Skocz do zawartości
jedrus

najlepsze teksty z forum

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł - w twojej NIC. Chyba masz dzis problem z kojarzeniem faktów. Po to są oba cytaty, by wiadomo było o co biega - bez czytania całego tematu :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz dzis problem z kojarzeniem faktów.

Eech, poczucie humoru mamy zupełnie odmienne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - kończymy dyskusje. Wiek niby ten sam, ale inne częstotliwości nadawania :zdegustowany:

 

A co do cytatów, to Pawła wypowiedź była tam "kluczową".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie o odległości między wentylatorem klimy a napinaczem paska alternatora

 

 

U mnie również jest ciasno w tym miejscu, że za przeproszeniem żeby nie baba w samochodzie to nie było by gdzie palca wsadzić :)

pozdrawiam

 

:rotfl::rotfl::rotfl: rozbawił mnie kolega :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Dzisiaj 13:58] Robcyk: Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie ? - Mężczyzna, a wiesz czemu?

[Dzisiaj 14:00] Robcyk: Bo ma piersi bez mleka,ptaszka bez skrzydełek,jajka bez skorupek i worek bez pieniędzy.

[Dzisiaj 14:02] Robcyk: Dlatego 80%kobiet już nie wychodzi za mąż bo zrozumiało że dla 60gramów kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wątku niemniem napisał:

skoro twierdzisz że B4 prowadzi sie jak taczke to ja broniąc stwierdze w takim razie że B5 prowadzi sie jak Sebka do pokoju

 

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boommax w temacie http://www.forum.vw-passat.pl/topics40/krecenie-licznika-przebiegu-vt27192.htm

 

Oficjalnym machlojkom mówimy NIE!!!

 

a nie oficjalnym?? :hyhy::rotfl:

 

[ Komentarz dodany przez: boommax: Pią Gru 28, 2007 11:45 ]

a sie czepiasz :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wątku http://www.forum.vw-passat.pl/topics55/ma-ktos-zamontowany-taki-wynalazek-vt27096.htm kolega ('arni251, ') powiedział -a gdzie ty bys taką betoniarke chłopie w pasku zamontował!!!!??- i tym mnie ubawił do łez :rotfl::rotfl::rotfl: , ale poniekąd miał rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23-04-2007 na shoucie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

[Dzisiaj 14:44] mnastaj: pedały

[Dzisiaj 14:44] mnastaj: blokada na pedały

[Dzisiaj 14:44] mnastaj: sorki panowie...

[Dzisiaj 14:44] mnastaj: szukam info nt. blokady

[Dzisiaj 14:44] mnastaj: i wpisałem nie w to okienko co trzeba...

 

 

 

Gajdus, zanim by sie wytłumaczył, to już by za to dostał po gębie ;):rotfl:

 

 

Nie sądziłem, że się to zachowa :-) To był czas kupowania mojego Paska i szukałem informacji, czy użytkownicy Pasków stosują dyby na pedały w swoich furaczach. I niefortunnie poszło na czat ;-) Uff, dobrze, że to tylko sieć, bo w twarz by się dostało. Ostatecznie - dzisiaj nie stosuję blokady na pedały, pozostałem przy blokadzie skrzyni. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest niesamowity. Ile to mądrości życiowych można zaczerpnąć w jakże miły i przystępny sposób... Może by zasugerować prowadzenie zajęć szkolnych w takiej formie? Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuniek - klase już mamy, wiec możesz sie zapisać :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgłos metalicznego dzwięku podobny jak dzwonki mikołaja przy saniach albo jak bym pod maska miał sztućce które obijaja sie o siebie. Jest to slyszalne przy przyspieszaniu na kazdym biegu , im mocniej przyspiesza tym głośniej to słychać

 

hahaha.gifhahaha.gif:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=205586#post205586

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie adams napisał:

"Albo mamy do czynienia z jakimś wyciekiem, albo mamy zapchane odpływy pod akumulatorem i woda sobie poooooooowli ścieka (proponował bym odetkać odpływ bo za jakiś czas będziemy czytać temat: "ciekła woda pod autem, teraz cieknie do auta - zjawiska paranormalne")"

:DDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z shouta, ale też ciekawe :)

[Dzisiaj 12:08] B3VARIANT35I136: looknij sobie :)

[Dzisiaj 12:08] B3VARIANT35I136: to było odnśnie tego: http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18227

[Dzisiaj 12:07] B3VARIANT35I136: :-D

[Dzisiaj 12:04] DJ.Tuning: jeden jutro dalej jadę do pracy to więcej raczej niewskazane

[Dzisiaj 12:03] B3VARIANT35I136: :-D

[Dzisiaj 12:02] B3VARIANT35I136: NO DAWAĆ!!

[Dzisiaj 12:00] B3VARIANT35I136: 1??

[Dzisiaj 11:43] MeCeNaS: powitał

[Dzisiaj 10:18] DJ.Tuning: na mnie juz czeka sześciopak w lodówce aż wrócę z pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no racja ale i tak zużycie gumek na pedałach jak z pół bańki przebiegu bez ściągania butów :D
A jak jeździł na bosaka to strach pomyśleć :rotfl:

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, ale Wy macie problem... Gdybyscie trawke wysylali poczta, to juz rozumiem, ze moglibyscie sie bac :hyhy:

pppawelek, a jak wyslesz te plyty Poczta Polska, to wsadza Cie do kicia na 5 lat za piractwo komputerowe badz fonograficzne czy jakies tam... Musisz zrobic tak: wsiadasz w PKS, jedziesz nim do Krakowa, to wsiadasz w pociag relacji Krakow-Szczecin, w Szczcinie wisadasz w PKS i juz jestes w Miedzyzdrojach, czy gdzie tam bys chcial byc...

Zawsze mozesz wyslac kurierem, za jedyne 25zlotych :hyhy:

 

Edit//

Aha, nie korzystaj z KFC na Dworcu Glownym w Poznaniu, bo albo dostaniesz sraczki, albo namierza u Ciebie w plecaku pirackie plyty i trafisz do mamra... Z kibli w pociagu tez nie korzystaj, bo skonczy sie grzybem na tylku :hyhy:

Kurde, ale mam polewke z tego tematu :rotfl:

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekst Dużego ubawił mnie do łez

Zarejestrowałeś się dzisiaj. Pewnie w dupie miałeś czytanie regulaminu i efekt taki, że pytasz o sprawę, o której na forum była mowa setki razy. W dodatku dział to chyba wybrałeś na podstawie trajektorii lotu muchy przed monitorem...

Ale wymyśliłeś tę muchę :-DDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności