Skocz do zawartości
Gość kretilla

Wejscie AUX IN.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co zrobić podłączam iphona pod wejście i mi nie działa co zrobić?? W ustawieniach zaznaczone jest żeby odtwarzać wejście AUX. Jakieś pomysły ?

 

 

Witam Kolego...

 

Nie wiem czy jeszcze dodatkowo nie ustawia sie w radiu cos mieszałem bo z fabrycznego wejscia na Ipoda tez nie chciało chodzić ale nie pamietam w ustawieniach cos musi być źle zaznaczone dlatego nie widzi dodatkowego sprzetu ....................lub tak jak Kolega napisał cos z przewodem...sprawdz..

 

pozdrawiam

 

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zrobic fotkę swoich ustawień i tutaj wrzucić albo mi na pw ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zrobic fotkę swoich ustawień i tutaj wrzucić albo mi na pw ??

 

Jak bede w domu dam halo.....

 

wcisnij jeszcze dwa razy CD......jak nie to wejdz w radio seting i działaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym stawial na uwalony kabel jack, ewentualnie nie wiem czy masz aux w schowku pasazera czy jak, moze tam ktos cos modzil i wypial wtyczke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym stawial na uwalony kabel jack, ewentualnie nie wiem czy masz aux w schowku pasazera czy jak, moze tam ktos cos modzil i wypial wtyczke :)

 

mam w podłokietniku i raczej ciezko coś wypiąć. Czekam aż tarlosgienek wrzuci fotke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam w swoim Passacie w schowku wyście na kabel audio. Podłączyłem się kablem do telefonu, ustawiłem się w panelu, żeby mi grało i gra ale bardzo w bardzo kiepskiej jakości.

Zmieniłem kabel, zmieniłem telefon na inny później na mp3 i dalej to samo.

W czym rzecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie możesz spróbować czy na pewno kabel dobrze łączy z odtwarzaczem jako rozwiązania Poruszaj podczas odgrywania dźwięku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam w swoim Passacie w schowku wyście na kabel audio. Podłączyłem się kablem do telefonu, ustawiłem się w panelu, żeby mi grało i gra ale bardzo w bardzo kiepskiej jakości.

Zmieniłem kabel, zmieniłem telefon na inny później na mp3 i dalej to samo.

W czym rzecz?

 

a jakiej jakości masz mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie możesz spróbować czy na pewno kabel dobrze łączy z odtwarzaczem jako rozwiązania Poruszaj podczas odgrywania dźwięku

 

O tym nie pomyślałem ale jak zmieniłem kabel to nawet coś się tam ruszało i nawet jeżeli to powinna być poprawa

 

a jakiej jakości masz mp3?

 

320kbps 44 khz wybralem losowo z tych co odtwarzałem

nie na jednej piosence też testowałem

Edytowane przez bartek2c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i poruszanie kabla przy wejściu aux in nic nie dało, wymiana kabla też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz radio? Może masz adapterek aux in podłączony jako zmieniarkę, wtedy jakość będzie właśnie taka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz radio? Może masz adapterek aux in podłączony jako zmieniarkę, wtedy jakość będzie właśnie taka.

 

odpowiedź pod linkiem http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSb-5vWHccgIhaISfwsaLLIaw5I-TUX7EHsyn7iht6wsn8v3HMK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc obsługuje wejście aux, cóż w takim razie nie wiem, może wina softu? Sprawdź też połączenie kostki z radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , posiadam b6 z 2008 r, wejscie aux znajduje sie w podlokietniku , podlaczam kabelek do wejscia oraz do telefonu i nic, - radio ktore posiadam to standartowe RCD 300 i niestety nie ma tam nigdzie guzika AUX , duszenie 2x cd tez nic nie daje a w opcjach tez niz nie znalazlem poza regulacja basow itp, ktos wie co zrobic zeby mozna bylo puszczac muzyke ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to zwykłe RCD300 to nie ma wejścia aux, a ktoś podmienił podłokietnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to zwykłe RCD300 to nie ma wejścia aux, a ktoś podmienił podłokietnik :)

czyli nie ma szansy zebym sobie sluchal muzyki z telefonu ? ;p a juz specjalnie zamowilem kabelek :(,

moze nie tyle co zamienili podlokietnik tylko ja to autko kupilem bez radia wiec bardzo mozliwe ze wczesniej byla tam nawigacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co prawda chodzi o seata altea ale myśle że jesteście w stanie pomóc :)

 

Więc miałem fabryczne radio z mp3 i wejściem aux (za biegami) kupiłem radio od vw mfd2 dvd i wszystko pięknie śmiga oprócz tego aux-a. Wiecie co może być przyczyną? Schematy podłączenia niby się pokrywają, do auxa podchodzą 3 kabelki. W opcji ustawień zmianiałem na wideo + aux, samo aux i bez różnicy nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam passata z roku 2007 wraz z dvd nav i kiedy wybiore zakladke CD jest tam możliwość wlaczenia AUX ale przekopalem caly samochod i owego wejscia nie znalazlem. jakies rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!

mam passata z roku 2007 wraz z dvd nav i kiedy wybiore zakladke CD jest tam możliwość wlaczenia AUX ale przekopalem caly samochod i owego wejscia nie znalazlem. jakies rady ?

 

z tego co się orientuję, na alledrogo można kupić kabelek jack z wejściem do mfd2. To chyba najszybszy sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności