Skocz do zawartości
jarucki

Polecane Usługi w Regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystaliście z jakiejś firmy zajmującej się auto detailingiem na terenie Warszawy?

LUBLIN to JACO.. nie wiem czy dobrze perfekcyjnie itd. ale LOKALNIE więc polecam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki VWPASSATB3B4 . Jestem nowy na forum, poszukam w innych działach. Rozmawiałem dziś z jednym z nich firmy http://klinikaochronylakieru.pl wydają się rozmawiać rozsądnie - wiesz, w rozmowie telefonicznej ciężko jest wyczuć, to, co mi się u nich podoba, to to, że mają te pakiety na stronie. za każdy pakiet płacisz określone pieniądze, inni mają jakoś to bardziej zawile podane, ale to tylko moje, może błędne odczucia.

Poszukam jeszcze na forum. Przegrzebując internet- temat coraz bardziej mnie zaciekawił. Tylko znaleźć odpowiedniego wykonawcę.... Fakt, źle trafiłem, nie zauważyłem że piszę w dziale - LUBLIN :) Sorry za zamieszanie.

VWPASSATB3B4, rysek na aucie jest sporo - czarny kolor więc wszystko jest widoczne. Niestety, auto było chyba często myjni automatycznej. Boję się sam ruszyć, można zniszczyć lakier, tym bardziej czarny.

Dzięki, przenoszę pytanie do innego działu - tym razem Warszawskiego :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

byłem... naprawił dość krzywa felgę, zagięty rant i krzywe ramiona :/ inni nie bardzo chwieli się tego podjąć

 

koszt 300zł - trochę sporo no ale...

 

bardzo rzeczowy i miły człowiek

 

 

 

A teraz kolejne pytanko, jest w lublinie jakaś firma która zajmuje się chromowaniem/niklowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem... naprawił dość krzywa felgę, zagięty rant i krzywe ramiona :/ inni nie bardzo chwieli się tego podjąć

 

koszt 300zł - trochę sporo no ale...

 

bardzo rzeczowy i miły człowiek

 

 

 

A teraz kolejne pytanko, jest w lublinie jakaś firma która zajmuje się chromowaniem/niklowaniem?

z tego co wiem to jest w Krasnymstawie firma na ulicy Piłsudskiego nie pamietam nazwy firmy nie stety wlascicielem jest Mazurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lbn przy mełgiewskiej jest zakład galwaniczny i nie tylko ;) Jadąc w kierunku Świdnika skręcamy w lewo w Gospodarczą, pierwszy duży budynek po lewej. Nie ma żadnych szyldów, trzeba wejść na zakład i przejść przez hale do końca. Osobiście nic nie robiłem ale byłem ze 2 razy popytać o powłoki i widziałem co nieco świecidełek

Edytowane przez DeepHeet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem, ale gdy myślałem o obszyciu tapicer w Chełmie mi polecił ten zakład. Szukałem opinii i jest sporo pozytywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dupy robi ten typ, lepiej bm customs z lubartowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Towarzysze Łukasza z Auto-Wawer z Bogucina,zna temat,zna markę VW,sam jeździ Passatem oraz przede wszystkim głupot nie opowiada,naprawdę rzetelny Gość.Polecam jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Towarzysze Łukasza z Auto-Wawer z Bogucina,zna temat,zna markę VW,sam jeździ Passatem oraz przede wszystkim głupot nie opowiada,naprawdę rzetelny Gość.Polecam jak najbardziej.

 

Do czego go polecasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Towarzysze Łukasza z Auto-Wawer z Bogucina,zna temat,zna markę VW,sam jeździ Passatem oraz przede wszystkim głupot nie opowiada,naprawdę rzetelny Gość.Polecam jak najbardziej.

Niby fakt,nie doprecyzowałem.Mechanika,elektromechanika oraz zakład blacharski brata za przysłowiową ścianą:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Pany gdzie w LosLubellos wymienić przednie zawieszenie? Nie mam miejsca ani narzędzi żeby samemu się tym zająć więc odłożyłem parę złotych żeby przekazać je komuś kto mi to szybko dobrze i tanio zrobi. Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany gdzie w LosLubellos wymienić przednie zawieszenie? Nie mam miejsca ani narzędzi żeby samemu się tym zająć więc odłożyłem parę złotych żeby przekazać je komuś kto mi to szybko dobrze i tanio zrobi. Pomożecie?

 

PW poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś podrzucił i dla mnie na priv więcej info

też zmieniam kierę

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A masz więcej info? wrzuć na pw.

 

jak byś podrzucił i dla mnie na priv więcej info

też zmieniam kierę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem koledzy.

Szukam speca który doszedł by do ładu z nie działającym sterownikiem szyb (chodzą tylko z klucza). Prawdopodobnie kabelek przetarty w drzwiach kierowcy, ale sam nie dałem rady dojść który. Coś godnego polecenia, żeby mi na dzień dobry modułu nie kazał kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakis VCDS do paska 2010

kogo polecicie bo nie znam nikogo

prosze o kontakt na priv

 

a Lublin lub okolice mnie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do wymiany osłonę lewego przegubu.

Możecie mi polecić kogoś kto to zrobi bez rozbierania całego zawieszenia i rozpinania wahaczy, chyba że znajdzie się ktoś chętny do pomocy, samo nigdy tego nie robiłem i nie mam nawet porządnego podnośnika(tylko ori gówno do zmiany kół)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, mam do wymiany osłonę lewego przegubu.

Możecie mi polecić kogoś kto to zrobi bez rozbierania całego zawieszenia i rozpinania wahaczy, chyba że znajdzie się ktoś chętny do pomocy, samo nigdy tego nie robiłem i nie mam nawet porządnego podnośnika(tylko ori gówno do zmiany kół)

 

Kluczy ze sobą nie mam, ale pomóc mogę to nic trudnego. Problem to tylko czas. Najlepiej dzisiaj i nie późno

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie, mam do wymiany osłonę lewego przegubu.

Możecie mi polecić kogoś kto to zrobi bez rozbierania całego zawieszenia i rozpinania wahaczy, chyba że znajdzie się ktoś chętny do pomocy, samo nigdy tego nie robiłem i nie mam nawet porządnego podnośnika(tylko ori gówno do zmiany kół)

 

Kluczy ze sobą nie mam, ale pomóc mogę to nic trudnego. Problem to tylko czas. Najlepiej dzisiaj i nie późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje się ktoś kto w Lublinie bądź rejonie zajmuje sie polerką. Interesuje mnie wypolerowanie wyczyszczenie zółtej i zmatowiałem lampy plastikowej, bądź zna ktoś jakis dobry na to sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka jakiś silikonów czy tam innych przewodów to tu mają duży wybór:

 

http://www.valvotec.pl/

 

są też na allegro:

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?limit=180&us_id=14032223

 

 

A jeśli komuś szwankują heble to polecam ten zakład:

 

http://www.hamuj.pl/index.php?page=kontakt

 

Produkcja na miejscu, ograną nawet nietypowe problemy, robią też przewody w oplocie i układy hamulcowe do sportu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności