Skocz do zawartości
jarucki

Polecane Usługi w Regionie

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś ogarnia ceny wymiany licznika? vw passat b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś ogarnia ceny wymiany licznika?

A mianowicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Poszukuje warsztatu w lublinie gdzie w niedużym koszcie można wymienić olej w skrzyni biegów. chodzi o automatyczną skrzynie. Pomoże ktoś? Pilnie poszukuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie Automatyczne Skrzynie Biegów Płocheć... nie wiem jeszcze jak z jakością ale tanio to tam nie jest...

Podobno w okolicach Bełżyc jest super spec i robi po taniości ale nie wiem niestety gdzie dokładnie ani jak sie nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto w okolicy Lublina, Puław dobrze ogarnia diagnostykę 1.8t AEB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co potrzeba??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś kto ,,zrobi" mi tłumik jak od W8 i wstawi w passacie 1.8t prosze o pw i jakie koszta (części moge sam kupić oby ktoś zrobił)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto w Lublinie zdiagnozuje i ewentualnie naprawi webasto Eberspacher Hydronic B4WSC ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany zna ktoś może kancelarię notarialną w Lublinie wartą polecenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.sebkar.pl/

Był ktoś tam. Jakieś spostrzeżenia?

To może sobie odpowiem.

Byłem tam i na pewno więcej nie wrócę.

Wymiana oleju statyczna(400zł) + wyciek spory spod miski po zrobieniu około 1000 km +awaria skrzynii.

Generalnie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnośnie warsztatu remcar - był ktoś u nich? szukam warsztatu zajmującego się serwisem automatycznych skrzyń i w ich ofercie jest właśnie taka usługa ale boję się w ciemno dawać komuś samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie odnośnie warsztatu remcar - był ktoś u nich? szukam warsztatu zajmującego się serwisem automatycznych skrzyń i w ich ofercie jest właśnie taka usługa ale boję się w ciemno dawać komuś samochód

 

Chcesz tylko wymienić olej, czy coś więcej?

Jak coś więcej, to mój znajomy naprawiał swoją skrzynię gdzieś w Sokołowie Podlaskim. Tam gość ogarnął mu temat, gdzie w regionie wszyscy rozkładali ręce. No i mi szczerze polecał, całe szczęście u mnie jest wszystko OK (odpukać).

Jak będziesz zainteresowany (daj znać na PW), to złapię po długim weekendzie od niego namiary na tę firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi trzeba tylko olej wymienic i filtry. ale nie chce dawac auta w byle jakie rece zeby mi ktos zrobil na odwal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz w podpisie Hrubieszów. Mój kolega z pracy w B5 FL zeszłego roku wymieniał olej w automacie u jakiegoś gościa na Jagielonach... Jak na razie nie narzekał to chyba wymiana zrobiona jak należy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś godnego polecenia warsztat gdzie mogę usunąć uszkodzenia powstałe w wyniku kolizji. Tylne drzwi i tylne nadkole trochę wgięte i porysowane. Nie chce oddawać nigdzie w ciemno samochodu (VW Passat B6), żeby nie było zrobione na odwal. Samochód będzie robiony z oc sprawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy poszukuję dobrego mechanika w Lublinie. Potrzebuję sprawdzić, czy paliwo mi się czasem nie cofa...?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto w Lublinie zrobi mi logi 1.9 TDI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nam z pasuje z czasem to mogę Ci zrobić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto w Lublinie zrobi mi logi 1.9 TDI?

 

Jak będziesz w okolicach Poniatowej to zapraszam nie tylko na logi, ale również na zwiększenie mocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności