nogman Zgłoś #1 Napisano 24 Marca 2012 Witam Nie znlazlem watku wiec moze tutaj napisze. Czy jest jakas zaleznosc ze jak sie jest po tuningu to trzeba czesciej wyminiac pasek rozrzadu. Wszscy pisza o dwu masie, turbo itp, ale jaki wplyw ma chip na pasek rozrzadu? Naipszcie swoje zdanie. Pozdr Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pol7777 Zgłoś #2 Napisano 25 Marca 2012 A gdzie wyczytałeś, że po chipie trzeba wcześniej turbo wymieniać? Przecież to jakaś bujda! 2 mas może i dostaje po dupie bardziej ale to zależy od kierowcy. Wg. mnie chip do paska rozrządu nic nie ma. Dlaczego miałby być bardziej obciążony? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
nogman Zgłoś #3 Napisano 25 Marca 2012 no wlasnie nigdzie nie wyczytalem tylko tak sobie mysle cczy chip ma jakis wplyw na pasek rozrzadu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adams Zgłoś #4 Napisano 25 Marca 2012 tunerze robiący mocne JTDki w Fiatach zalecają zmieniać pasek rozrządu na mocniejszy - ale dlaczego nikt tego nie wie... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
nogman Zgłoś #5 Napisano 25 Marca 2012 a jednak cos jest na rzeczy tak? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pała Zgłoś #6 Napisano 26 Marca 2012 być może jest, a być może jest to chwyt żeby więcej zarobić. Ciężko powiedzieć- mi powiedzili- właśnie Ci od Fiata, że seria po wymianie turbo i z mocniejszym programem może nie podołać. ile w tym prawdy nie wiem. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
farmer91 Zgłoś #7 Napisano 28 Marca 2012 do audi S4 i RS4 2.7 bi turbo są mocniejsze paski Gates-a w kolorze niebieskim specjalnie do modyfikowanych aut, ale czy do naszych TDI coś takiego jest to nie ma pojęcia.. trzeba by jakiegoś fachowca co w sklepie lub hurtowni pracuje zapytać... a tak w sumie to co ile zmieniać rozrząd, bo każdy mówi inaczej z tego co słyszę... 60kkm? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
remont Zgłoś #8 Napisano 29 Marca 2012 co 90 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rysiek19 Zgłoś #9 Napisano 29 Marca 2012 a co pasek ma do chipa ,olej rozumiem ale Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
nogman Zgłoś #10 Napisano 29 Marca 2012 moze to ze wiecej koni to wieksze obciazenie dla silnika. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pol7777 Zgłoś #11 Napisano 29 Marca 2012 Dla silnika ok, ale co w związku z tym? Pasek musi większe opory znosić? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
melo Zgłoś #12 Napisano 29 Marca 2012 W żadnym wypadku nie ma większych obciążeń na pasek po chipie! Co tu wymyślać ?? przecież silnik pracuje w tym samym zakresie obrotów czy ma chipa czy nie. pzdr. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pol7777 Zgłoś #13 Napisano 29 Marca 2012 Uważam tak samo. Dla mnie to po prostu jakaś bujda, że trzeba częściej rozrząd zmieniać po programie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sagon Zgłoś #14 Napisano 29 Marca 2012 W żadnym wypadku nie ma większych obciążeń na pasek po chipie! Nie jest tak do końca.Zwiększone ciśnienie doładowania sprawia,że wzrasta siła oporu,jaką musi pokonać tłok wykonując ruch ku górze. Więc jakiś tam zwiększony opór jednak występuje. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pol7777 Zgłoś #15 Napisano 30 Marca 2012 HMM. No tak, ale tłoki pracują na przemian, a zwiększona dawka paliwa + więcej powietrza = większą siła wybuchu - czyli tłok mocniej zostaje wypchany ku dołowi. Czyli również mocniej pcha przemienny ku górze. Trzeba by tu naprawdę dobrego speca od mechaniki, żeby się wypowiedział. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rysiek19 Zgłoś #16 Napisano 1 Kwietnia 2012 ciśnienie doładowania -panewki , korby , tłok ,sprzęgło Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Grinch Zgłoś #17 Napisano 5 Kwietnia 2012 Odpusc sobie temat i po klopocie:-D Rozrzad wymien normalnie przy wyznaczonym przebiegu, a co do wirusa to rozrzad nie ma tu nic do rzeczy. Tdi sa po 200-230-XXX Ps robione i wszystko jest okey. Wymien tylko na markowych czesciach i spij spokojnie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bogumilt Zgłoś #18 Napisano 8 Kwietnia 2012 No cóż Koledzy narodziła się właśnie nam nowa "TRADYCJA" zmiany rozrządu co 20kkm po cipie . Gratuluje co poniektórych wypowiedzi forumowiczów których wiedza jest tylko zasłyszana i zaczytana na forum. Tylko przez takie wypowiedzi tworzą się stereotypy które są powielane:P Kolego Sagon co ciśnienie w okładzie tłokowym ma do walka rozrządu?? Miało by to sens gdybyś zmieniał prędkość obrotową silnika do 7krpm i dokładali twarde springi na zaworach. A poza tym nie odbieramy mocy z walka. Zrobiłem w życiu kilka projektów od 200 do 245ps opartych na vw pd, i czasem autem które ma 6s do 100 łatwo wrzucić 3bieg zamiast 5tki. Obroty wyskakują poza skale a nigdy nie spotkałem się z rozsypanym rozrządem. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lizuk Zgłoś #19 Napisano 9 Kwietnia 2012 Cześć wszystkim, mam Passka B4 z silnikiem 1Z- silniczek jak i cała reszta w świetnym stanie. Mam pytania: 1. moje turbo bije bardzo powoli- u mojego kumpla w Golfie 1z bije dużo szybciej i ma dużo większego kopa, a nie miał robionego chipa. Ktoś może mi powiedzieć jak przestawić turbo, aby biło lepiej?? 2. za jakiś czas samochód pójdzie na chipa- chciałbym go jednak przed tym zabiegiem przygotwać mechanicznie, aby wycisnąć z niego później jak najwięcej- od razu mówię, iż wymiana turba i wtrysków raczej nie wchodzi w grę póki co. 3. wycinianie kata- co powiecie na ten temat w moim TDi??? 4. poprawić jakoś dolot??? 5. może pomodzić jakoś pompę- proszę o wskazówki:) 6. Każda wskazówka dotycząca tuningu mechanicznego będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rysiek19 Zgłoś #20 Napisano 9 Kwietnia 2012 kata możesz wyciąć turbo zostaw w spokoju zrób logi i wrzuć na forum koledzy coś pomogą Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach