Skocz do zawartości

Picia

  • Liczba zawartości

    70
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Picia

  • Urodziny 10/01/1983

Informacje osobiste

  • Imię
    Kuba
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Dolny Śląsk

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
  • Rok produkcji
    2009

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Kupie Passata B5 lub B5 Fl w kombi z hakiem interesuje mnie naprawdę ładna sztuka zadbana i dbana najlepiej dolnośląskie chybacze bedzie naprawdę zadbana to pofatyguje sie gdzie trzeba bedzie
  2. Witam Dostałem takie felgi 1T0601025G 6.5jx16H2 ET 50 czy to podpasuje czy szukać z innym et
  3. Picia

    Ciekawe aukcje

    http://allegro.pl/passat-b5-fl-1-9-tdi-lpg-130km-i6728430710.html
  4. Picia

    Ciekawe aukcje

    Tylko brać https://www.olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-phoenix-17-5x112-et-37-vw-audi-okazja-CID5-IDk8r7q.html
  5. Panowie mam pytanie chce zamontować u siebie w aucie tempomat,Passat b5 2000 ajm i teraz pytanie mam manetkę z Passata fl 2003 o numerze 8L0953513K czy będzie pasować bez problemu czy lepiej manetkę 8L0953513J .Proszę o poradę w temacie
  6. Pasek AJM na ta chwile 240100 salonowy w jednej rodzinie
  7. Picia

    Gumy stabilizatora

    Po vinie w etce pokazuje 24,8 mm a do sportowego zawieszenia 27mm auto jest obniżone tylko na sprężynach eibch jak sie do tego odniesc
  8. Witam wszystkich Mam do wymiany prawdopodobnie gumy na stabilizatorze w pasku AJM ale nie wiem do końca jaka guma tam idzie chodzi o średnicę lemforder podaje 27mm febi 25mm inni jeszcze 27 mm i 29 mm problem taki jest ze przy zwieździe na krawężnik lub zjazd z niego lub jazda po nie równościach puka coś i czuć to na kierownicy poza tym wymieniony komplet wahaczy 2 miesiące temu.Zawieszenie jest na pewno ok po było diagnozowane dosc dobrze na stacjach djagnostycznych
  9. Picia

    Naznaczeni

    1. Picia 2. Dolnoślaskie-DKL 3. Mała wlepa na tylkej klapie z lewej strony
  10. dzwonilem dzisiaj do serwisu vw z zapytaniem o ustawianie geometri po wymianie tylnych tulei belki, a gosc mi tak odpowiedzial"Witam, wg techlologii VW nie jest konieczna regulacja geometrii zawieszenia po wymianie tulei tylnej osi, natomiast w takiej sytuacja na pewno nie zaszkodzi to zrobić. Koszt pomiaru i regulacji w naszym serwisie wynosi ok. 250 zł.*" - - - - - aktualizacja - - - - - dzwonilem dzisiaj do serwisu vw z zapytaniem o ustawianie geometri po wymianie tylnych tulei belki, a gosc mi tak odpowiedzial"Witam, wg techlologii VW nie jest konieczna regulacja geometrii zawieszenia po wymianie tulei tylnej osi, natomiast w takiej sytuacja na pewno nie zaszkodzi to zrobić. Koszt pomiaru i regulacji w naszym serwisie wynosi ok. 250 zł.*"
  11. a jesli sie nie zrobi zbieżności to bedzie scinac opony i kto to robi na Dolnym Śląsku
  12. witam dzis wymieniłem tylne tuleje belki oczywiście wybór padl na lemfordera.czy po wymiane muszę gdzieś jechac na ustawianie zbieżności
  13. Picia

    Jakie radio masz????

    Była GAMMA V a teraz jest MFD
  14. witam ja mam problem ze swoim AJM,problem polega na tym ze raz mi ucina moc za chwile wraca, a nie raz jest tak ze mocy nie ma wcale od czego zacząć poszukiwania a może ktoś z dolnego slaska może mi pomóc
  15. Prosze o poradę w temacie montażu felg z bmw x5. Teraz mam na aucie sprężyny eibacha -30/-30.Czy jak zamontuje w/w felgi z opona 215/35/19 9j a na tyl 225/35/19 10j czy będzie gdzies obcieralo.Felgi maja jeździć na passacie przed liftem.Prosze o pomoc w temacie bo nie chcę kasy utopic .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności