Skocz do zawartości
jedrus

najlepsze teksty z forum

Rekomendowane odpowiedzi

W wątku jest mowa o możliwości oszukiwania przy tankowaniu gazu poprzez postawienie nogi na wężu - osobnik o kryptonimie lulacz napisał:

Bo niby po co koleś by miał trzymać nogę na wężu.

Może to był pogromca węży i chciał sie przed Tobą popisać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubelt - przecież jest jasno napisane na górze: CYTAT a pod spodem jest nazwa usera - więc o co ci chodzi? :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedziałem coś o cytatach? Odnosiłem się do komentarzy:

    = prawdopodobnie kupił "podróbę" na stadionie X-o lecia
    prawdopodobnie jeden z murzynów napędowych noge sobie otarł

Twoje, czy czyjeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie, ze komentarze są MOJE

 

Zadowoleni ?? :zdegustowany::kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użytkownik Danel75 napisał w temacie "najlepsze teksty z forum":

No oczywiscie, ze komentarze są MOJE :[ Studia skonczyłem magisterskie (nie chwalac się) i z kojarzeniem problemów nie mam. No jedna wpadka była w poście ze zdjeciami własnego autorstwa i tylko dlatego je tam umieściłem (chociaż nie były moje, ale to napisałem ze tak jest), bo nigdzie tego nikt by nie zobaczył. I cieszyły sie dużym zainteresowaniem - ale dobra - wszystko jest juz jasne - wiec koniec przepychanek :cisza:

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

padłem ze śmiechu na noc :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrus - a co cie tak rozśmieszyło :zdziwko: ? Moje wykształcenie? Czy te zdjecia, które kubelt usunął (a były bardzo ciekawe :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek75, to, że nie rozumiesz idei tego wątku :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

jedrus, z resztą nie pierwszego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedrona :rotfl:

 

nacieszmy się offtopiciem w tym wątku - później podczyszczę :ok:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej! A co wy tak na mnie siedliscie, co? :[Jędrus - przeczytaj uważnie co napisałem wcześniej - takich zdjec nigdzie się nie znajdzie (tych co były wcześniej) - dlatego je tam umieściłem. A ty biedrona moze mi powiesz - którego posta jeszcze nie zrozumiałem, bo nie przypominam sobie :zdziwko::zdegustowany: A jak się tak juz czepiasz, to i ja się przyczepię: --- -> popraw swoją pisownię :przestraszony::hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Danek75, ty napradę masz problem z rozumieniem słowa pisanego....jakim cudem skończyłeś studia?! Mam magistra......a ja mam k**** 39 stopni gorączki i ledwo siedzę a ty mi o pisowni.....nie, no nie mam słow po prostu....

Aaaa, zapomniałbym: jako jedyny nie zrozumiałeś, w jakim celu zostały założone poszczególne wątki Off Topic, więc nie pisz, że nie rozumiesz postów - całych tematów nie rozumiesz!!!!

Mam ci to D R U K O W A N Y M I napisać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co to mnie obchodzi, ze coś ci dolega (jeśli w ogóle dolega)? Tyle co zeszłoroczny śnieg :rotfl: Lecz się na nogi, bo na łeb - to już za późno :mur: . Załóż temat o kłótniach i tam rób sobie do ludzi "wrzuty". Nudzą mnie takie pogawędki, wiec skończ te bezproduktywne teksty :dobani: Nie mam czsu - ani chęci, zeby się tu z kimś "przepychać" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Danek75, gila mnie co masz do powiedzenia (napisania) ale zanim zaczniesz coś pisać na forum, poproś mamę albo tatę niech ci wyoślą o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie luzzzz...

 

Czy zawsze musi byc tak ze nie moze byc tygodnia bez jakiegos konfliktu? Czy to forum jest po to by wyrazac swoje sflustrowanie po minionym tygodniu czy po to by moc sie zrelaksowac i odpoczac przy swojej ulubionej marce :)

 

Denek nie mam nic do Ciebie ani tez nie mam zamiaru ujmowac nic Twojej osobie ale uwazam ze chlopaki maja troche racji - nie zrozumiales tak do konca idei tego watku - Watek ten zostal zalozony po ty by mozna bylo wklejac tu rozne smieszne i zabawne odpowiedzi "postowe" userow, ktore zostały udzielone w watkach głównych...Sa to zwykle odpowiedzi - "smieszne juz same w sobie" - nie dodajemy do nich juz naszych wlasnych komentarzy...jesli sie myle to mnie poprawcie a Jafo niech zamknie juz nie watek a mnie. :wstyd::rotfl::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat chwilowo zamknięty.

W pewnych sytuacjach czas potrafi cuda czynić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gajdus na shoucie, o sytuacji w tym temacie (kłótnia biedrony z Dankiem75):

 

siemka troche mnie nie było i juz jakies klotnie w ot :P eh dziewczyny wyluzujcie ;) dajcie se po buziaq w wewnetrzna strone uda na zgode :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na shoucie w związku z nowym avatarem pakafoto i gg majcina, o którym nie mam zielonego (ani innego koloru) pojęcia

[Dzisiaj 21:39] adams: pakafoto - ale te twoje koty chude, ty im jeść dajesz czy tylko żyją na tym co upolują widze (opis gg) że Majcin dupsko myje już wiemy co tak brzydko pachnie

 

edit: opis gg -> "kąpiel"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[Dzisiaj 21:39] adams: pakafoto - ale te twoje koty chude, ty im jeść dajesz czy tylko żyją na tym co upolują

tego nie widziałem :rotfl:

 

wybacz żeby 3 miesięczny kociak wyglądał tak:

 

wcieklaklp6.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zulus_25

Temat

http://www.forum.vw-passa...ocy-vt11639.htm

 

post dotyczacy auta ktore wylondowalo w rowie i problem czy lepiej remontowac czy kupic nowy. Kolega zakladajacy posta ma podpis "King of the road"

A tu odpowiedz edde

edde napisał/a:

ps. podpis warto zmienic na "king of the rów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[22:04:10] ~buhaj: qbotek, a ty pedał jesteś czy ministrant ??????

 

cytat z chatu :D myślałem że sie posikam ze śmiechu :D a Kuba zły :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności