Skocz do zawartości
ElRoy

Ozdobna chromowana końcówka wydechu Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że odgrzewam temat, ale czy ktoś montował w passku końcówkę ZZ71X zakupioną z buzzer.pl ?

Jeżeli tak to czy może zamieścić zdjęcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem że odgrzewam temat, ale czy ktoś montował w passku końcówkę ZZ71X zakupioną z buzzer.pl ?

Jeżeli tak to czy może zamieścić zdjęcie ?

jak byś podał linka do tej końcówki było by lepiej...

[ATTACH=CONFIG]70355[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]70357[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem że odgrzewam temat, ale czy ktoś montował w passku końcówkę ZZ71X zakupioną z buzzer.pl ?

Jeżeli tak to czy może zamieścić zdjęcie ?

 

Ale o co konkretnie pytasz?

 

 

marcin9962 czy to jest na pewno ta końcówka ?

http://www.tlumikisportowe.com/21,koncowka-zz71x.html

 

To ta końcówka o którą pytasz

 

Z tego co wiem to wszyscy na forum montowali końcówki buzzera o symbolu ZZ70X, ta co podałeś jest identyczna wymiarami, tylko tyle że ma dyfuzor dźwięku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale o co konkretnie pytasz?

 

Chciałem zobaczyć jak ona wygląda na aucie.

 

Z tego co wiem to wszyscy na forum montowali końcówki buzzera o symbolu ZZ70X, ta co podałeś jest identyczna wymiarami, tylko tyle że ma dyfuzor dźwięku

 

Zdjęcie końcówki ZZ70X zamontowanej na passku widziałem ale chciałem sobie porównać jak wygląda jedna i druga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - na oryginalne przepalone końcówki pomaga papier ścierny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie - na oryginalne przepalone końcówki pomaga papier ścierny

no to też prawda, ale końcówki które mamy z tego sklepu dają lepszy efekt wizualny i wystarczy woda i szczotka i się świeci jak psu na wiosnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIem że nie ten temat ale nie chcę zakładać nowego o tym samy znaczeniu . Mam passata tFsi i końcówki proste , zakładał ktoś takie jak mają wszyscy na forum dokupowane do mojego benzyniaka?? Jaka jest średnica mufy do mnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest średnica mufy do wersji 170KM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest średnica mufy do wersji 170KM ?

chyba taka sama jak w wersji 140 km, to też są nakładki tylko że proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko, Zamontowałem sobie końcówki Buzzer zz70x i jakoś dziwnie to wygląda. Nie ma tak fajnego efektu jak np. u kolegi bimbasza. Może mi ktoś powiedzieć czy to kwestia zderzaka ? tłumika ? A może źle są zamocowane ???

 

img2012080700598.th.jpg img2012080700599.th.jpg img2012080700600.th.jpg img2012080700601.th.jpg img2012080800602.th.jpg img2012080800603.th.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc,

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlumik za nisko spuszczony a koncowki wydaja mi sie za mocno wystawione. Zobacz czy nie mozesz wyregulowac tlumnika na srubach za zderzakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro oddaję auto na wymianę uszczelki pod głowicą to przy okazji poproszę żeby podnieśli tłumik jak się da i ze 2-3 cm schowali te końcówki jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Bimbasz + przycięcie końcówek i ponowne spawanie. Zobacz u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro oddaję auto na wymianę uszczelki pod głowicą to przy okazji poproszę żeby podnieśli tłumik jak się da i ze 2-3 cm schowali te końcówki jeszcze

 

foto poglądowe jak wygląda u mnie

 

40799662.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bimbasz auto już u mechanika stoi - ma mi poprawić ten tłumik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

 

Podczepie sie pod temat powiedzcie mi jaki kompletny uklad wydechowy zaproponowali byscie do Passata 2.0FSI

 

Chodzi mi oto zeby uwolnic te cudne mruczenie z silnika (niechce zeby ktos mnie slyszal z 10km albo o jakies pierdzenie) chcial bym pojsc w strone dzwieku Passata 3.2FSI V6 wiadomo V6 robi swoje ale mysle ze da sie cos zrobic w tym kierunku z 2.0FSI ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po rozmowie z P. Wojtkiem z buzzer zamowiłem nowość, którą sam do swojego b6 montował - końcówka zz84x, której nie ma jeszcze na stronce. Jest identyczna tylko średnica jest większa, 80mm. Firma buzzer to pełen profesjonalizm, Pan musiałem zmierzyć dokładny rozstaw między rurami, zeby mogli przesunąć otwór montażowy lekko na bok, żeby końcówki po zamontowaniu nie były zbyt blisko siebie :)

 

Jak dojdzie to założę, zrobię fotkę i wrzucę tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja po rozmowie z P. Wojtkiem z buzzer zamowiłem nowość, którą sam do swojego b6 montował - końcówka zz84x, której nie ma jeszcze na stronce. Jest identyczna tylko średnica jest większa, 80mm. Firma buzzer to pełen profesjonalizm, Pan musiałem zmierzyć dokładny rozstaw między rurami, zeby mogli przesunąć otwór montażowy lekko na bok, żeby końcówki po zamontowaniu nie były zbyt blisko siebie

 

Jak dojdzie to założę, zrobię fotkę i wrzucę tutaj

 

a mierzyłeś otwór w dyfuzorze czy wejdą takie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie pochwale koncowki zz70x 29072012804.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności