Skocz do zawartości
JACU6X6

Pomoc - powódź

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ela

I ode mnie poszedł przelewik:)

Trzymajcie się :glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja dorzucam cegiełke ... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ode mnie poszła kasiorka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka moja mała pomoc, jak tylko przestanie padać bede działał dalej: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=536459#536459

 

Już przestało wiec kontynuuje mam nadzieje ze cos to da

http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?p=66889#66889

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?p=118233#118233

http://www.superbclub.pl/viewtopic.php?f=16&t=82

http://www.alfaclub.pl/forum/viewtopic.php?p=222598#222598

 

Chetnie bym pomógł osobiście ale rodzine niestety też zalało stąd pomagam tylko na tyle na ile jestem wstanie, mam nadzieje ze to coś do i trzymaj sie będzie dobrze

Edytowane przez mati190
Aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też puściłem przelew...Pozdrawiam,trzymajcie się!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dorzucę wiadomo, że teraz każdy grosz sie przyda. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci mailing - z małym opóźnieniem ale w sumie dobrze się stało, bo Niemniem organizuje transport rzeczy do Jacka i być może uda się kilka osób doinformować o fakcie, by przygotowali niezbędne pomoce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na pierwszej stronie opisuję co się dzieje a najgorsze to to że woda prawie nie spada, załamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś tam poszło na + dla Ciebie ... i oby wody się osuszały ...

Edytowane przez ugafike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo pieniężnie niestety nie mogę pomóc, niestety ograbione przez byłą kobietę mieszkanie powolutku kompletuję, ale mam parę rzeczy już zbędnych i chętnie dorzucę i tu mam właśnie pewną propozycję jeżeli chodzi o dary. Może by tak z każdego regionu skombinować busa (bądź kilka) i jak woda opadnie wysłać parę wozów nam zbędnych, a Jackowi przydatnych przedmiotów. Widziałbym to tak, że na znak Jacka zjeżdżamy się w jedno miejsce (w każdym regionie osobno oczywiście;) ), pakujemy busy i jazda z pomocą. Nie wiem czy pomysł wypali, ale oceńcie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepsko u mnie z $ w tym miechu ... przelałem tyle ile mogłem ... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek pieniądze "wpłyną" na Twoje konto.

Współczuję, życzę powodzenia i żebyście jak najszybciej uporali się z tym wszystkim.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przelewam co nieco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mikrofale na zbyciu i cos tam jeszcze moge zapodac jakby co to dajcie znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę groszy pójdzie i ode mnie. Kasa - na co tam uważasz. Nie za wiele, ale zawsze. Trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja za bardzo pieniężnie niestety nie mogę pomóc, niestety ograbione przez byłą kobietę mieszkanie powolutku kompletuję, ale mam parę rzeczy już zbędnych i chętnie dorzucę i tu mam właśnie pewną propozycję jeżeli chodzi o dary. Może by tak z każdego regionu skombinować busa (bądź kilka) i jak woda opadnie wysłać parę wozów nam zbędnych, a Jackowi przydatnych przedmiotów. Widziałbym to tak, że na znak Jacka zjeżdżamy się w jedno miejsce (w każdym regionie osobno oczywiście ), pakujemy busy i jazda z pomocą. Nie wiem czy pomysł wypali, ale oceńcie sami

 

Właśnie Jędrusowi na ten temat pisałem zacytuję

 

Jutro pogadam ze szwagrem czego brakuje dziś miał oblukać jaka pomoc już jest myślę że agd możemy odpuścić bo ludzie i tak pradu nie mają. Poszukam ludzi co starcili wszystko i do nich skierujemy pomoc żeby była trafiona i konkretna. Jedzenie rozdają chemię też poczekaj chwilkę niech ogarnę temat, wczoraj byłem w internacie koszmaaaaar ile ludzi. Niby wszystko mają ale życia w nich nie ma, dziś dzieciaki porozjeżdżały się na zielone szkoły.

 

Są miejsca gdzie jest jeszcze 2 m wody i więcej, są ludzie którzy coś mają i tacy co mało mieli i nie pójdą kłócić się i walczyć o pomoc takich poszukam i do takich chciałbym obyśmy dotarli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pusciłem "cegiełke" - 3majcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek masz moze paypala?

witam

podlaczę się także pod pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie też coś pójdzie przelewem ale najpierw zmobilizuje sąsiadów i kolegów i wyśle więcej na raz. trzymajcie się zobaczę też czy mam jakiś sprzęt lub coś co się przyda. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez o Paypala pytam. Moze jezeli Jacek nie ma, to ktos z zaufanych kolegow ma i by kaske przekazal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności