Skocz do zawartości
ElRoy

Ozdobna chromowana końcówka wydechu Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

jaki model tych koncówek?

 

Nie ma u nich dokladnych nazw, poprostu bylo przymierzanie i te pasowaly najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montował ktoś końcówkę do B7 2.0 TDI 170 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Aso kupiłem do b7 cc,

 

wygląda super:

 

IMG_1532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że Ty Panie kolego masz 2x1 a ja mam 1x2 wydech więc nie wiem czy te końcówki by podeszły do mnie czy czasami nie trzeba czegoś u mnie rzeźbić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej będę szukał czegoś z firmy buzzer. miałem od nich końcówki w B6 i A4 i naprawdę kosa stihl tylko w B7 jest inna sytuacja co do końcówek bo w B6 były fabryczne nakładki a w B7 jest to już całość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko że Ty Panie kolego masz 2x1 a ja mam 1x2 wydech więc nie wiem czy te końcówki by podeszły do mnie czy czasami nie trzeba czegoś u mnie rzeźbić...

 

Kolego to jest ten sam zestaw końcówek.

Dostajesz z ASO dwie końcówki one nie są złączone, i nie ma różnicy że masz pojednej stronie x 2 czy po jednej na każdą stronę. Nie pamiętam już numeru części, wiem tylko tyl, że dałem za nie 530 zł.

Jak wejdziesz w mój passat tam zobaczysz jak to wygląda u mnie, gdzie mam tylko po jednej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj znac w b7 czy to podejdzie ? To z allegro do takiego 4motion ? Jak moj ? Koledze chcialem kupic te co ja mam z aso. Ale dzwonili wlasnie do mnie ze trzeba dlugo czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj mojego paska i zobacz jak u mnie to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie go mam szukać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Screenshot_2016-06-01-14-41-15.jpg

Łatwiej nie wytłumaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@up

[ATTACH=CONFIG]145384[/ATTACH]

Łatwiej nie wytłumaczę

 

 

:) hih

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

Dokladnie te kupilem dzis :) mkpol mi polecił. Wzialem dwie bo 2 kominy w 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupilem sporo koncowek z Buzzera. Bardzo dobrze wykonane. Wystarczy raz na pol roku przeleciec pasta Tempo i beda zawsze jak nowe. 3.jpg

4.jpg

Nawet mam Buzzery u siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi z tymi końcówkami buzzera, to jaka sprawa spawałeś je do ORI tłumika czy są takie jak ORI nakładki ? ze skręcasz je śrubka ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

mlody to ta nakładka podchodzi bez problemu ? nie za duża nie za mała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie te z aso są tak fajne że mimo ze to nakladki na srube... nie widac za cholere ze w srodku są moje stare rurki. super to zrobili.

nigdy tego nie myje... nie wycieram, błyszczą juz rok. no ale swoje kosztowały... ok 600 zł.

 

 

te podwójne po bokach... jak rasowe S4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/threads/91413-Nastepny-czarny-ALLTRACK-2-0Tdi-4Motion-nowe-foto-293/page12

Zobacz od postu #237. Wszystko spawane, w wydechach 4 dziury czyli przez wszystkie koncowki wydostaja sie spaliny. Dodatkowo przez wyciete wew otwory wyciagnalem welne z srodka. Przez ten zabieg uzyskalem jak pamietam chyba 3-4 koniki wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odgłos ???? cos lepiej burczy ???? mnie wkurza w pasku syczenie jakies mam dziwne... ktorego nikt nie potrafi zdiagnozowac... olalem to... ale zagluszylbym sobie czymś :):) muzyka wiadomo... ale z zewnatrz jakis pomruk wydechowy :)

 

 

a odnosnie postu 241 u Ciebie Robert... na jednej fotce tylko z jednej miales wydech... czyli dolozyles caly uklad wydechowy z alltracka 170konnego ????

Edytowane przez Mlody_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to alltrack czy zwykły wszystko pasuje. Aby był tylko podwójny Wydech od b6 lub b7. W Alltracku możesz poszerzyć dziurę z lewej i wyciąć nowa z prawej, tak jak u mnie. Na wszystko jest miejsce. Potrzeba tylko dodatkowy wieszak, ten ostatni i osłonę termo. Pasi Wydech też od benzyny, już montowalem u innego. Zadnych skutków ubocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności