Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

Mój jak kupiłem miał cofnięte na 179tyś po vinie wyszło że ma 380tyś , teraz ma 320tyś , czyli w sumie ma 520tyś i chodzi jak pocisk,oleju nie bierze.Jak go kupiłem to miał załozoną nową głowicę ....w Niemczech.Mam fakture.Jeżdzi nim siostra, na jesień jak pójdzie do sprzedania będzie korekta na 210tyś :) :hehe

Kolega ma 2004r 131KM cały czas serwisowany i ma najechane 86tyś km , Auto jeszcze na oryginalnych oponach .Chce za niego 13.000zł, czarny , pełne wyposażenie , brak tylko skóry.

Autem jeżdzi do pracy 1,5km i sporadycznie.Cały w oryginale.W bagażniku jeszcze fabryczna folia.

Edytowane przez szczupak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle teraz cofać liczniki jak wszem i wobec wszystkim wiadome jest że do "aktualnego" stanu licznika NALEŻY dodać +200tyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co w ogóle teraz cofać liczniki jak wszem i wobec wszystkim wiadome jest że do "aktualnego" stanu licznika NALEŻY dodać +200tyś...

 

wystaw auto z 4 z przodu to sie dowiesz :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......dziwię się że działanie psychologiczne wciąż na ludzi działa skoro w środowisku ropniaków i tak wszyscy wiedzą o takim działaniu, dlatego jest to jeden z powodów dla których osobiście omijam szerokim łukiem klekoty.:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawałem B6 2 lata temu, podałem prawdziwy przebieg w ogłoszeniu-telefon w zasadzie w ogóle nie dzwonił, pomimo, że było to tylko 325tkm... Jak zamieściłem ogłoszenie bez przebiegu, telefon zaczął dzwonić, ale i tak odstraszał potencjalnych kupców.

Oglądałem w kwietniu B6, który miał na liczniku 167tkm, z 2010r, facet miał nawet jakieś faktury z napraw itd... Samochód miał dwa lata wcześniej 420tkm (teraz ok. 500tkm) i chodził jak igiełka-ogłoszenie zniknęło po kilku dniach, pomimo wysokiej ceny-to właśnie czyni mniejszy stan licznika-szybszą sprzedaż za większe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz przy ilu tyś km pierwszy raz powinien być wymieniony ?i co ile lat powinno się zmieniać? Ale najważniejsze że Ty jako obecny właściciel wierzysz w to co jest napisane.

Pierwszą wymiane miał przy 60 000 drugą przy 120 000 . Z tego co mi wiadomo to co 60 tyś lub co dwa lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

received_1130299343675659.jpg

490tys, 1999r, jestem pewny tego przebiegu :)

Edytowane przez LaHenriko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy tylko ilu z Was, jak będzie chciało sprzedać Paska, zostawi prawdziwy przebieg, a ilu cofnie licznik? :-)

Bo tutaj widać wiele ponad półmilionowych Pasków, a w ogłoszeniach ich nie widać.

I nie piszcie, że nie będziecie sprzedawać B5, bo są ogłoszenia, gdzie ludzie sprzedają B3 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ciekawy tylko ilu z Was, jak będzie chciało sprzedać Paska, zostawi prawdziwy przebieg, a ilu cofnie licznik? :-)

Bo tutaj widać wiele ponad półmilionowych Pasków, a w ogłoszeniach ich nie widać.

I nie piszcie, że nie będziecie sprzedawać B5, bo są ogłoszenia, gdzie ludzie sprzedają B3 :-)

Hehehe ot to to:) W ogłoszeniach same max 250kkm a tutaj proszę co trzeci to ponad pół miliona:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przebieg patrzę na samym końcu.

Sprzedam swojego z tym co będzie na blacie.

Kiedyś sprzedawałem auto to musiałem kręcić do przodu, bo nikt nie chciał kupić z niskim przebiegiem.

Diesel z zachodu musi mieć 30-50 kkm/rok, innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ot to to:) W ogłoszeniach same max 250kkm a tutaj proszę co trzeci to ponad pół miliona:kciuki

 

Passat B5 - 25 letni - 180K przebiegu. Paaaanie polak tylko do kościoła jeździł i to co drugą niedziele bo blisko miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passat B5 - 25 letni - 180K przebiegu.

To chyba jakiś prototyp ;-)

Nawet tutaj przeglądając wątek są osoby, które piszą wprost, że mają 500-500tkm, ale widzę też wiele pełnoletnich Pasków, które podobno mają po 200-250tkm... skąd takie auta bierzecie? No tak-zapomniałem, podajecie stan licznika, bo sami nie wiecie (nie zdajecie sobie sprawy bądź nie chcecie zdać sobie sprawy-do wyboru), że te auta taki przebieg miały pewnie ponad 10 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek AJM na ta chwile 240100 salonowy w jednej rodzinie :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli faktyczny to wiecej stal jak jezdzil. Swojego mam po ojcu(kupil nowego) od 2008 roku (pierwsze auto po zrobieniu prawka). 2008 roku mial 160 tys, obecnie 268 tys i uzywam go sporadycznie. Weekendowe wyjazdy do szkoly oraz jakies dalsze wakacje raz do roku. Mam inne auto do pracy. Passat to juz bardziej z sentymentu i faktu, ze to naprawde pancerne auto.

Czasem czytam ogloszenia i jak widze passat w wieku mojego z przebiegiem 250 tys km i jakie naprawy juz mial tzn. nowe turbo, nowe wtryski itp to sie zastanawiam czemu u mnie jeszcze wtryski nie padly, turbo itp. Ciekawe...

 

Jedno jest pewne dobre passaty B5 z prawdziwym przebiegiem ponizej 300 tys nie laduja na aukcjach. Swoja droga gdyby je dalej produkowali to bym sobie kupil nowego :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paska b6 06 BKP przebieg oryginalny 355 tyś i dalej zapierdala ( chociaż puki co jest w naprawie już ponad miesiąc po kolizji nie z mojej winy ) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 FL 1.8t AWT, rocznik 2001 - zakupiony w polskim salonie, udokumentowana historia - przebieg 203 tysiące km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich:

b5 fl z 2002 AWX TDI właśnie minęło 160400km,

b6 z 2006 FSI BVY 153900km (przez 3 lata zrobiłem nim 17 tys)

i nie będę cofał jak będę sprzedawał jeszcze trochę ze mną pobędą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności