Skocz do zawartości
Kacza

Mocniejszy(?) zamiennik sprzegla z kolem do AVF ?

Rekomendowane odpowiedzi

oj Puchaty nie czytas

nie zawsze mam czas na wertowanie setek różnych stron żeby trafić akurat na to co mnie dotyczy....

 

skontaktuj się z nim

Spokojnie już poszło PW, chciałbym się tylko upewnić czy to na bank docisk czy jeszcze czegoś szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ja po modzie Darona też ślizga mi org sprzęgło mam takie pytanie bo poszukuję tarczy + docisku AVF może być zużyte kompletnie bo chciałbym dać do regeneracji i obicia tarczy kevlarem do Darka a nie mogę pozostawić auta na 2 tygodnie bez jazdy :D, lub ewentualnie docisk + tarcza z BRD podejdzie p&p do dwumasy z AVF ?

 

Jakie mają oznaczenia Tarcza AVF - 038 141 032 Q

Docisk -

Tarcza BRD - 03G 141 031 H

Docisk -

 

Potrzebny mi numer docisku czy wgl. jest taki gdzieś nabity bo jutro jeszcze do mechanika jednego pojadę posiada takie zużyte części może by coś wybrał do regeneracji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc komplet.

Tarcza docisk BRD + dwumas AVF nie podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz u mnie nie pasowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie Valeo 1mass 1300 kosztuje i masz z glowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musi byc komplet.

Tarcza docisk BRD + dwumas AVF nie podejdzie

 

 

jak by coś to pozostał mi komplet sprzęgła BRD, miałem montować u siebie jednak samochód trafił do nowego właściciela. Oddam go za przyzwoitą cenę. Jak by coś to pisać na priw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musi byc komplet.

Tarcza docisk BRD + dwumas AVF nie podejdzie

 

Na tygodniu wrzucony wzmocniony docisk z BRD + tarcza kevlar + seria dwumasa AVF do Wojtka - Kazanostra.

Możliwe że miałeś inny docisk, bo tutaj pięknie wszystko pasuje P&P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajcie o docisku z 2.5 TDI i tarczy seria 180KM ma 380 nm :) , to tez jest dobra sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tygodniu wrzucony wzmocniony docisk z BRD + tarcza kevlar + seria dwumasa AVF do Wojtka - Kazanostra.

Możliwe że miałeś inny docisk, bo tutaj pięknie wszystko pasuje P&P.

 

Ja miałem cos takiego.

zestaw sprzęgła SACHS 3000 951 872

Nr dwumasy musze poszukac

Edytowane przez tomek1811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czyli jak to jest z tym dociskiem i tarcza od BRD na dwumas AVF? Jednemu nie pasuje, drugiemu owszem. Moze rocznik ma cos do rzeczy? Sam planuej takie cos bo dwumas ma sie dobrze jeszcze tylko sprzeglo powoli, powoli bedzie chyba musialo byc wymienione.

 

Ewentualnie tak jak kolega wyzej wspomnial, od 2,5tdi 180ps Q, podejdzie moze na kolo AVF?

Testowal ktos taka opcje?

Edytowane przez Gaszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tym sprzeglem, bo nie wiem co kupowac ? Posiadam silnik AVF 2004r prawdopodobnie tarcza 240mm, czy sprzeglo od BRD (LUK 624 3342 00) bedzie pasowac z oryginalna dwumasa (avf) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

am. Ja mam avf 4 motion. Zrobioby program na 169/365. Auto smiga pięknie. Ale na montaż czeka turbo BRD lub hybryde zapopa Fmic juz lezy w garażu. Tylko odezwalo sie sprzeglo. Chciałbym odazu wymienic komplet na cos co bez problemu przrniesie 200-220 na te 4 koła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie do seryjnego Passata AVF czyli 6 biegów jakie powinno byc sprzegło?? Tzn wymiary i były jakies rozne te sprzegła rocznikowo sie zmienialy mimo tego ze wszystkie były do AVF czy po prostu do AVF to do AVF.

 

Słyszale ze niektóre miały jakis samoregulator na docisku niektóre nie ?? Zamierzam zmienic kompletne sprzeglo ale bez dwumasa i czy bedzie pasowało kazde sprzeglo do tego czy po prostu były rozne i nie wiadomo jakie siedzi zeby jeszcze do dwumasy sie zgrywało bo cc\hce kupic w ciemno a nie chce niespodzianki pozniej jak to koledzy jest podpowie ktos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę na dniach zamówić już kompletne sprzęgło z dwumasem do AVF. Auto jest po kilku modyfikacjach: gtb17,fmic,firad hf50...i nie wiem na co się zdecydować. Zastanawiam się co będzię lepszym wyborem.. ari avf i wysłać do radzikowskiego na obicie kevlarem + wzmocnienie docisku CZY może lepiej zainteresować się BRD które ma niby już mocniejszy docisk i tylko tarczę do radzika wysłać na podmianę okładzin? Jak myślicie ile mogła by wytrzymać NM druga opcja?

Proszę o pomoc...sprawad dość pilna

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie chcę na dniach zamówić już kompletne sprzęgło z dwumasem do AVF. Auto jest po kilku modyfikacjach: gtb17,fmic,firad hf50...i nie wiem na co się zdecydować. Zastanawiam się co będzię lepszym wyborem.. ari avf i wysłać do radzikowskiego na obicie kevlarem + wzmocnienie docisku CZY może lepiej zainteresować się BRD które ma niby już mocniejszy docisk i tylko tarczę do radzika wysłać na podmianę okładzin? Jak myślicie ile mogła by wytrzymać NM druga opcja?

Proszę o pomoc...sprawad dość pilna

Pozdrawiam

Komplet od BRD z tarczą obitą kevlarem 450Nm zniesie zacnie(sprawdzone) a więcej chyba nie ugrasz na tych gratach co opisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komplet od BRD z tarczą obitą kevlarem 450Nm zniesie zacnie(sprawdzone) a więcej chyba nie ugrasz na tych gratach co opisałeś.

 

Rozumiem że samo obicie kevlarem wystarczy tak? docisk zostaje seria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sam latam na docisku z brd a reszta z avf'a przy czym tarcza obita kevlarem w w-wie a docis i tak dodatkowo wzmocniony przez Darona i nie mam zadnych problemów, zestaw podobny do twojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście proponowali do AJM ??? Chodzi o tarczę...Mam 147Hp i chyba by się przydało cuś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co byście proponowali do AJM ??? Chodzi o tarczę...Mam 147Hp i chyba by się przydało cuś lepszego.

 

Sachs performance :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJM seria spokojnie wystarcza bez problemów na 350Nm.

Serja AVF aktualnie przenosi 400Nm i jest ok.

 

Sachs performance zakładałbym powyżej 450Nm.

BRD powyżej 420Nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności