Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt, ostatnio za tarcze przód płaciłem ok. 500zł TRW ale chyba jeszcze tył mnie czeka bo cośpedał pulsuje czasami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To fakt, ostatnio za tarcze przód płaciłem ok. 500zł TRW

 

Jakbyś kupował na forum pewnie byłoby taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobus, Nie jest tragicznie :) Po prostu trzeba kupić egzemplarz dobry. A niestety z tym jest cieżko. Ja jeździłem oglądać auta wszędzie..... Kraków... Kielce... Nowy Targ..... Wiedeń... spora część Austri... nawet do Monachium mnie zaniosło ;) Wpisywając wyposażenie takie jakie chciałem w Allegro to zostawoło pare sztuk na całą polskę. A ile czasu straciłem na szukanie auta.... wyszło mi że specjalnie za autem zrobiłem ponad 1500 kilometrów..... ale mam to co chciałem :D Czarno w środku.... prawie czarno nazewnątrz ;) Auto piękne i sylwetką mocno przykuwającą uwagę ;) Ech..... Ja jak to auto lubie :P

 

 

Ale do rzeczy....... ubezpieczenie OC nie tragedia... pisałem pare postów wyżej ;) Silnik 2.0d w E60 to chyba nie jest dobry pomysł..... cały czas bedzie Ci mało... chociaż jeździć będzie. Niestety ma opinię awaryjnego (łańcuch rozrządu, ale zrobisz i masz na "wieki" ;) ) To samo z klapkami w kolektorze.

 

 

DPF-u chyba nie trzeba się bać ;) U mnie jest i ma się dobrze ;) Na blacie 208 000 km ale pewnie ma wiecej (znając moje szczescie).

 

 

Ogolnie mimo wysokich kosztów... Polecam z całego serca. Jazda z prądkością 200-240km/h jest jak poezja ;) 0-100 km/h w jakies 6 sekund ;) No tylko te opony :P Ale coś za coś ;)

 

i na koniec.... za 40k zł można już coś fajnego znaleźć ;) Ale 7k Euro... (ok.29k zł) to nie bardzo ;/ No lepiej poczekać trochę... dołożyć.. i mieć coś fajniejszego ;)

 

Tak mam w środku ;)

WP_20140606_055.jpg

 

Z zewnątrz KOZA xD no takie zawieszenie seryjne szło do Xdriva mimo M-pakietu. Bedzie -35mm ale to po zimie :D

WP_20140606_004.jpg

 

Mniej wiecej chcę coś takiego uzyskać ;)

580528.jpg

 

 

.........................................

 

Za ten spam to chyba polecę :D Sory xD jeśli ma ktoś jakię spytania to piszcie śmiało ;) Byłem (jestem xD) maniakiem passata B5 i teraz tej Beaty ;) i jak coś to piszcie ;)

 

Jakby ktoś potrzebował kompa... to tez pisać.... diagnostyka... błędy... wypalanie DPF-u ;) Co się da to pomogę :) Z tym że mało w Polsce bywam ;/ Ale... jak się komuś nie pali.... ;)

 

pzdr. Wojtas. Jeszcze raz przepraszam za te wypociny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu trzeba kupić egzemplarz dobry.

 

Poszukując bety E60 po lifice bo na taką się napaliłem po sprzedaży B5 ja np wiem że to nie chodzi az tak bardzo o poszukiwania a o to co masz w kieszeni ;) Miałem taką jak pokazałeś na ostanim zdjęciu tylko szarą z Belgi z przebiegiem 56 tys ale co z tego jak bok przeorany i dach? a Niby miała byc lekka szkoda parkingowa. W tym czasie pojawiła się identyczna czarna z ziarnistym nawet wyświetlaczem na szybie w Wawie ale ponad 15 tys droższa. Doszedłem do wniosku że ponad 90 tys a mowa tu o roku 2012 to za dużo. Nie wiem czy dziś żałuje bo śmigam CC i jestem mega zadowolony. Może ciut żałuje że nie przekonałem osobiście siebie jak betą się śmiga na codzień bo po CC planuje zakup Audi - jak dozbieram :D Ale wiem jedno jechałem 2 litrówką tą 177 kucy po programie i mi tam 3.0 by aż tak nie była by potrzebne.

 

Co do kosztów ja wychodzę z założenie że jesli stac cię na takie auto - to również liczysz się że hym hym pewną kwotę na początku włożysz w to auto dla swojego psychicznego bezpieczeństwa. Nie sztuką jest się wyorać z portfela by kupić, sztuką te auto mieć za co utrzymać.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką jest się wyorać z portfela być kupić, sztuką te auto miec za co utrzymać.

 

i to powinno być motto dla wszystkich kupujących i eksploatujących.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jazda z prądkością 200-240km/h jest jak poezja 0-100 km/h w jakies 6 sekund

 

Jeszcze OT skoro mowa o takiej frajdzie to ja osobiście wole Honde CRX po swapie na 200 koni z wagą 980 kilo :D Przy prędkościach podanych przez ciebie widok unoszącej się maski z zawisu bezcenna :D Nie mówiąc o panach z blondynkami w dużo mocniejszych autach :D ale to tak w formie żartobliwej odskoczni ;)

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi az tak bardzo o poszukiwania a o to co masz w kieszeni

 

 

Zgadza się.... Polift potrafi kosztować ponad 100 000 zł co dla mnie jest poprostu szaleństwem. Fakt faktem... takie wersje naprawde dobrze wyglądają.

 

 

czarna z ziarnistym nawet wyświetlaczem na szybie

 

Mam to to xD Fajny bajer..... nie męczy oczu... ale przeważnie nie używam :) Do szpanu jak najbardziej ;) Za dnia jak i w nocy... dobrze widoczny :)

 

 

Nie sztuką jest się wyorać z portfela być kupić, sztuką te auto miec za co utrzymać.

 

I to jest bardzo mądrze powiedziane :) BMW E60 nie należy do aut tanich w użytkowaniu... też nie jest tanie w zakupie ;) Ale które auto takim nie jest ? ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Honde CRX po swapie na 200 koni z wagą 980 kilo

 

u mnie w dowodzie 1750 KG xD (a6 c5 brata 2.5 tdi odziwo 1830kg lol )

 

 

ale to tak w formie żartobliwej odskoczni ;)

 

 

Nie może być inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale które auto takim nie jest ?

 

No po tym co wymieniłeś co może 3.0 bolec to bym napisał żę C...albo nie napiszę bo zaraz coś się sypnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No po tym co wymieniłeś co może 3.0 bolec

 

 

Ale to są takie jednorazowe sprawy ;) Jak w każdym samochodzie ;) Jeśli ktoś już przed nami zrobił to nic tylko się cieszyć ;) eśli nie.... to trzeba te pare złociszy więcej wydać niż przy innym aucie. Chciałem A8 D3 4.2 TDI..... wole nie wyślec co byłoby tam xD

 

 

Jedynie co.... to u siebie opon przeżyć nie mogę (geometria zrobiona w zakładzie polecanym przez forumowiczów BMW). Opony zjechałem równiutko... nic nie przytarte... nie zjechane z jednej strony czy coś - poprostu zużycie naturalne :P W passacie zrobiłem 50k km na dunlopach. W E60 nie jestem pewny czy zrobię 20k km na Michelinach xD No kurde..... Chyba trzeba założyć 19" ;) 285/30 ;) na przód mniejsze ;) przy 4x4 nie polecane... ale raz się żyje :D I żeby nie było.... Ani razu z piskiem opon nie ruszyłem :P porostu się nie da :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwisz się 600 niutów które pcha nie lekką budę ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJ będę musiał się dobrze zastanowić nad zakupem bawarki...Raczej poszukiwania zawęże do Polski...ta akcyza mnie przeraża...i zniechęca :) poza tym jesli nie BMW to co innego do 40 max?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bankowo za jakiś czas CC lub B7 zawita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok sprzedaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za rok sprzedaje

 

Za rok się przypomnij :D

 

I byś go Łysy pokazał bo nie widzę tematu o nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za rok to już będzie złom nie do kupienia.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za rok to już będzie złom nie do kupienia....

 

:D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie jakos nie kreca takie watki. Masz kawalek ;)8equ3udy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i ktos sie znajdzie na zloma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze i ktos sie znajdzie na zloma

 

Pewnie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności