Skocz do zawartości
KaVo

Przyciemnianie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym przyciemnić boczne kierowcy i pasażera.

TANIM kosztem z uwagi na fakt, iż w każdym momencie jest ryzyko ich zrywania (policja, przegląd itp)

tani koszt to jest taki że kupujesz jakąś tanią folie np w sklepie czy na allegro i sam sobie przyciemniasz a za rolkę nie więcej jak 40 zł :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tani koszt to jest taki że kupujesz jakąś tanią folie np w sklepie czy na allegro i sam sobie przyciemniasz a za rolkę nie więcej jak 40 zł :]

 

Kiedyś już tak zrobiłem w poprzednim samochodzie i efekt był dość słaby, amatorski.

Całość mam zrobioną w firmie i wygląda na prawdę dobrze. Wole nie spaprać całokształtu wiec pytam i proszę o pomoc jeśli ktoś jest z moich okolic i ma w tym wprawę :)

 

ps. z tym, że moja amatorszczyzna nie była folią termokurczliwą. jeśli takową kupię, poradzę sobię szybciej, łatwiej? bez opalarki? jedynie np suszarką?

Edytowane przez pietrowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ktoś w stanie polecić jakiś dobry zakład co by okleił szybki w okolicy Gliwic?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko w temacie takie wie ktoś może co dzieje się gdy mundurowi za granicą np niemcy holandiia zatrzymają auto z przyciemnionymi przednimi szybami ? czy kończy się to mandatem? czy zabierają też dowód jak u nas jak zabierają to co się dzieje z dowodem czy tak jak u nas wysyłają do PL - wydziału komunikacji? jak to wygląda w innym kraju ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewnien, wiem że przepisy co do przyciemnionych szyb bocznych są bardzo podobne i na pewno nie wolno mieć przyciemnionych szyb w drzwiach przednich. Myśle że jak masz zarejestrowane auto w PL to nic ci nie zrobią. W UK można przyciemniać szyby w przednich drzwiach i nić im nie mogą zrobic bo te auta przechodza przeglad w UK. Po za tym w bardziej cywilizowanych krajach jakie wymieniłeś nie ma durnych kontroli chyba, że coś przeskobiesz na drodze. Więc prawdopodobieństwo raczej żadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku za wypowiedz Może ktoś jeszcze się wypowie ? - Wie ktoś może co dzieje się gdy mundurowi za granicą np niemcy holandiia zatrzymają auto z przyciemnionymi przednimi szybami ? czy kończy się to mandatem? czy zabierają też dowód jak u nas jak zabierają to co się dzieje z dowodem czy tak jak u nas wysyłają do PL - wydziału komunikacji? jak to wygląda w innym kraju??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest ktoś w stanie polecić jakiś dobry zakład co by okleił szybki w okolicy Gliwic?

 

Cytując własne zapytanie mogę dzisiaj odpowiedzieć na nie... Gliwice ul. Bernardyńska 3....Szybko sprawnie i nie za drogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku pochwal się ike konkretnie. Maja jakąś swoją stronę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ze 2-3lata temu krzyknęli ponad 400 za tył i 120 za przednie passat kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przesada ja za Opla Zafira zapłaciłem 350 bez przodu oczywiście. Szyby są większe, więcej foli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, przyciemniał ktoś z was sam w Pasku szyby?

Pytam bo 1 okno mam spartolone przez poprzedniego właściciela i zastanawiam się nad przyciemnieniem od nowa.

Tylko kwestia czy szyba jest prosta czy lekko zaokrąglona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry ustalona cena 350 za cały tył w kombi jak pytałem telefonicznie aczkkolwiek osobiście utargowałem do 330 i do tego polerka lamp po 4 dychy od sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi ze 2-3lata temu krzyknęli ponad 400 za tył i 120 za przednie passat kombi

 

Mati w toruniu na grudziąckej czyli nie daleko ciebie za wszystkie + pasek na czołowej 500zł pół roku temu przyciemniałem i powiem ci że jeśli chodzi o przyciemnianie to z ręką na sercu polecam gości bo naprawdę robią dobrą robotę pełen profesjonalizm To mój drugi samochód tam foliowany i przez 4 lata nic się nie działo nawet w największe mrozy i upały po za moimi autami robiło tam trzech moich znajomych każdy był zadowolony z jakości i ceny tak że szczerze polecam firme Mart-glass w Toruniu na ul grudziąckej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli 250 zeta za tył b5 w Nowej Soli. Jestem umówiony za parę dni, więc zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

A nie wiecie czy mozna przyciemnić przednie szyby bo widziałem dużo aut co miało właśnie przednie szyby przyciemnione troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg prawa nie można, dowód poleci.

ale przyciemniają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie czy mozna przyciemnić przednie szyby bo widziałem dużo aut co miało właśnie przednie szyby przyciemnione troche
a czytać to się nie che ?? bo odpowiedz na twoje pytanie się pojawiła w tym temacie już kilka razy tak więc miłej lektury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności