Skocz do zawartości

pała

  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O pała

  • Urodziny 07/19/1987

Informacje osobiste

  • Imię
    kuba
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    tarnogród

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2001
  1. pała

    tuning a rozrząd

    być może jest, a być może jest to chwyt żeby więcej zarobić. Ciężko powiedzieć- mi powiedzili- właśnie Ci od Fiata, że seria po wymianie turbo i z mocniejszym programem może nie podołać. ile w tym prawdy nie wiem.
  2. http://www.flickr.com/photos/75618737@N02/with/6796832099/
  3. bać się napewno nie musisz. mam ten silnik u siebie w stilo 115KM w serii + wirus, i fajnie lata. dużo jeżdże i z ręką na sercu polecam! awarii nie powinieneś się spodziewać. pada to co w każdym dieslu ;D a ceny nie są wysokie. np kompletny rozrząd ori z pompą wody 380zł ;D dwumas srednio wytrzymuje 180-200k km,ale sa wyjatki ze dluzej - ~1100zl sprzegło ~800 termostat ~tu fajnie 370zł gdzie w Mjecie juz kosztuje 160 jeśli boisz się zawieszenia w alfie(jakie jest nie komentuje bo nie wiem ) to zastanów się właśnie nad Stilo. cena taka sama, silnik ten sam. zawieszenie proste i stosunkowo trwałe. Ogólnie auto bardzo pozytywne i zazwyczaj dobrze wyposażone. pzdr
  4. miałem meganke kombi 2000r 95KM z tym właśnie silnikiem z gazem sekwencją. rdza go nie żre, komfort spoko, zawieszenie trwale i nie drogie w uzytkowaniu ;] co do awaryjności to tez nie ma sie do czego przyczepić. filtry oleje w terminie i bedzie latać. ale jak sie cos walnie z powazniejszych rzeczy(np skrzynia ) to juz siema. do tego silnika renault wypuscil 14 rodzaji skrzyni do biegow mowie o manualu. i trafic cos z uzywek to juz b. ciezko.
  5. pała

    Passat w filmach.

    tez widzieliśmy z adamsem bandyta nim jechał
  6. bo właśnie tak jtdki palą przy normalnej nodze
  7. z reka na sercu moge polecic ten silnik wlasnie o mnie adams pisal. mam stilo 3D jtd 115 w serii zrobione na ~150. co kosztow to jak w kazdym dieslu. dwumas- 1000-1200- valeo (srednio wytrzymuje 180k km) sprzeglo 700-800 - valeo komplenty rozrzad - 300-400 (pasek gates, reszta INA) przeplywka- 200-400 zrobilem juz tym troche i opukac nic wiecej sie nie dzieje i spalanie tez male. od 4.8 do... (jak kto jezdzi)
  8. jasne ze da już wrzucam http://www.sendspace.com/file/n0hk3d
  9. obiecane foty z WOŚP mało pasków ale nie był nastawiony na zdjecia do forum tylko tak o wszystko obrobione. 2 wersje- duze i małe. zobaczyccie zresztą pzdr usuńcie konto adamsowi w końcu [ame]http://rapidshare.com/files/442585260/wosp.rar[/ame]
  10. tak sie składa że to nie moja ręka tylko kolegi wszystkie foty bede mial jutro wiec wrzuce na jakiś serwer i wstawie. pozdrawiam @adams, chyba nie mowisz o tym zdjęciu z Twoja padaką w roli głównej ? cos lewe koło masz po skosie
  11. kilka poglądowych fotek. jak tylko bede miał całość to wstawie lub przekaże adamsowi http://www.marcinopalka.vot.pl/?p=100
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności