;] Wcześniej jeździłem A4 B5 quattro 1.8t, ale gdy wsiadłem do B7 wydawało mi się, że jest strasznie ciasne....nie spasowało...więc zacząłem rozglądać się za Passatem, i bardzo miło się zaskoczyłem gdy siadłem za sterem pierwszy raz - wcześniej nie miałem żadnego kontaktu.

 

Z tego co wiem przyjemne motory w B7 to 3.2 Fsi, 1.8T, 2.0 TFsi

Edytowane przez Dukat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę ze polecam insignie w benzynie i z manualem od 2.0 benzyna 220KM w górę za 250 KM i 4x4 jak dla mnie nie opyla sie dopłacać ale 2.8 OPC czy nawet zwykłe 2.8 tak kolega jeździ i spalanie podobne jak moje 2.0 na 20" felgach wiec jak kogoś stać to polecam. Jest piekne i w porównaniu do passata tańsze a jakość jak dla mnie porównywalna a mialem jeszcze w międzyczasie X3 07r wiec mam porównanie

Naprawdę polecam żona wybrała bo ona jeździ najczęściej, ale to ja mam banana na gębie jak tym zapitalam i prędkość max jaką walnolem to 250 Km/h[emoji33] i to bez wysilku

Naprawdę polecam a szukalem audi A4 albo znowu passata ale to auto dla żony i miała rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego pierwszy z listy

 

91892d2f300d228a11fab5434c448ae3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co sadzicie o czyms takim,czy kos miał już kontak z takim modelem4539137633.jpg cena około 20-30 tys pln silnik 3,2 i 218 km! pozatym w AUTOMACIE :) jak i manualu :/.Pozatym niecodzienna sylwetka i moim zdaniem bije na głowe audi tt

Ups,zapomniałbym napisac ze chodzi o CHRYSLER CROSSFIRE! :)

Edytowane przez misku79
uzupełniene treści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się zgadza - jest takie auto i jest to kawał solidnej fury, ale niestety to już dziadek ;) Tak jak ktoś napisał kilka postów wyżej, że nie zamieni przecież nowszego auta na starsze. W tym temacie ludzie zastanawiają się co sobie kupić po B5 a nawet po B6 więc w grę wchodzą auta dużo młodsze.

Racja drogi kolego,ale zauważ ze niemal wszystkie propozycje to padaja na auta innych koncernów samochodowych -najczęściej BMW.Czyzby marka VW zrazila już do siebie znaczna cześć klientów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun

Moim zdaniem, ludzie po vw szukają już lepszego wykonania wewnątrz no i moze mocniejsze motory, powiedzmy sobie w prost vw ma kiepską jakość wykończenia, ale jak ktos dba o auto to potrafi byc bezawaryjną gablotą

 

Tez jest druga strona medalu, osoby majace passata b5 lub b5fl, chcac kupic nastepny model b6 mają dylemat czy kupic poniewaz bo beszesc ma problemy z ruda

Edytowane przez kapsun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyzby marka VW zrazila już do siebie znaczna cześć klientów?

 

No dokładnie, tak jak napisał kolega powyżej, B6 to nie jest najlepszy pomysł jeśli ktoś przyzwyczaił się do bezproblemowości B5 i w ogóle 1.9 TDI. Poza tym może tu działać zwykła ciekawość. Mnie np. ostatnio zaczęły ciekawić auta z gwiazdą na masce i mam ochotę sobie sprezentować C klasę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności