Skocz do zawartości
jarucki

Polecane Usługi w Regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, piszcie w tym temacie jakie warsztaty, sklepy, hurtownie, szroty polecanie w naszym województwie.

 

Nazwa, adres i krótkie uzasadnienie, jest to podstawowy element który pozwoli na dopisanie do listy!. Ja na bieżąco będę uaktualniał wszystko w pierwszym poście. Można też pisać o warsztatach, sklepach, hurtowniach które omijać szerokim łukiem. Myślę za taki temat pozwoli zaoszczędzić nam wszystkim czas, nerwy i pieniądze

 

Fajnie jest polecać jakiś zakład, ale nie zawsze jest jak ktoś zachwala!!! Dlatego Firmy które zostały już sprawdzone przez nas będą oznaczone czarnym kolorem, pozostałe nie sprawdzone będą oznaczone kolorem szarym (nie dotyczy to szrotów)!

 

 

 

Sklepy:

Lublin, Auto Partner ul Karola Olszewskiego 13, tel (081)5287550 do 56 na hasło klub passata rabat ~30%

 

Lublin, Mobilem ul Czechowska 10 lok. 34, tel (81)4421170, 691053323, Oryginalne Części VW Audi, oraz sprzedaż i montaż car audio, na hasło klub passata mają być zniżki, miła obsługa, fachowo doradzą, przykładowo świeca żarowa do 2.0tdi u Danelczyka 80zł a u nich 60zł

 

Warsztaty:

Chełm, Guz Serwis - właściciel marewel - Fachowa i solidna robota

Stare Króle - właściciel Ceglarz - Diagnostyka komputerowa na wysokim poziomie, Chip Tuning, Sprzedaż i Montaż Webasto, elektronika i elektryka, a jak trzeba coś pogrzebać przy aucie to też daje radę :)

 

Świdnik - ForCar serwis ul. Żwirki i Wigury 81 tel 501446750 Globo90

( haslo forum passat - dobre rabaty :) Wulkanizacja, opony - nowe i używane, akumulatory wszystkie części po atrakcyjnych cenach. Robią Wszystką po za blacharką - mowa o autach :D)

Lublin - Al. Spóldzilczości Pracy 28. Diagnostyka komputerowa, mechanika, myjnia tunelowa. http://www.cylex.pl/firmy/limuzyna--salon-usług-motoryzacyjnych--sławomir-podolak-10383297.html

 

Nabijanie i odgrzybianie klimatyzacji:

Biłgoraj ul. Włosiankarska 2, wlot od strony Lublina. Warsztat przy BP

Dużo taniej niż u konkurencji, solidna robota, dobry sprzęt. Przykładowe ceny: nabicie 1180gram czynnika + sprawdzeniem szczelności - 90zł, odgrzybianie ozonem 30-40zł

 

 

Szroty:

Zamość - Auto części używane, ul. Lipska 44 tel. 605 610 251-wszysko do niemieckich samochodów głównie VW, BMW

 

Zamość - Auto szrot - znajduje się przy obwodnicy zamojskiej od strony lublina

 

Raciborowice (między Białopolem a Hrubieszowem) - części b3/b4

 

Lublin - ul.Poligonowa wszystko VW/AUDI

 

 

Renowacja Felg

Ryki - PROFIL F.U. ul Sadowa 17

Są Bardzo Dobrzy i Bardzo Tani.

 

Piaskowanie, Szkiełkowanie, Sodowanie

OLD TIMER

ul. Naftowa 22 ,

20-256 Lublin

tel. 510212181, 510212183

Najlepiej przedzwonić wcześniej i się umowić:)

Osobiście Piaskowałem u Nich Robota - Prima

 

Wały, tłoki, głowice PEŁNY SERWIS

Auto-szlif

Janowice 52

21-007 Mełgiew

szlifiernia tel./fax 081 759 51 81

sklep tel./fax 081 759 51 57

 

Obszywanie kierownic

http://www.obszycia-kierownic.pl/index.html

ul. Przyjaźni 9a

kom.: 0 691 739 877

 

Przyciemnianie szyb

N-Foll

22-400 Zamość

ul. Dobra 21

tel. 084-639-90-90

kom. 506-353-688

 

Auto alarmy, centralne zamki, zabezpieczenia, serwis montaż, klimatyzacja

20-104 Lublin

ul Miła 9

tel. 81 532-38-14

kom. 505-177-868 -24h

Marek Mielniczuk Jacek Choroś

Porządne chłopaki znają się na robocie

 

PRIMUS Auto detailing technika pielęgnacji samochodu

Pielęgnacja wewnętrznych tworzyw, sztucznych, tapicerki, skóry, pielęgnacja i ochrona lakieru, pielęgnacja zewnętrznych powierzchni plastikowych i gumowych. Autoryzowany dystrybutor kosmetyków MEGUIAR'S - na klub Passata zniżki na kosmetyki 10%

Maciej Ryba

ul. Turystyczna 9p

kom. 601-408-308 www.detailingsamochodowy.pl [email protected]

Edytowane przez kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TASKO Auto Service - Ekizówka106, 21-003 Ciecierzyn, tel. 664 427 428 http://taskoservice.pl (droga na DYS 150m od skrzyżowania widać po lewo duże garaże). Tanio i szybko, miła obsługa sprytna i młoda załoga. Szeroko pojęta mechanika od hamulców po naprawy główne. Mówcie wrazie coś że od mateo z JO-MIX'u to można coś utargować.

Edytowane przez mateo112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie zna ktoś ,może jakiś warsztat który poleci na kontrolę przed zakupem samochodu w okolicy Bychawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można to wszystko zrobić w jednym miejscu, żeby nie jeżdzić po całym mieście?

chodzi o sprawdzenie Seata Leona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie można to wszystko zrobić w jednym miejscu

w aso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blacharstwo i lakiernictwo

Andrzej Korniejuk

ul. Kąpieliskowa 16

Chełm

Tel. 082 564-00-72

komórka 511 999 437

 

Naprawdę polecam ten warsztat. Gość prowadzi interes razem z bratem, lakiernictwem zajmują się od 30 lat. Naprawy blacharskie czy lakiernicze naprawdę przeprowadzają z bardzo dużą solidnością i wystawiają gwarancję. Z czystym sumieniem mogę ich polecać naprawiałem u nich dwa poprzednie Paski B3 ( chodziło o rdzę na elementach nadwozia) po dziś dzień nie ma śladu ani po naprawie ani po rdzy ( jednym z tych Pasków jeździ mój ojciec a od naprawy minęło 4 lata..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj również wstawię informacje o usługach w regionie lubelskim jak i całym kraju. Jako że każdy z nas jeździ samochodami to mogło się komuś kiedyś przydarzyć stłuczka, lub komuś znajomemu. I zazwyczaj wtedy wiele osób nie wie co zrobić oraz co im się należy. Podam przykład np za złamanie ręki i ogólne potłuczenia osobie przysługuje +- 40 tyś z czego ubezpieczyciel wypłaci 3-4 tys więc warto oddać sprawę profesjonalnej firmie która wywalczy takie kwoty odszkodowań. Sam kontakt z firma jest darmowy i można zadzwonić dowiedzieć się czy coś nam się należy nawet jak już dostaliśmy pieniądze takie firmy mogą dodatkowo wywalczyć większa kwotę. A o Odszkodowanie można walczyć nawet z przed 15 lat wiec naprawdę może komuś z waszych znajomych warto pomóc?

Uważam że zapoznanie się z taka ofert i możliwościami jakie wtedy mamy jest bardzo ważne. Lepiej nie potrzebować takiej wiedzy ale w razie nieszczęścia czasu się nie cofnie i warto wiedzieć.

Dlatego polecam jeśli ktoś ma problem o kontakt ze mną 534-114-321. Lub z inna firmą profesjonalną zajmującą się takimi sprawami nie powiem że inne firmy są złe, każda taka firma ma wiedzę co zrobić a firmy jedynie różnią się możliwościami wysokości odszkodowań jakie są wstanie wywalczyć. Jeśli ktoś dodatkowo ma warsztat, lakiernie, wulkanizacje mam dla niego bardzo ciekawą opcje współpracy która da mu korzyści a przy tym nie poniesie on żadnych kosztów. Warto posłuchać.

Edytowane przez kamikazelbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakiegoś dobrego gazownika z Lublina który ogarnie instalacje Landi Renzo i przy niczym nie oszuka.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może coś na temat jakiegoś gazownika z Krasnegostawu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Krasnymstawem od strony Piask po lewej stronie jest warsztat - Baczewski gość się nazywa - zna się na rzeczy i godny polecenia jest. Ewentualnie w Piaskach polecam założenie - sam drugi samochód wczoraj tam zaGAZowałem. Zadowolony byłem i jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

poszukuję sprawdzonego mechanika w Lublinie który się zajmie moim dieslem

 

PS. właściciele i pracownicy zakładów mechanicznych - nie odpowiadajcie! potrzebuję opinii użytkowników;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedź do marewela- chełm, lub do ceglarza- biłgoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś bliżej? najlepiej w Lublinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a coś bliżej? najlepiej w Lublinie

Jak masz jakąś większą sprawe silnik/turbo/elektronika to nie szukaj w lublinie tylko goń do jednego z nich - WARTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mam dobrych chłopaków w Lublinie jeśli chodzi o mechanikę, jak coś to PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam chłopaków w Poniatowej (Przemysłowa -koło żłobka -nie pomylić z warsztatem i stacją diagnostyczną!). Chłopaki zajmują się naprawą i regeneracją turbo, oraz specyfikują sie tylko w silnikach diesla - ale robią to naprawdę dobrze.

 

Ja jestem ich klientem i sobie chwalę. Jak by co gdzieś mam w domu ich tel - pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje taniego mechanika w Lublinie ,ktory mi wymieni silnik bo wymienilbym sam ale nie mam garazu a tym bardziej podnosnika z wyciagarka ,wiec wymiana na parkingu odpada ewentualnie kogos kto ma takie predyspozycje do wymiany silnika oczywiscie nie za darmo:)

 

akcja juz nieaktualna auto poszlo na zyletki

Edytowane przez Maverick2222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

 

Planuję świąteczny wyjazd do Waszego pięknego miasta skąd pochodzi moja ślubna. Mniej więcej wtedy wybije mi na liczniku 120 tyś co skutkuje przeglądem. Do tego nie mam zamiaru czekać na wymianę rozrządu do 150 tyś więc ogarnął bym temat za jednym zamachem. Czy możecie polecić któreś ASO do którego macie zaufanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności