Skocz do zawartości
Gość kretilla

Wejscie AUX IN.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Kupilem swojego pierwszego Passata, poprzednio mialem Golfa IV > tam kasetka z kablem jack z allegro za 10 pln sprawiala iz moglem sobie podlaczyc jakie kolwiek urzadzenie aby sluchac muzyki, w obecnym samochodzie Passat z radiem RCD 300 nie widze mozliwosci podlaczenia sprzetu np Ipod > brak wyjscia jack w schowku oraz podlokietniku > przeczytalem caly watek , lecz nie widzialem konretnego info = W jaki sposob moge wyprowadzic kabel jack od radia abym mogl podlaczac np Ipod , chcialbym sluchac muzyki z urzadzen peryferyjnych, nie musi byc to sprzet ktory bedzie laczyc Ipoda z radiem aby go ladowac i kontrolowac poprzez radio.

 

Dzieki za wskazowki > moze ktos na Ślasku ma sprawdzone miejsca gdzie mozna to zalozyc/zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam passata b6 variant sportline radio rcd 300 i nie wiem jak moge podlaczyc USB badz inne zewnetrze urzadzenie :/ w schowku i podlokietniku brak jakichkolwiek wyjsc w schowku mam tylko skrytke na ksiazke serwisowa.. brak zmieniarki... co moge zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyć emulator zmieniarki na usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy zakupie passata byl na wyposazeniu zestaw glosnomowiacy ale nie moge sie z nim polaczyc a mysle ze daloby rade odtwarzac przez niego muzyke ... posiada USB i AUX wszystko niby podlaczone jak trzeba ale nie czyta bluetouch .... i ekran niestety nie ejst dotykowy moze ktos mial doczynienia z takim urzadzeniem gdzies... dodam ze producent to Peiker Acustic oto link do zdjecia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55a3cc91ad8d8149.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc w radiu RCD500 zmiana glosnosci/czulosci dla AUX IN? Zauwazylem ze dzwiek jest bardzo cichy jak puszczam muzyke z telefonu/ipod'a w stosunku do radia/CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slother

 

zobacz sobie czy masz takie wejście jak tu:

http://allegro.pl/kabel-ami-adapter-audi-mmi-3g-ipod-iphone-skoda-vw-i4143291756.html

 

to powinno smigać jakby co to mam taki kable ale nie testowałem bo mam paska pełnoletniego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze moj AUX IN jest na minijack :) Widzialem u kolegi w Octavii mk2 ze mial mozliwosc ustawiania czułości, myslalem ze w b6 tez jest mozliwosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie aux in w podłokietniku i w radiu RCD510 jest opcja ustawiania głośności z tego wejścia. Nie wiem jak było w RCD310 bo nie sprawdzałem. 510tke mam od kilku dni i tam taką opcję znalazłem :)

 

Sprawdzałem jeszcze raz i w setup jest coś z napięciem na aux in a nie z głośnością. Wydaje mi się że głośność można regulować w urządzeniu, które wpina się do aux in bo to przecież wyjście słuchawkowe a wzmocnienie reguluje się głośnością jak słuchanie przez słuchawki.

Edytowane przez ZILLION
Poprawka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wertuje sobie inne tematy i może pominąłem kluczowa kwestie odnośnie aux in :) Bo z tego co widzę to większość ma zlacze aux in w podłokietniku (u mnie jest zaślepka). U mnie to złącze jest w schowku pasażera (po lewej stronie) i pytanie czy to jest AUX IN czy złącze do zmieniarki CD? Jeżeli to drugie czy można coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz adapterek AUX pod kabel od zmieniarki podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - Szybkie pytanie - Posiadam radio RNS-300 : Czy Kostka 12 pinowa jest odpowiednia do tego radia aby podłączyć sygnał wyjściowy na wzmacniacz?? Czy RNS300 tą drogą przy dobraniu dobrej kostki ma możliwość wypuszczenia sygnału??

 

Chodzi mi dokładnie o taką kostkę : http://allegro.pl/audi-vw-skoda-aux-wyjscie-liniowe-fakra-12pin-i4376101663.html

 

Te kostki mają wyjście sygnałowe , ktoś podpowie skąd pociągnąć sygnał załączający wzmacniacz remote??

 

 

Z góry Dziękiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radyjko rcd310 i aux in w podłokietniku, czy ktoś sie orientuje czy bedę mógł podłączyć pend-drive z przejsciówką na mini jacka? i jaka jest max pojemność do odczytu przez radyjko?

Dziś podłączyłem 128giga i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zamontować Aux in w swojej MFD 2 DVD. Rozumiem, że ten kabelek http://allegro.pl/aux-line-in-adapter-vw-audi-mfd2-rns2-navi-mp3-i4492334624.html będzie dobry? Mam fabryczną zmieniarkę CD z której nie zrezygnuję, czy wtyk 18 pin jest dobry? Zna ktoś numer oryginalnej wiązki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moze ktos zrobic zdjecie gniazda aux tzn miejsce tego gniazda ? mam radio z navi i zmieniarka cd nie wiem gdzie moze byc ten aux in

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w schowku podłokietnika kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam moze ktos zrobic zdjecie gniazda aux tzn miejsce tego gniazda ? mam radio z navi i zmieniarka cd nie wiem gdzie moze byc ten aux in

pozdrawiam

 

u mnie siedzi w schowku pasazera u gory po lewej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co zrobić podłączam iphona pod wejście i mi nie działa co zrobić?? W ustawieniach zaznaczone jest żeby odtwarzać wejście AUX. Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm moze kabel uwalony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności