Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam niesprawny wentylator od klimatyzacji, wie ktoś może czy mogę jeździć z ogrzewaniem? Nie chodzi mi o tryb econ. Nie wiem na jakiej to działa zasadzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb econ o ile zauważyłem po swoim odłącza kompresor i chodzi sama dmuchawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tryb econ o ile zauważyłem po swoim odłącza kompresor i chodzi sama dmuchawa.

A rozumiem, że ten wiatrak jest po to żeby chłodzić na postoju? To w czasie jazdy moge używać kliamtyzacji a na postojach dać econ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak chłodzi i tym samym zmniejsza ciśnienie w układzie klimatyzacji. W czasie jazdy po mieście może dojść do sytuacji w której pęd powietrza nie nadąży studzienek chłodnicy klimatyzacji i czujnik ciśnienia wyłączy ci klime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A rozumiem, że ten wiatrak jest po to żeby chłodzić na postoju? To w czasie jazdy moge używać kliamtyzacji a na postojach dać econ?
Oczywiście zawsze będziesz o tym pamiętał... Nie kombinuj. Doprowadź wiatrak do pełnej sprawności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane. Wiatrak to koszt ok 100 zł. Ewentualnie jakaś używka na szrocie to taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o ten czas aż sobie sprowadzę wiatrak, pewnie go zamontuje w przyszłym tygodniu. Tylko chciałem mieć tymczasowe wyjście.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przewód nówka z ASO?

 

Podobno zamienik. Klime robilem w Łodzi, firma Hofek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ostatnio zaczął pasek popiskiwać przy włączaniu klimy.

Draństwo potrafiło być czasami naprawdę hałaśliwe, szczególnie na prędkości jałowej. Po dłuższej chwili się uspokajało.

No i żeby zaczęło chłodzić to trzeba było albo poczekać aż jajka się ugotują, albo dać w palnik.

A i czasami podczas jazdy przy obrotach 1500-1800 potrafiło przez kilka sekund dmuchnąć cieplejszym powietrzem.

 

Czy to już pora na pasek do wymiany, czynnik do nabicia czy może jakaś inna pierdoła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od października 2014 mam odłączony przewód klimy przy chłodnicy ten co idzie od kompresora do chłodnicy klimy, z tego względu ze była uszkodzona nakrętka. Teraz mam nowy przewód, mam zamiar go na dniach wymienić i nabić klime.

Czy po nabiciu może pojawić się jakiś problem?

Muszę coś jeszcze wymienić aby klima ruszyła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje pomocy.

Otóż przestał mi działać wentylator od klimy. Po połączeniu na krótko poszła z niego kupa dymu więc trzeba było go wymienić na nowy. Po przeszczepie i włączeniu klimy nowy wentylator dalej stoi. Czytałem gdzieś, że to może być wina opornicy i że trzeba ją kablem zmostkowac i jeśli wentylator ruszy to trzeba nową opornicę. Jednak po zmostkowaniu nic się nie działo więc postanowiłem sprawdzić przekaźnik, ale ten klika po podaniu na niego napięcia więc chyba jest sprawny. Skończyły mi się pomysły co może być przyczyną. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz. Na pewno do wymiany jest jeszcze osuszacz przy okazji zajrzałbym do dyszy dławiącej i ewentualnie wymienił ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na krótko robiąc mostek na pine 3 i 4 na kostce czujnika ciśnienia. Jeśli nie ruszy wentylator to szukać po kolej przyczyny elektrycznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak jeszcze zapytam, gdzie ów czujnik się znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chłodnicy klimatyzacji dostać się tam możesz wyciągając kratkę lewa że zderzaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z klimatyzacją manualną, a właściwie z jej ciągłą pracą tzn. po uruchomieniu klimatyzacji chłodzi elegancko przez 5-10 minut po czym zaczyna lecieć ciepłe powietrze.

Klima świeżo nabijana - sprawdzona - brak wycieków czynnika.

Wymieniony czujnik temperatury zewnętrznej + filtry.

Ktoś? Coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie to na postoju czy w trakcie jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia. Wyszło w trakcie jazdy, ale sprawdzaliśmy na postoju i jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy wentylator sie wlacza, dodatkowo czy kompresor sie wylacza jak zaczyna lecic cieple powietrze. Moze sprawdzenie cisnien jak masz mozliwosc. Moze byc ze po prosu wysokie cisnienie jest za duze i komprsor rozlacza, moze byc jeszcze ze zamarza parownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności