Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

A co kolega ma cofać jak zrobić 17 tyś przez 3 lata :roll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się przypadki naprawdę niskich przebiegow. Mój wujek ma Hondę legend, którą robi 1000-1500 km rocznie. Po 10 latach auto jest jak nowe. Poprzednim autem jeździł 15 lat i sprzedawał z przebiegiem poniżej 50kkm. Ale takie auto nigdy nie trafi na allegro, bo zazwyczaj jest po nie kolejka zanim jeszcze właściciel pomyśli o sprzedaży.

Edytowane przez Bartek_p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

received_1149964345084310.jpg

Nie mam zamiaru cofać licznika przy sprzedaży swojego Passata ponieważ mam plan nim jeździć aż wyzionie ducha i szczerze mówiąc jestem dumny ze juz prawie 500tys ma najechane ;) aktualnie przechodzi wizualne zmiany bo znikną naklejki z karoserii i napewno będzie cały malowany na jakiś "wyjątkowy" kolor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B6 2010 1.6TDI miał 2 miesiące temu 296,300

B7 2014 2.0TDI ma 141,000

 

 

Sony Z5Premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

258 000 . 10K temu dostał +100Nm i 40Hp

Od 160 do 200 km/h moment. Żadnych problemów z wyprzedzaniem nawet kolumny pojazdów i to z pełnym kufrem

Za żadne piniundze go nie sprzedam....

Koszty znikome w porównaniu z innymi autami . No i spalanie ;)

220 PLN = 800 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bodino w profilu kolegi

 

Samochód

B5 AJM 1999 Var. 104Hp245Nm-- 147Hp i 343Nm, 1999

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może napiszesz ile to ma Hp i Nm że tak mało pali... ��

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Normalne spalanie, czyli około 6l/100km licząc po 4,5zł za 1l ON. Mój AVF 4x4 aktualnie 200+KM/400+Nm pali też 6-7l/100km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tapatalku nie widać profilu...

a to już inny temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem swojego do miał 197k na liczniku. Po VINie wyszło, że miał ponad 200k przy pierwszej rejestracji w Polsce. Po moich obserwacjach ofert sprzedaży różnych samochodów mogę stwierdzić, że średnio w Polsce samochody mają przebieg 150 - 250 tysięcy. Ot przypadek ;)

Stawiam, że w rzeczywistości ma przynajmniej 350k - to taka bardzo optymistyczna wersja. W gorszym wypadku ma 500k co najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak jeździsz PSJ to się nie dziwię...

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

Przecie nasze AVB przy 100 - 110 potrafią schodzić do 5,5 litra jak się ustabilizuje auto.

Jeżeli komputer nie kłamie to u mnie nawet 4,7 - 4,9L żarło przy około 90 km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój stary 1,6 TDI 5 skrzynia przy 90km/h brał 4,2-4,0 z rodzicami to i tak zawrotna prędkość była ?,średnia spalania w ciągu 3 lat to 5,4L ciekawy jestem co 2,0 6 skrzynia średnio w skali roku pokarze ?

 

Sony Z5Premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , a czemu się dziwicie niskiemu spalaniu??? Umiejętnie zmieniać biegi i operowanie gazem i po sprawie. Dochodzi jeszcze hamowanie silnikiem . Udało mi się kiedyś zejść do 4.9. Ale normalnie to w trasie 5,2-6,4. Przejechałem w święta 800 klocków gdzie w jedną str.miałem 320 i spalanie wyświetlał 6,3 ale to dlatego że spieszyło mi się . 120-150 przelotowa, Momentami 180. W mieście średnio 6,3. Jak tankuje przed trasą to liczę 20L na 300 KM i to już z górką. Teraz wlałem 50L i machnołem 800 i zaświecił się żyd.

Edytowane przez yaro666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skończył w listopadzie 20 lat. W lutym będzie 20 lat jak jeździ. Kupiłem go 5 lat temu ze stanem licznika 305 tys. Teraz ma 443 tys. i dalej lata. Instalacja LPG od 250 tys. Z grubszych napraw to turbina, zatarta po poprzednim właścicielu, chłodnice, pompa oleju przy 370 tys. No i retusz blach, bo ruda zaczęła wyłazić w niektórych miejscach. Skrzynia i sprzęgło nie ruszane narazie. Zalany od 340 tys. olejem total quartz 5w40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 1.8t AEB 1999 r. Kupiony w grudniu 2016. 155 000 km. Niestety sprzedający nie chciał powiedzieć z ilu był skręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 sedan 1.6 99r oryginalny przelot 125 tys .Kupilem od drugiego wlasciciela i auto rewelacja chodzi jak nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 3BG AZM 2001 rok Benzyna/gaz od roku założony.

Sprowadzony z Norwegii obecny przebieg 4d25689c6de7c2a384926093791aa9e6.jpg

 

Napewno nie jest Ori gdyż w 2010 miał 223.000

 

Średnio wychodzi około 20tys na rok po sprawdzeniu vin.

Czyli około 100.000 został cofniety. Ale chodzi nie nagannie.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 FL 2001r. AVB, licznikowo 270tys, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zrobiłem kolejne 4 000 km bo wyjeżdżałem z rodziną na ferie :) Auto zapakowane prawie pod korek a do tego box na dachu. Prędkości głównie autostradowe 100-150 km/h. Przy dojeździe kilkadziesiąt kilometrów krętych serpentyn ze sporymi podjazdami - nie obeszło się bez łańcuchów. Średnie spalanie na całej trasie 6,3 l - z dystrybutora. W międzyczasie jakieś 3 godz. grzania na postoju. Obecnie na osi czasu 372 tyś. i będę dalej cisnął ;)

12345.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

268 tys od 2008 roku w kraju czyli pewnie 468 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajowy, odkupiony od 1go wł, 2007 167k km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności