Skocz do zawartości
bimbol

Domniemana kradzież konta Matysa cd...

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, skoro tak piszesz, że jest tam podwieszony temat również o Matysie, to ciekawe, dlaczego Matys się tam nie wypowiada, nie broni swojego imienia co??

Nie dość ze sie nie broni to jeszcze sprzedawac zaczyna.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1377973828

http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=40&t=57107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to że ktoś robił wały na "moje konto" i poslugiwal sie dwoma kontami bankowymi to chyba nie świadczy ze oszukiwałem ludzi ja. po drugie żadnej kupy wręcz przeciwnie, byłem tydzień temu na komendzie i dostałem informację że sprawca został namierzony a jeśli jakąs kupę zrobiłem to po powrocie do domu z ulgi że sprawa wkońcu się zakończy. przez ostatnie pół roku byłem na policji chyba z 10 razy składając zeznania w tej sprawie osobno dla każdej z komend z których przyszło zawiadomienie. gdybym kogokolwiek oszukał to raczej bym uciekał od składania zeznań niż sam sie o to prosił jak to miało miejsce. tyle ode mnie z mojej strony. nigdy sprzedając cokolwiek nie dawałem jednej formy płatności, sprzedając cokolwiek w większości transakcji rzeczy były odbierane osobiście lub wysyłane a pobraniem. a oskarżenia w moją stronę skierowane przez coniektórych i pogróżki przez telefon są przeze mnie zapiane i na pewno zostaną zgłoszone jako pomówienia i próbę zastraszenia co przypominam podlega karze.

pozdrawiam

 

p.s. rozumując jak coniekórzy tutaj wychodzi na to że każdy kto grzebie przy aucie ma pieniądze na to z nielegalnego źródła. ja dla sprostowania sprzedałem passata vr6 którego kupiłem dużo wcześniej niż miały miejsce oszustwa i za pieniądze ze sprzedaży kupiłem auto do zrobienia a remont robię za resztę która została po sprzedaży pozatym mam legalną pracę, mam rodzinę, dziecko, żyję normalnie i nie mam potrzeby robienia kogokolwiek w wała żeby kupić sobie nowe felgi czy też zawieszenie do auta.

 

i dodam od siebie, mojego znajomego kuzyn został jakis czas temu oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, wszystkie dowody wskazywały przeciwko niemu, siedział 2 lata w więzieniu został wcześniej zwolniony z odbywanej kary bo znalazł się prawdziwy sprawca. tak na przyszłość czasami można się naprawdę grubo pomylić.

 

wypowiedz Matysa na vwzone.pl powiem szczeze ze cala sprawa dziwnie wyglada. Czekam z niecierpliwoscia jak to sie zakonczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh niezłe się wybiela koleś ...

szkoda ze nie można wklejać rozmów telefonicznych ...

ma tupet jeba...ny

nie wspomniał nic ze podczas tych przesłuchań zataił informacje na swój temat ze składał fałszywe zeznania.. i zrobił MEGA WIELKA KUPĘ ...później przez telefon dopytywał się jak ma naprawić swoja sytuacje...

myślał ze jest mądrzejszy niż jakieś tam *****e "psy"...a tu ZONK

 

Nie bądźcie naiwni... proszę Was albo najlepiej nie piszcie tylko zamówcie sobie coś u niego na święta jak znalazł pod choinkę parę PLN-ów w kosmos..

 

Pozdrawiam i już się nie wypowiadam bo ręce opadają ....

 

Podsumowując: uważam że Policja zrobiła wszystko co było do zrobienia teraz Prokurator i oczywiście Niezawisły Sąd ...

 

Lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj pismo z Prokuratury Rejonowej w Sopocie-czarno na białym stoi kto jest złodziejem, do kogo należy konto a nawet jak się nazywa teściowa. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem wczoraj pismo z Prokuratury Rejonowej w Sopocie-czarno na białym stoi kto jest złodziejem, do kogo należy konto a nawet jak się nazywa teściowa. Dziękuję za uwagę.
:) no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na vwzone kogoś oszukał. Ma chłopak tupet, nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wczoraj odebrałem pisemko na poczcie o przekazaniu mojej sprawy do Prokuratury Rejonowej Wrocław Psie Pole celem dołączenia do pozostałych postępowań. Ponadto w piśmie tym otrzymałem identyczne informacje jak kolega:

Dostałem wczoraj pismo z Prokuratury Rejonowej w Sopocie-czarno na białym stoi kto jest złodziejem, do kogo należy konto a nawet jak się nazywa teściowa. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz na vwzone kogoś oszukał. Ma chłopak tupet, nie powiem.

No dokładnie, właśnie przed chwilą dostał tam bana (wiem, za późno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na vwzone osoba spod nicku matys9 nie robiła przekrętów więc tam ten temat jest nieznany. Skoro tak kolega Vipergti narzeka i przegląda vwzone to czemu nie napisze nic w podwieszonym temacie o nierzetelnych kupujących??

http://forum.vwzone.pl//viewtopic.php?f=39&t=19996

Ja tam nic nie wklejam, nie mnie oceniać jak było naprawdę, niech zrobią to poszkodowani.

A widzisz jednak należało dołożyć wpis i przestrzec kolegów. I obyłoby się bez kolejnych poszkodowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też kupiłem coś od matysa9 i mogę powiedzieć tylko tyle, że dzięki informacji o podejrzeniu o jego przekrętach nie straciłem kasy bo odbiór mógł być tylko osobisty.

 

matys na pewno z mojego krótkiego doświadczenia z nim uczciwy nie jest ponieważ pytając o stan części powiedział, że jest bardzo dobry, ale ja wiedząc do kogo należała wcześniej miałem zdjęcia i wiedziałem jak wygląda i do bdb jej dużo brakowało i świadomie kupiłem, a on oczywiście kręcił

 

Ja osobiście dziwię się ludziom z vwzone, że robili z nim interesy gdy było podejrzenie przekrętów i straty kasy, dla mnie taka osoba już by nic nie znaczyła i choćby nie wiem co miała na sprzedaż, za jaką kasę nie kupił bym :)

Dlatego jeżeli ktoś z vwzone wiedząc o takich informacja kupował to pozostaje pogratulować :) Sorry ale taka prawda :)

 

A też nie głupi pomysłem było by danie cynka do skarbówki :)

Raczej działalność handlowa nieopodatkowana, więc też by coś znaleźli a oni już dają sobie radę :)

Edytowane przez darek-vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też kupiłem coś od matysa9 i mogę powiedzieć tylko tyle, że dzięki informacji o podejrzeniu o jego przekrętach nie straciłem kasy bo odbiór mógł być tylko osobisty.

 

matys na pewno z mojego krótkiego doświadczenia z nim uczciwy nie jest ponieważ pytając o stan części powiedział, że jest bardzo dobry, ale ja wiedząc do kogo należała wcześniej miałem zdjęcia i wiedziałem jak wygląda i do bdb jej dużo brakowało i świadomie kupiłem, a on oczywiście kręcił

 

Ja osobiście dziwię się ludziom z vwzone, że robili z nim interesy gdy było podejrzenie przekrętów i straty kasy, dla mnie taka osoba już by nic nie znaczyła i choćby nie wiem co miała na sprzedaż, za jaką kasę nie kupił bym

Dlatego jeżeli ktoś z vwzone wiedząc o takich informacja kupował to pozostaje pogratulować Sorry ale taka prawda

 

A też nie głupi pomysłem było by danie cynka do skarbówki

Raczej działalność handlowa nieopodatkowana, więc też by coś znaleźli a oni już dają sobie radę

 

ja na vwgolf jak wystawiał gwint powiadomiłem admina i bez namysłu go zbanował,ale chyba kilka osób zdążył oszukać,a na vwzone to powinni działać o wiele szybciej,bo nie jeden napewno śledził temat u nas na forum...poza tym coś nowego się dzieje????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A też nie głupi pomysłem było by danie cynka do skarbówki

Raczej działalność handlowa nieopodatkowana, więc też by coś znaleźli a oni już dają sobie radę

No niestety ale US do 1000zł sie nie czepia w obrocie internetowym, no chyba że to regulrny handel, zależy od interpretacji. Edytowane przez emate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam, wie ktoś czy coś się dzieje w temacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam ten wątek jednym tchem z wielkim zainteresowniem i wierzyć mi się nie chce, że wśród nas znalazła się taka osoba, jestem ciekaw finału sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytam ten wątek jednym tchem z wielkim zainteresowniem i wierzyć mi się nie chce, że wśród nas znalazła się taka osoba, jestem ciekaw finału sprawy
Bartek to długo cię nie było. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak tam, wie ktoś czy coś się dzieje w temacie??

Może ktoś z Wrocka, kto jest poszkodowany - podjechałby tam na komisariat Psie Pole i dowiedział się,a potem powiadomił nas, co z tą sprawą się dzieje i kiedy-mając cholera przecież tyle dowodów- będzie jej finał..!? Wierzę w to, że jednak wcześniej niż w przyszłej pięciolatce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności