Skocz do zawartości
ElRoy

Ozdobna chromowana końcówka wydechu Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

tylko chcialem zaznaczyc ze te koncowki nie nachodza na stare po odcieciu, pasuja do czola starej rury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Wojtek ma u siebie w b6 założone i pasują bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odciąć te stare końcówki?? Ten pilnik iglak to spiłuje? Proóbowalem małym brzeszczotem i nie szło...tam na dole nie ma miejsca zeby wszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak odciąć te stare końcówki?? Ten pilnik iglak to spiłuje? Proóbowalem małym brzeszczotem i nie szło...tam na dole nie ma miejsca zeby wszedl

ja spuściłem mój z uchwytu a potem szlifierka kątowa duża i po sprawie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety brak sprzętu ale kupiłem pilnik :D trochę mi to zajmie zanim spiłuję...te spawy trzymają tylko od tyłu końcówek tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety brak sprzętu ale kupiłem pilnik trochę mi to zajmie zanim spiłuję...te spawy trzymają tylko od tyłu końcówek tak?

 

tak trzymają się w kilku miejscach na spawach

U mnie operacja odbyła się przy pomocy pilnika iglaka, jak dobrze pamiętam to był trójkątny, czas 60 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak - końcówki z fi 80 - zz84x, zostawiłem auto u tłumikarza żeby mi to zrobił i w sumie wydaje mi się, że mogłby być trochę bardziej jeszcze wysunięte...co myślicie?

 

IMAG0327.jpg

IMAG0324.jpg

IMAG0325.jpg

IMAG0326.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pan Wojtek ma u siebie w b6 założone i pasują bez problemu :)

glupot nie gadam , po odcieciu tak jak wiekszosc zapewniala ze najda nowe na stare rury a tu lipa moje stare rury maja srednice 55mm no chyba ze w anglikach sa inne rury? ale watpie,srednica nowej koncowki tez jest 55 wiec potrzebne bylo zrobienie przejsciowki i jest dobrze.

 

---------- Dodano o 18:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:57 ----------

 

U mnie wygląda to tak - końcówki z fi 80 - zz84x, zostawiłem auto u tłumikarza żeby mi to zrobił i w sumie wydaje mi się, że mogłby być trochę bardziej jeszcze wysunięte...co myślicie?

 

[ATTACH=CONFIG]88604[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]88605[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]88606[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]88607[/ATTACH]

zastanawialem sie tak jak ty czy nie za malo jest wysuniete? ale jest spoko gosc ktory mi tez zakladal powiedzial ze bylby pewnie troche zadek okopcony

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img2012082800650.th.jpg

 

Poprawiłem według wskazówek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
img2012082800650.th.jpg

 

Poprawiłem według wskazówek :D

 

no teraz prezentuje sie to o wiele lepiej :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja troszkę z innej beczki bo nie mogę znależć nic konkretnego w moim temacie ... Chodzi o to że mój Pasek zaczął ostatnio troszkę "popierdywać" .. Będąc na stacji diagnostycznej poprosiłem gościa żeby sprawdził mi wydech od dołu jak nacisnę gaz i okazało się że ten irytujący dżwięk pochodzi z rury wydechowej , zrobiła się w niej mała dziurka na dodatek między rurą a podwoziem.Mam migomat i chętnie bym sobie "cyknął" tą dziurkę ale nie wiem czy nie będzie problemu z demontażem tego fragmentu wydechu.Nie posiadam kanału więc nie mogę teraz tego obejrzeć a nie oglądałem na stacji dokładnie w których miejscach jest łączony wydech. Posiada ktoś jakiś schemat kompletnego wydechu BMP ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat o TDI ale może zakładał ktoś końcówkę wydechu do 1.4TSI i jest w stanie pokazać jak to wygląda? Nie jestem pewien efektu końcowego bo tam jest tylko pojedyncza rura, a nie chciałbym wiochy narobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta .

 

Jak się mają te końcówki zz70x przy pakiecie Rline ? Wszystko podejdzie bez problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukałem tematu o ozdobnych końcówkach tłumika w Passacie B6 i o dziwo nie znalazłem prawie nic. Zdjęcia są jedynie w tematach o autach, ale może dobrze byłoby to zebrać do kupy, a przy okazji ja mógłbym skorzystać z Waszych doświadczeń, bo akurat zastanawiam się nad wrzuceniem jakichś ładnych końcówek. Czy osoby które się już z tym uporały mogłyby wrzucić zdjęcia jak to u nich wygląda z opisem jakiego typu końcówki ma zastosowane.

Osobiście najbardziej skłaniam się ku końcówkom firmy Ulter, model bodajże NX70.5, coś takiego:

 

http://sklep-tuningowy.pl/skoda-octavia-2/5515-koncowka-wydechu-skoda-octavia-ii-ulter-nx705.html

 

Mam jeszcze tylko wątpliwości czy na pewno będą pasowały na średnicę rurek (mam 1.9TDI).

 

Z góry dzięki za wszelkie pomocne sugestie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Fajne bo widzę że można wybrać średnicę rury montażowej, więc jest duża szansa że uda mi się dopasować, no i cena całkiem spoko. A masz może zdjęcie jak wyglądają zamontowane na aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności