-
Liczba zawartości
20 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O lizuk
- Urodziny 04/06/1990
Informacje osobiste
-
Imię
Szymon
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
SBI/ Bujaków \SBI
Samochód
-
Silnik
B4 1.9 TDI 90KM (1Z)
-
Rok produkcji
1994
-
lizuk obserwuje zawartość → Montaż i demontaż przekładni kierowniczej [maglownicy], kupował ktoś nastawnik po "regeneracji" np z allegro, Dziwny problem z fabrycznym alarmem b4 i oraz 2 innych
-
Montaż i demontaż przekładni kierowniczej [maglownicy]
lizuk odpowiedział Kuczi → na temat → Poradniki i instrukcje
wygląda, że nie było wypadkowe nigdy:) wcześniej dało się zbieżność ustawić napisz mi dokładnie proszę jak te pochyły ustawiać bo chce gwinta kupić i będę musiał ustawiać, chyba że kupie gwinta na dniach to wtedy odstawie go na normalną zbieżność do znajomego:) -
Montaż i demontaż przekładni kierowniczej [maglownicy]
lizuk odpowiedział Kuczi → na temat → Poradniki i instrukcje
a czy wyprzedzenie zwrotnicy da sie ustawiac?? -
Montaż i demontaż przekładni kierowniczej [maglownicy]
lizuk odpowiedział Kuczi → na temat → Poradniki i instrukcje
Panowie mam problem- po regeneracji przekładni w moim b4 autko nadal ściąga w lewo nowe końcówki i drążki, zbieżność zrobiona. Na dodatek, w lewo kiera chodzi lżej i ma tendencję do samoistnego skręcania w lewo. Przed regeneracją było tak samo. Ktoś ma jakieś pomysły??? -
Powiedzcie proszę, czy ten opornik bedzie dobry zamiast poduszki http://allegro.pl/rezystor-0-5w-2-2k-ohm-5-10szt-fv-i2404594196.html założyłem sport kierę do passka b4 i muszę teraz zmodzić tak, żeby mi kontrolka nie świeciła;) dzięki z góry
-
Bo nie ubywa mi płynu, to co mam skrzynie zrzucać???
-
wlasnie cholerka nic mi nie cieknie:( przeciez tylko na siloniku sie odpowietrza sprzeglo
-
Proszę o wszelkie podpowiediz
-
bede w takim razie myslal nad regeneracja...
-
kupował ktoś nastawnik po "regeneracji" np z allegro
lizuk odpowiedział zaba371 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
SIema, wczoraj jadąc auto nagle zgasło- mocniej ruszałem. Nie odpaliło już po tym incydencie. Komp pokazuje błąd wtrysku sterującego oraz błąd komputera sterującego, zmierzyłem oporność wtrysku i wyszła 109, centralkę odpinałem, ale dalej to samo... Turbo nie padło, bo w dolocie przy IC jest niewiele oleju- standardowo. Podpowiedzcie proszę co to może być... Aha i wyciągając kompa zauważyłem, że jest w plastiku- czyli 8bit??? Chciałbym go wymienić na 16bitowy- doradźcie proszę kogoś kto robi i sprzedaje te 16bitowe, bo chciałbym kupić już bez immo itd. Mój samochód nie ma immo- chyba, bo nie widzę transpondera w kluczyku ani nic. P.S. Passat B4 1.9 TDi 90km, oznaczenie silnika 1z, przebieg 329000, rocznik 1994 -
W moim b4 jest problem tego typu, że czasem przy długiej jeździe traci sięsprzęglo- pedał zapada się w ziemię i sprzęgło chodzi na 1/7 całęgo pedąłu, dobrze wysprzęgla itd, ale nie wiem co jest przyczyną. Na ww. usterkę nie ma reguły, nie wiem co jest grane, sprzeło odpowietrzałem już i dalej się to czasami pojawia- jakieś pomysły???
-
A ja zadam pytanie- przy skręcie w prawo kiera kapkę ciężej chodzi, w lewo super lekko, kolega ma to samo w swoim b4, czy to oznaka kończącej się przekładni??
-
Cześć wszystkim, mam Passka B4 z silnikiem 1Z- silniczek jak i cała reszta w świetnym stanie. Mam pytania: 1. moje turbo bije bardzo powoli- u mojego kumpla w Golfie 1z bije dużo szybciej i ma dużo większego kopa, a nie miał robionego chipa. Ktoś może mi powiedzieć jak przestawić turbo, aby biło lepiej?? 2. za jakiś czas samochód pójdzie na chipa- chciałbym go jednak przed tym zabiegiem przygotwać mechanicznie, aby wycisnąć z niego później jak najwięcej- od razu mówię, iż wymiana turba i wtrysków raczej nie wchodzi w grę póki co. 3. wycinianie kata- co powiecie na ten temat w moim TDi??? 4. poprawić jakoś dolot??? 5. może pomodzić jakoś pompę- proszę o wskazówki:) 6. Każda wskazówka dotycząca tuningu mechanicznego będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź
-
Koledzy doradźcie proszę, w którym miejscu na dachu zamontować antenę Cb Sirio turbo 2000. Dodam, że chcę zostawić oryginalną antenę radiową, bo radio muszę mieć w aucie, a nie wiem jak splitter się spisuje...
-
Panowie mam pytanie następującej treści- mama Passata b4 kombi, chcę zamontować antenę Sirio Turbo 2000 na stałe w dachu, moje pytanie jest takie w któym miejscu to zrobić, czy może lepiej na relingu??? Chodzi mi o to aby sie dach nie odkształcał... Proszę o podpowidzi. pozdrawiam
-
Chłodzenie - przegrzewa się na mrozie :(
lizuk odpowiedział ArturrO → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Jakby pompa wody była padnięta to nie byłoby obiegu, więc ogrzewanie wtedy nie działa:) Co od pierwszych postów- może Ci przytyka nagrzewnicę lub zamarza w niej reszta wody i właśnie wtedy ją przytyka:) później się nagrzeje i puszcza i masz git:)
