Skocz do zawartości
Gość kretilla

Wejscie AUX IN.

Rekomendowane odpowiedzi

Ok wcisnąłem na siłę i stwierdzam, że to jest jack! Podłączyłem przenośną mp3 i gra na funkcji AUX, tyle tylko, że cicho :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafer

Witam,

temat już stary, ale jestem nowym użytkownikiem i nie mogę zakładać nowych - a ten wydaję się pasować.

 

Tydzień temu odebrałem z salonu paska 3c. W konfiguracji m in. znajdowało się radio rcd 510 i coś takiego:

 

WDI

Złacze multimedialne

- dla nosnikow danych ze złaczami USB tj.:

MP3 i iPod

- dla formatów audio: MP3, WMA, OGG

Vorbis i AAC

 

i kosztowało to 730zł. Mam rozumieć, że to jest złącze AUX, które znajduje się w podłokietniku? Czy powinienem mieć gniazdo na taki kabelek:

https://ssl.allegro.pl/item966153476_kabel_adapter_ipod_usb_multimedia_vw_5n0_035_558.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz w schowku pasażera. od góry powinien wisieć pasek. pociągnij za niego i zobacz co tam masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paska z 2010 z RCD510 i jest w AUX IN na małego jacka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też jestem nowym użytkownikiem forum i passata 3c z 2007 r. W podłokietniku jest tylko czarna zatyczka i tam powinno być coś chyba mini jack. Skoro tam go niema czy to znaczy że w ogóle nie mam gniazda AUX chociaż w nawigacji jest taka opcja i jak ją włączam np. na AV to się robi czarny ekran. W schowku jest zmieniarka na 6 płyt, ale tam nic nie ma. Gdzie ono może być ?? Pomóżcie!!

Myślałem, że jak włożę do nawigacji płytę z filmem DVD to będę mógł oglądać filmy jednak nie działa. Chyba to nie ten model.

P1010021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może jednak ktoś wie jak znaleźć wejście AUX w nawigacji, która jest wyżej na zdjęciu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie ma bata i jakiś adapterów żeby podłączyć pamięć masową czy telefonu jako pamięć masową do aux in? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

U mnie jak otworzę schowek, to widzę na jego rancie pomarańczowy napis AUX IN. Gniazdo dla mini jacka znajduje się w górnym lewym rogu schowka - jest to biały plastikowy prostokąt z otworkiem na środku - tam właśnie wkładam mini jacka i cieszę się muzyką MP3 z mojego iPhona:) W radio wciskam 2x przycisk CD i na wyświetaczu pojawia się napis AUX IN - funkcja jest wtedy aktywna. Mówię o zwykłym radio z dużym wyświetlaczem, bez navi i zmieniarki CD.

Pzdr,

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja kupiłem taki kabel w podrzędnym sklepie elektronicznym (mini jack - kabelek - mini jack). Zapłaciłem 11 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obszukałem już cały samochód i nie ma nigdzie gniazda AUX. Czy muszę wyjąć nawigację i samodzielnie wyprowadzić takie wejście. Czy może jest tak schowane, że nie mogą go znaleźć. W podłokietniku nie ma, w schowku też nie ma. Czy ktoś wie jak wyjąć nawigacje i podłączyć ten przewód(zdjęcie mojej nawigacji wyżej przy moich wpisach) Trochę mnie to wkurza że nie mogę podłączyć telefonu czy mp3.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzies tu z tylu podlaczyc kostke wyprowadzajaca aux in ?

vwdvdrear.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest na forum tylko trzeba uzyc szukajki

 

jakis miesąc temu dałem temat mego autorstwa oraz schematy jak zrobic aux in oraz media in tzg usb.2.0

 

USB 2.0 Media in oraz Aux in schemat oraz foto

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyprowadzić AUX in sobie w podłoge przy siedzeniu pasażera, czy macie jakieś inne praktyczne miejsce, może showek jumbox, łatwo tam podprowadzić kabel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odciąłem jack i założyłem gniazdo żeńskie. Całość umieściłem w miejscu zaznaczonym na poniższym zdjęciu:

 

dsgkx.jpg

 

Dokładnie takie gniazdo:

2_1219529012.jpg

Edytowane przez pawaroti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tam dostałeś, ja bym jednak wołał wyciągnąć go z boku tam gdzie się kończy plastyk a zaczyna wykładzina przy siedzeniu pasażera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkręcasz boczek bez demontarzu schowka. Jak w tej instrukcji: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1306558#post1306558

 

ja to zrobiłem nawet bez odkręcania (przez otwór w którym znajdowało się radio) ale w Twoim przypadku będziesz pewnie musiał odkręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla potomnych:

link do użytkownika allegro - http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=11284621

teraz aukcja ma nazwę: AUX LINE IN Adapter VW AUDI MFD2 RNS2 Navi MP3

Będzie pasować do RCD 300? To się wpina w miejsce zmieniarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj sprzedawcy, ja nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem taki wtyk http://www.tme.eu/html/EN/_framesymbol/ramka_6479_EN_pelny.html, wybieram AUX Audio i niema dźwięku, czy to z HTC Desire czy z MP3, w HTC widzę ikonkę słuchawki, czyli wtyk widzi, co może być przyczyną, trzeba coś dodatkowo aktywować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności